Spelprogram - Flickor 2006(13 år) Höst Medel Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Floda BoIF 1 Mikael Bergeby 0733813453 Blå/Vit/Blå
Guldhedens IK Rino Johansson Röd/vit/vit
Hjuviks AIK Blå Camilla Wikland Blå/Blå/Blå
IK Zenith Jenny Maria Stjernlöf 0707337669 grön/vit/grön
Jitex Mölndal BK Vit Maria Bayer 0702644287 Lila/Lila/Lila
Lerums IS 1 Per Carlsson 0707850873 lila/vit/vit
Mölnlycke IF Andreas Sundqvist Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Martin Lundkvist 031141655 0706305885 vinröda/Vita/Vinröda
Älvsborg FF Blå Hossam Abbas Blå/Svart/Svart/Svart
Öjersjö IF Linus Vedung 0769456116 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:30 060763002 Älvsborg FF Blå - Öjersjö IF 8 - 0 Påvelund 11 Konstgräs
2019-08-17 15:30 060763005 Mölnlycke IF - IK Zenith 3 - 6 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-08-17 16:00 060763001 Floda BoIF 1 - Näsets SK Vinröd 0 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-08-18 10:00 060763003 Lerums IS 1 - Guldhedens IK 1 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-08-24 12:45 060763007 Jitex Mölndal BK Vit - Lerums IS 1 6 - 4 Rävekärrsplan
2019-08-24 14:30 060763009 Öjersjö IF - Floda BoIF 1 1 - 3 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-24 16:00 060763006 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith 6 - 1 Hästevik 11
2019-08-24 16:30 060763010 Näsets SK Vinröd - Mölnlycke IF 10 - 0 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
September
2019-09-01 15:00 060763011 Floda BoIF 1 - Guldhedens IK 3 - 1 Flodala IP 31 KG
2019-09-01 16:00 060763014 Hjuviks AIK Blå - Mölnlycke IF 4 - 1 Hästevik 11
2019-09-01 16:00 060763015 Öjersjö IF - Näsets SK Vinröd 1 - 2 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-01 16:30 060763012 Älvsborg FF Blå - Jitex Mölndal BK Vit 2 - 3 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-01 18:00 060763013 Lerums IS 1 - IK Zenith 3 - 0 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-09-07 10:30 060763018 Jitex Mölndal BK Vit - Floda BoIF 1 3 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-07 14:00 060763016 Mölnlycke IF - Lerums IS 1 0 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-09-07 15:00 060763019 Guldhedens IK - Öjersjö IF 0 - 4 Anders Svensson vallen
2019-09-08 15:00 060763020 Näsets SK Vinröd - Hjuviks AIK Blå 2 - 1 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-08 16:30 060763017 IK Zenith - Älvsborg FF Blå 2 - 0 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-11 18:30 060763021 Floda BoIF 1 - IK Zenith 3 - 1 Flodala IP 31 KG
2019-09-12 18:30 060763004 Hjuviks AIK Blå - Jitex Mölndal BK Vit 2 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-14 16:00 060763025 Öjersjö IF - Jitex Mölndal BK Vit 5 - 4 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-14 17:00 060763024 Guldhedens IK - Näsets SK Vinröd 1 - 2 Anders Svensson vallen
2019-09-15 14:00 060763023 Lerums IS 1 - Hjuviks AIK Blå 2 - 1 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-09-15 16:30 060763022 Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF 7 - 0 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-21 11:15 060763029 Jitex Mölndal BK Vit - Guldhedens IK 3 - 5 Rävekärrsplan
2019-09-21 13:30 060763028 IK Zenith - Öjersjö IF 2 - 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-21 15:00 060763027 Mölnlycke IF - Floda BoIF 1 5 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-21 16:00 060763026 Hjuviks AIK Blå - Älvsborg FF Blå 0 - 2 Hästevik 11
2019-09-21 16:30 060763030 Näsets SK Vinröd - Lerums IS 1 2 - 1 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-27 18:00 060763037 Hjuviks AIK Blå - Öjersjö IF 3 - 1 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-09-28 12:30 060763034 Guldhedens IK - IK Zenith 2 - 1 Anders Svensson vallen
2019-09-28 16:00 060763031 Floda BoIF 1 - Hjuviks AIK Blå 1 - 5 Flodala IP 31 KG
2019-09-28 16:30 060763032 Älvsborg FF Blå - Lerums IS 1 3 - 1 Påvelund 11 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 18:30 060763039 IK Zenith - Jitex Mölndal BK Vit 7 - 3 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-10-05 15:00 060763038 Mölnlycke IF - Guldhedens IK 4 - 5 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-10-05 16:00 060763036 Lerums IS 1 - Floda BoIF 1 2 - 3 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-10-05 16:30 060763040 Näsets SK Vinröd - Älvsborg FF Blå 4 - 2 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-10-10 18:30 060763033 Jitex Mölndal BK Vit - Näsets SK Vinröd 1 - 6 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-12 12:00 060763044 Guldhedens IK - Hjuviks AIK Blå 0 - 3 Anders Svensson vallen
2019-10-12 12:00 060763045 Öjersjö IF - Lerums IS 1 4 - 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-10-12 12:30 060763043 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF 2 - 3 Rävekärrsplan
2019-10-14 18:30 060763041 Floda BoIF 1 - Älvsborg FF Blå 1 - 5 Flodala IP 31 KG
2019-10-18 18:00 060763035 Öjersjö IF - Mölnlycke IF Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-10-19 11:00 060763008 Guldhedens IK - Älvsborg FF Blå Anders Svensson vallen
2019-10-19 14:30 060763042 IK Zenith - Näsets SK Vinröd Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)