Spelprogram - Flickor 2005(14 år) Grupp B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 16:30 060721002 Ytterby IS - Bergums IF 0 - 10 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-04-18 18:45 060721005 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Askims IK Svart 6 - 1 Hönö Arena 1
2019-04-22 15:00 060721004 Landvetter IF 2003 - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 1 - 9 Landvetter IP A-plan
2019-04-28 12:30 060721006 Sävedalens IF - Ytterby IS 3 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
Maj
2019-05-04 13:30 060721011 Askims IK Svart - Landvetter IF 2003 3 - 2 Kobbegården Övre
2019-05-04 14:00 060721012 Bergums IF - Jitex Mölndal BK Lila 0 - 6 Bergumsvallen Konstgräs
2019-05-05 12:30 060721010 Ytterby IS - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 3 - 8 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-05-11 14:00 060721013 Landvetter IF 2003 - Ytterby IS 2 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-05-11 16:00 060721015 Sävedalens IF - Bergums IF 2 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-11 16:00 060721016 Jitex Mölndal BK Lila - Askims IK Svart 4 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-18 12:30 060721018 Ytterby IS - Askims IK Svart 2 - 4 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-05-18 16:45 060721019 Sävedalens IF - Jitex Mölndal BK Lila 3 - 9 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-19 17:00 060721008 Jitex Mölndal BK Lila - Landvetter IF 2003 9 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-22 19:00 060721024 Jitex Mölndal BK Lila - Ytterby IS 11 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-23 18:30 060721020 Bergums IF - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 9 - 2 Bergumsvallen Konstgräs
2019-05-25 11:30 060721022 Landvetter IF 2003 - Bergums IF 2 - 19 Landvetter IP A-plan
2019-05-26 15:00 060721023 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Sävedalens IF 7 - 0 Hönö Arena 2
Juni
2019-06-09 13:30 060721030 Askims IK Svart - Bergums IF 3 - 7 Kobbegården Övre
2019-06-09 17:00 060721032 Jitex Mölndal BK Lila - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 6 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-09 17:15 060721031 Landvetter IF 2003 - Sävedalens IF 0 - 3 Landvetter IP B-plan
2019-06-14 18:00 060721003 Askims IK Svart - Sävedalens IF 3 - 1 Kobbegården Övre
2019-06-16 13:15 060721028 Bergums IF - Askims IK Svart 5 - 3 Bergumsvallen Konstgräs
2019-06-18 19:45 060721027 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 5 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-17 12:00 060721036 Bergums IF - Landvetter IF 2003 4 - 6 Bergumsvallen Konstgräs
2019-08-17 16:00 060721034 Ytterby IS - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 5 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-08-18 17:00 060721035 Sävedalens IF - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 3 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-08-21 18:30 060721026 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 4 Hönö Arena 1
2019-08-24 13:15 060721037 Askims IK Svart - Ytterby IS 0 - 7 Kobbegården Övre
2019-08-25 17:00 060721039 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Bergums IF 4 - 6 Hönö Arena 1
2019-08-30 18:45 060721043 Askims IK Svart - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 8 Kobbegården Övre
2019-08-31 14:00 060721044 Bergums IF - Sävedalens IF 11 - 0 Bergumsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 16:00 060721042 Ytterby IS - Landvetter IF 2003 6 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-05 18:30 060721048 Jitex Mölndal BK Lila - Bergums IF 8 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-08 14:00 060721045 Landvetter IF 2003 - Askims IK Svart 3 - 5 Landvetter IP A-plan
2019-09-08 15:00 060721046 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Ytterby IS 5 - 0 Hönö Arena 1
2019-09-17 18:45 060721040 Jitex Mölndal BK Lila - Sävedalens IF 10 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-20 18:00 060721050 Ytterby IS - Sävedalens IF 4 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-20 19:00 060721052 Landvetter IF 2003 - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 5 Landvetter IP A-plan
2019-09-21 16:30 060721051 Askims IK Svart - IFK Björkö /Hönö/Hjuvik 3 - 3 Kobbegården Övre
2019-09-28 15:30 060721055 Bergums IF - Ytterby IS 5 - 4 Bergumsvallen Konstgräs
2019-09-29 14:00 060721053 IFK Björkö /Hönö/Hjuvik - Landvetter IF 2003 7 - 3 Hönö Arena 1
2019-09-29 14:30 060721054 Sävedalens IF - Askims IK Svart 3 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs