Spelprogram - Juniorer Pojkar Div 2B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered BK Kenan Hammadeh 0709157310
IK Zenith Magnus Johnson 0706220631 grön/vit/grön
Kärra KIF Samuel Castellon 0705472929 Gul, Blå, Gula
Mossens BK Nicklas Kartengren 031141685 0708636225 Svart/Svart/Svart
Neutrala UF Abdifatah Adam 0720339416 0763139584 blå/vit/Blå/Blå
Qviding FIF Linus Westberg 0707133196 Vinröd/Vit/Vit
Ytterby IS Adis Nakicevic 0723155341 0761002255 Röd/Vit, Blå, Röd
Öckerö IF Olof Utbult 0736791865 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-02 19:45 060247017 Kärra KIF - Neutrala UF WO (3 - 0) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 12:45 060247001 IK Zenith - Qviding FIF 10 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-07 16:00 060247003 Angered BK - Öckerö IF 4 - 0 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:15 060247008 Qviding FIF - Kärra KIF 2 - 7 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-04-13 16:15 060247005 Neutrala UF - Angered BK 1 - 5 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-04-14 17:00 060247006 Öckerö IF - Mossens BK 2 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-22 15:00 060247031 Ytterby IS - IK Zenith 1 - 4 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-04-27 16:15 060247012 Angered BK - Ytterby IS 2 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-04-28 12:45 060247010 IK Zenith - Öckerö IF 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-28 16:15 060247023 Neutrala UF - Qviding FIF 2 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Maj
2019-05-04 15:00 060247013 Ytterby IS - Mossens BK 8 - 2 Ytterns IP 2 Gräs
2019-05-05 15:00 060247015 Öckerö IF - Kärra KIF 1 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-05-12 14:15 060247018 Mossens BK - Angered BK 1 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-12 16:15 060247020 Qviding FIF - Öckerö IF 2 - 4 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-18 15:00 060247022 Ytterby IS - Kärra KIF 2 - 3 Ytterns IP 2 Gräs
2019-05-19 14:00 060247021 Angered BK - IK Zenith 0 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-05-26 12:15 060247025 Kärra KIF - Angered BK 3 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-26 12:45 060247026 IK Zenith - Mossens BK 7 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-26 14:15 060247028 Qviding FIF - Ytterby IS 2 - 4 Härlanda Park 2 Konstgräs
Juni
2019-06-02 15:00 060247030 Angered BK - Qviding FIF 0 - 0 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-06-06 12:15 060247029 Mossens BK - Kärra KIF 2 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-08 14:15 060247033 Kärra KIF - IK Zenith 3 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-09 14:15 060247036 Qviding FIF - Mossens BK 1 - 6 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-09 17:15 060247014 Neutrala UF - IK Zenith 1 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-09 18:00 060247034 Öckerö IF - Ytterby IS 3 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-06-11 19:45 060247032 Neutrala UF - Öckerö IF 1 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-15 12:45 060247037 IK Zenith - Kärra KIF 8 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-16 14:15 060247038 Mossens BK - Qviding FIF 6 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-19 19:00 060247040 Ytterby IS - Öckerö IF 2 - 5 Ytterns IP 2 Gräs
2019-06-20 19:45 060247041 Kärra KIF - Mossens BK 8 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-29 16:00 060247004 Ytterby IS - Neutrala UF 3 - 4 Ytterns IP 3 konstgräs
Augusti
2019-08-11 12:45 060247042 IK Zenith - Ytterby IS Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-11 14:15 060247044 Qviding FIF - Angered BK Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-08-11 15:00 060247043 Öckerö IF - Neutrala UF Prästängen 1 Konstgräs
2019-08-17 15:00 060247046 Angered BK - Kärra KIF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-08-17 15:00 060247047 Ytterby IS - Qviding FIF Ytterns IP 1 Gräs
2019-08-18 14:15 060247045 Mossens BK - IK Zenith Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-24 14:15 060247049 Kärra KIF - Ytterby IS Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-25 14:15 060247052 Qviding FIF - Neutrala UF Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-08-27 18:30 060247050 IK Zenith - Angered BK Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-31 12:15 060247055 Neutrala UF - Kärra KIF Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
September
2019-09-01 14:00 060247053 Angered BK - Mossens BK Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-09-01 15:00 060247056 Öckerö IF - Qviding FIF Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-07 12:15 060247059 Mossens BK - Ytterby IS Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-07 14:15 060247057 Kärra KIF - Öckerö IF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-08 12:45 060247058 IK Zenith - Neutrala UF Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-14 15:00 060247061 Ytterby IS - Angered BK Ytterns IP 2 Gräs
2019-09-15 15:00 060247063 Öckerö IF - IK Zenith Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-15 16:15 060247062 Neutrala UF - Mossens BK Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-09-21 12:15 060247067 Mossens BK - Öckerö IF Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-21 14:15 060247065 Kärra KIF - Qviding FIF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-22 15:00 060247068 Angered BK - Neutrala UF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-09-28 16:15 060247011 Mossens BK - Neutrala UF Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-28 16:15 060247069 Neutrala UF - Ytterby IS Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-09-29 14:15 060247072 Qviding FIF - IK Zenith Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-09-29 16:30 060247070 Öckerö IF - Angered BK Prästängen 1 Konstgräs