Spelprogram - Junior Pojkar Div 1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 060240002 Lindome GIF - Askims IK 2 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-06 14:15 060240003 Torslanda IK - Hisingsbacka FC 3 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-06 16:15 060240005 GFF/Azalea BK - Västra Frölunda IF 5 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-07 16:15 060240004 Sävedalens IF - Utsiktens BK/Näsets SK 1 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060240009 Utsiktens BK/Näsets SK - Torslanda IK 1 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-12 19:30 060240010 Hisingsbacka FC - Lindome GIF 2 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-14 14:15 060240008 Västra Frölunda IF - Sävedalens IF 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-14 15:00 060240007 Nol IK - GFF/Azalea BK 3 - 5 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-04-14 16:15 060240011 Askims IK - Mölnlycke IF 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-04-24 20:15 060240015 Torslanda IK - Västra Frölunda IF 1 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-25 19:30 060240014 Lindome GIF - Utsiktens BK/Näsets SK 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-27 14:15 060240017 GFF/Azalea BK - Lerums IS 3 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-27 15:00 060240013 Mölnlycke IF - Hisingsbacka FC 1 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-04-27 15:30 060240016 Sävedalens IF - Nol IK 1 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
Maj
2019-05-03 18:30 060240019 Lerums IS - Sävedalens IF 2 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-03 19:30 060240021 Västra Frölunda IF - Lindome GIF 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-05 14:15 060240022 Utsiktens BK/Näsets SK - Mölnlycke IF 2 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-05 15:00 060240020 Nol IK - Torslanda IK 4 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-05-05 16:00 060240023 Hisingsbacka FC - Askims IK 5 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-08 20:15 060240027 Torslanda IK - Lerums IS 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-10 19:00 060240026 Lindome GIF - Nol IK 2 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-10 19:15 060240028 Sävedalens IF - GFF/Azalea BK 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-12 15:00 060240025 Mölnlycke IF - Västra Frölunda IF 4 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-12 16:15 060240030 Askims IK - Utsiktens BK/Näsets SK 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-17 18:30 060240032 Lerums IS - Lindome GIF 2 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-17 19:30 060240035 Utsiktens BK/Näsets SK - Hisingsbacka FC 0 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-19 14:15 060240031 GFF/Azalea BK - Torslanda IK 4 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-19 15:00 060240033 Nol IK - Mölnlycke IF 4 - 0 Hedboms Måleri Arena
2019-05-19 15:00 060240034 Västra Frölunda IF - Askims IK 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-21 20:15 060240039 Torslanda IK - Sävedalens IF 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-24 19:00 060240038 Lindome GIF - GFF/Azalea BK 1 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-24 19:30 060240041 Hisingsbacka FC - Västra Frölunda IF 2 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-26 15:00 060240037 Mölnlycke IF - Lerums IS 4 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-05-26 16:15 060240042 Askims IK - Nol IK 0 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
Juni
2019-06-01 16:30 060240043 Sävedalens IF - Lindome GIF 2 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-02 12:15 060240047 Västra Frölunda IF - Utsiktens BK/Näsets SK 4 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-02 14:15 060240044 GFF/Azalea BK - Mölnlycke IF 4 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-02 15:00 060240046 Nol IK - Hisingsbacka FC 5 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-06-08 13:00 060240049 Mölnlycke IF - Sävedalens IF 0 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-06-08 16:15 060240052 Utsiktens BK/Näsets SK - Nol IK 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-09 17:00 060240054 Askims IK - GFF/Azalea BK 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060240055 Torslanda IK - Mölnlycke IF 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:00 060240058 Lerums IS - Utsiktens BK/Näsets SK 0 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-06-15 16:15 060240057 GFF/Azalea BK - Hisingsbacka FC 6 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-16 15:00 060240059 Nol IK - Västra Frölunda IF 1 - 3 Hedboms Måleri Arena
2019-06-16 16:15 060240056 Sävedalens IF - Askims IK 2 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-18 19:30 060240061 Mölnlycke IF - Lindome GIF 1 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-06-18 19:45 060240066 Askims IK - Torslanda IK 2 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-18 20:00 060240065 Hisingsbacka FC - Sävedalens IF 1 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-06-18 20:15 060240063 Västra Frölunda IF - Lerums IS 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-19 19:00 060240064 Utsiktens BK/Näsets SK - GFF/Azalea BK 2 - 1 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-06-26 18:30 060240071 Lerums IS - Västra Frölunda IF 4 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2019-06-28 19:00 060240069 Sävedalens IF - Hisingsbacka FC 1 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-29 14:00 060240067 Lindome GIF - Mölnlycke IF 2 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-29 14:15 060240070 GFF/Azalea BK - Utsiktens BK/Näsets SK 1 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
Juli
2019-07-03 19:00 060240050 Lindome GIF - Torslanda IK 5 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-11 13:00 060240076 Utsiktens BK/Näsets SK - Lerums IS 1 - 2 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-08-11 15:00 060240073 Mölnlycke IF - Torslanda IK 1 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-08-11 15:00 060240075 Västra Frölunda IF - Nol IK 0 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-11 16:15 060240078 Askims IK - Sävedalens IF 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-08-14 20:15 060240079 Torslanda IK - Lindome GIF 3 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-16 19:00 060240082 Lerums IS - Hisingsbacka FC 1 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-08-16 19:15 060240080 Sävedalens IF - Mölnlycke IF 1 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-08-18 15:00 060240083 Nol IK - Utsiktens BK/Näsets SK 3 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-08-20 19:45 060240081 GFF/Azalea BK - Askims IK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-23 19:00 060240086 Lindome GIF - Sävedalens IF 5 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-23 19:30 060240089 Hisingsbacka FC - Nol IK 1 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-24 16:15 060240088 Utsiktens BK/Näsets SK - Västra Frölunda IF 1 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-25 15:00 060240085 Mölnlycke IF - GFF/Azalea BK 3 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-08-25 16:15 060240090 Askims IK - Lerums IS 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-08-29 19:45 060240092 GFF/Azalea BK - Lindome GIF 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-30 18:30 060240093 Lerums IS - Mölnlycke IF 1 - 4 Aspevallen 1 Gräs
2019-08-30 19:15 060240091 Sävedalens IF - Torslanda IK 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
September
2019-09-01 14:15 060240095 Västra Frölunda IF - Hisingsbacka FC 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-01 15:00 060240094 Nol IK - Askims IK 1 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-09-04 20:15 060240099 Torslanda IK - GFF/Azalea BK 3 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-05 19:45 060240102 Askims IK - Västra Frölunda IF 4 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-06 19:00 060240098 Lindome GIF - Lerums IS 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-06 19:30 060240101 Hisingsbacka FC - Utsiktens BK/Näsets SK 4 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-08 15:00 060240097 Mölnlycke IF - Nol IK 1 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-09-10 20:15 060240053 Hisingsbacka FC - Lerums IS 2 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-14 13:00 060240104 Lerums IS - Torslanda IK 2 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2019-09-14 15:00 060240105 Nol IK - Lindome GIF 3 - 10 Hedboms Måleri Arena
2019-09-15 14:00 060240107 Utsiktens BK/Näsets SK - Askims IK 3 - 3 Åkeredsvallen 1 Gräs
2019-09-15 16:15 060240106 Västra Frölunda IF - Mölnlycke IF 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-17 20:15 060240077 Hisingsbacka FC - GFF/Azalea BK 5 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-18 20:15 060240111 Torslanda IK - Nol IK 1 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-18 20:15 060240112 Sävedalens IF - Lerums IS 6 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-20 19:00 060240110 Lindome GIF - Västra Frölunda IF 13 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-22 15:00 060240109 Mölnlycke IF - Utsiktens BK/Näsets SK 2 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-09-22 16:15 060240114 Askims IK - Hisingsbacka FC 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-23 20:00 060240006 Lerums IS - Nol IK 0 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-26 19:45 060240118 Utsiktens BK/Näsets SK - Lindome GIF 0 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-27 19:00 060240115 Lerums IS - GFF/Azalea BK 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-27 19:30 060240119 Hisingsbacka FC - Mölnlycke IF 0 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-28 12:15 060240117 Västra Frölunda IF - Torslanda IK 3 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-29 15:00 060240116 Nol IK - Sävedalens IF 4 - 0 Hedboms Måleri Arena
Oktober
2019-10-02 20:15 060240123 Torslanda IK - Utsiktens BK/Näsets SK 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-05 14:00 060240122 Lindome GIF - Hisingsbacka FC 6 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-05 14:15 060240125 GFF/Azalea BK - Nol IK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-05 15:00 060240121 Mölnlycke IF - Askims IK 2 - 2 Mölnlycke IP
2019-10-06 16:15 060240124 Sävedalens IF - Västra Frölunda IF 1 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-10-08 19:45 060240103 GFF/Azalea BK - Sävedalens IF 4 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-11 19:30 060240129 Utsiktens BK/Näsets SK - Sävedalens IF 2 - 5 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-11 19:30 060240130 Hisingsbacka FC - Torslanda IK 8 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-10-13 14:15 060240128 Västra Frölunda IF - GFF/Azalea BK 0 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-13 15:00 060240127 Nol IK - Lerums IS 3 - 2 Hedboms Måleri Arena
2019-10-13 16:15 060240131 Askims IK - Lindome GIF 1 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-19 14:15 060240068 Torslanda IK - Askims IK 3 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-26 13:00 060240045 Lerums IS - Askims IK 17 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs