Spelprogram - F16/19- 3C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Sabo Noyan 0762202213 Gul/Röd/Röd/Röd
Enhörna IF/SFK Åsa Larsson 0739881550 Gul, Svart, Gul
Huddinge IF 1 Magdalena Fahlén 0703157364 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IF Brommapojkarna 5 Sven-Åke Axel Andersson 0702278665 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Skogås-Trångsunds FF Charlott Rydström 0767214778 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Stureby SK Dam J Martin Renström 0704670455 Blå/Vit/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Mattias Lindgren 0709799256 Grön/Vit/Grön/Grön
Vendelsö IK 1 Björn Gille 0763187847 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 16:00 151591005 Vendelsö IK 1 - Stureby SK Dam J 2 - 11 Vendelsömalmsskolan 1
2019-04-22 18:00 151591002 Skogås-Trångsunds FF - Enhörna IF/SFK 2 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-27 12:00 151591009 Enhörna IF/SFK - IF Brommapojkarna 5 8 - 0 Friluftsgården, Enhörna
2019-04-27 16:00 151591010 Huddinge IF 1 - Vendelsö IK 1 1 - 1 Källbrinks IP 3
2019-04-28 14:00 151591006 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stureby SK Dam J 3 - 4 Brantbrinks IP 1
Maj
2019-05-05 14:00 151591013 Arameisk-Syrianska IF 1 - Stureby SK Dam J 2 - 2 Brunna IP 2
2019-05-05 15:00 151591015 Enhörna IF/SFK - Huddinge IF 1 5 - 0 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-09 19:30 151591014 Tullinge Triangel Pojkar FK - Vendelsö IK 1 4 - 2 Storvretens BP 1
2019-05-12 16:00 151591016 Vendelsö IK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 4 - 0 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-12 19:45 151591020 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 1 4 - 0 Brantbrinks IP 1
2019-05-15 20:00 151591001 IF Brommapojkarna 5 - Huddinge IF 1 1 - 1 Källbrinks IP 3
2019-05-18 16:00 151591022 Skogås-Trångsunds FF - Huddinge IF 1 4 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-19 14:00 151591023 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 3 Brunna IP 2
2019-05-19 16:00 151591021 IF Brommapojkarna 5 - Stureby SK Dam J 3 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-05-21 19:30 151591017 Stureby SK Dam J - Skogås-Trångsunds FF 4 - 5 Stureby BP 1
2019-05-24 20:00 151591026 Tullinge Triangel Pojkar FK - Skogås-Trångsunds FF 1 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-05-25 10:00 151591027 Vendelsö IK 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 5 Brandbergsplan 1
2019-05-25 11:00 151591028 Stureby SK Dam J - Enhörna IF/SFK 4 - 2 Stureby BP 1
2019-05-25 16:00 151591030 Huddinge IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 0 - 3 Källbrinks IP 3
2019-05-30 12:30 151591035 Enhörna IF/SFK - Vendelsö IK 1 2 - 1 Friluftsgården, Enhörna
Juni
2019-06-02 16:00 151591031 IF Brommapojkarna 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-06-02 18:00 151591032 Skogås-Trångsunds FF - Arameisk-Syrianska IF 1 4 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-07 20:00 151591037 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enhörna IF/SFK 6 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-06-09 14:00 151591036 Arameisk-Syrianska IF 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 2 Brunna IP 2
2019-06-09 16:00 151591038 Vendelsö IK 1 - Skogås-Trångsunds FF 3 - 3 Vendelsömalmsskolan 1
2019-06-15 11:00 151591042 Stureby SK Dam J - Huddinge IF 1 6 - 0 Stureby BP 1
2019-06-16 15:00 151591045 Enhörna IF/SFK - Arameisk-Syrianska IF 1 4 - 0 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-16 16:00 151591041 IF Brommapojkarna 5 - Skogås-Trångsunds FF 1 - 3 Stora Mossens IP 1
Augusti
2019-08-17 13:00 151591046 Skogås-Trångsunds FF - IF Brommapojkarna 5 3 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-18 17:00 151591050 Huddinge IF 1 - Stureby SK Dam J 2 - 3 Källbrinks IP 3
2019-08-23 19:45 151591052 Skogås-Trångsunds FF - Vendelsö IK 1 10 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-25 16:00 151591051 IF Brommapojkarna 5 - Arameisk-Syrianska IF 1 4 - 1 e.f. Stora Mossens IP 1
2019-08-27 19:30 151591055 Enhörna IF/SFK - Tullinge Triangel Pojkar FK 6 - 1 Friluftsgården, Enhörna KG
September
2019-09-01 14:00 151591056 Arameisk-Syrianska IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 2 - 4 Brunna IP 2
2019-09-01 16:00 151591057 Tullinge Triangel Pojkar FK - IF Brommapojkarna 5 0 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-09-01 16:00 151591058 Vendelsö IK 1 - Enhörna IF/SFK 0 - 5 Haningevallen 1
2019-09-06 19:45 151591062 Skogås-Trångsunds FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 6 - 0 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-08 11:00 151591061 IF Brommapojkarna 5 - Vendelsö IK 1 7 - 0 Bromstens IP 2
2019-09-08 14:00 151591063 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 1 1 - 2 Brunna IP 2
2019-09-08 14:00 151591065 Enhörna IF/SFK - Stureby SK Dam J 4 - 2 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-12 20:00 151591047 Arameisk-Syrianska IF 1 - Enhörna IF/SFK 3 - 1 Kärsby IP 1
2019-09-13 20:00 151591066 Tullinge Triangel Pojkar FK - Arameisk-Syrianska IF 1 3 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-09-14 11:00 151591068 Stureby SK Dam J - IF Brommapojkarna 5 2 - 1 Stureby BP 1
2019-09-14 16:00 151591070 Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 1 - 4 Källbrinks IP 3
2019-09-20 20:00 151591074 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 1 4 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-09-22 14:00 151591073 Arameisk-Syrianska IF 1 - Vendelsö IK 1 11 - 0 Brunna IP 2
2019-09-28 11:00 151591077 Stureby SK Dam J - Arameisk-Syrianska IF 1 4 - 7 Stureby BP 1
2019-09-28 16:00 151591080 Huddinge IF 1 - Enhörna IF/SFK 2 - 0 Källbrinks IP 3
2019-09-30 19:30 151591072 Skogås-Trångsunds FF - Stureby SK Dam J 2 - 2 Nytorps Mosse IP 1
Oktober
2019-10-04 19:30 151591084 Stureby SK Dam J - Tullinge Triangel Pojkar FK 6 - 1 Stureby BP 1
2019-10-05 14:00 151591081 IF Brommapojkarna 5 - Enhörna IF/SFK 1 - 4 Stora Mossens IP 1
2019-10-06 18:00 151591085 Vendelsö IK 1 - Huddinge IF 1 1 - 0 Haningevallen 1
2019-10-09 19:30 151591086 Stureby SK Dam J - Vendelsö IK 1 4 - 2 Stureby BP 1
2019-10-12 12:00 151591089 Enhörna IF/SFK - Skogås-Trångsunds FF 1 - 4 Friluftsgården, Enhörna
2019-10-12 13:00 151591076 Vendelsö IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 5 Haningevallen 1
2019-10-12 16:00 151591090 Huddinge IF 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 4 Källbrinks IP 3