Spelprogram - P13 Sydvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:30 131411001 Lilla Torg FF blå - FC Bellevue 1 2 - 4 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-04-13 11:30 131411003 BK Olympic vit - IFK Malmö FK 9 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 13:00 131411002 FC Rosengård 1917 - Askeröds IF 1 - 6 e.s. Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-04-13 16:00 131411005 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK röd 6 - 8 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-15 18:45 131411004 Kulladals FF svart - Heleneholms SK 1 4 - 4 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 12:00 131411007 Heleneholms SK 1 - IF Limhamn Bunkeflo 2 4 - 6 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 14:15 131411008 IFK Malmö FK - Kulladals FF svart 4 - 1 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-04-22 10:30 131411006 Kvarnby IK röd - Lilla Torg FF blå 1 - 4 Bäckagårds IP plan 1
2019-04-25 18:15 131411009 Askeröds IF - BK Olympic vit 2 - 3 Askeröds IP B-plan
2019-04-27 13:00 131411012 FC Rosengård 1917 - Kvarnby IK röd 0 - 3 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-04-28 11:15 131411011 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 5 - 2 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-04-28 11:30 131411013 BK Olympic vit - FC Bellevue 1 1 - 4 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-04-29 18:30 131411015 Heleneholms SK 1 - IFK Malmö FK 2 - 2 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-01 11:00 131411014 Kulladals FF svart - Askeröds IF 0 - 5 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 131411018 Askeröds IF - Heleneholms SK 1 5 - 1 Askeröds IP B-plan
2019-05-04 12:00 131411020 IF Limhamn Bunkeflo 2 - IFK Malmö FK 4 - 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 13:00 131411017 Lilla Torg FF blå - FC Rosengård 1917 14 - 0 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-05-05 10:30 131411019 FC Bellevue 1 - Kulladals FF svart 19 - 1 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-05-08 18:45 131411010 FC Bellevue 1 - FC Rosengård 1917 5 - 4 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
2019-05-10 19:00 131411021 FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 2 11 - 1 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-05-11 11:00 131411023 Kulladals FF svart - Kvarnby IK röd 2 - 5 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:30 131411022 BK Olympic vit - Lilla Torg FF blå 3 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 12:00 131411024 Heleneholms SK 1 - FC Bellevue 1 1 - 5 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 14:15 131411025 IFK Malmö FK - Askeröds IF 3 - 3 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2019-05-17 18:30 131411029 FC Bellevue 1 - IFK Malmö FK 12 - 0 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-05-18 14:00 131411027 Lilla Torg FF blå - Kulladals FF svart 3 - 4 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-05-19 12:30 131411026 Kvarnby IK röd - Heleneholms SK 1 6 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2019-05-23 18:30 131411035 Askeröds IF - FC Bellevue 1 6 - 2 Askeröds IP B-plan
2019-05-25 11:00 131411032 Kulladals FF svart - FC Rosengård 1917 1 - 2 Kulladals IP, konstgräs
2019-05-25 12:00 131411033 Heleneholms SK 1 - Lilla Torg FF blå 5 - 6 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 14:15 131411034 IFK Malmö FK - Kvarnby IK röd 1 - 4 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-05-26 11:30 131411031 BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo 2 7 - 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-02 11:00 131411030 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Askeröds IF 5 - 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-07 19:00 131411038 FC Rosengård 1917 - Heleneholms SK 1 7 - 1 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-06-08 11:30 131411016 Kvarnby IK röd - BK Olympic vit 0 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2019-06-08 13:00 131411037 Lilla Torg FF blå - IFK Malmö FK 4 - 2 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-06-09 12:30 131411036 Kvarnby IK röd - Askeröds IF 2 - 7 Bäckagårds IP plan 2
2019-06-11 19:00 131411039 BK Olympic vit - Kulladals FF svart 6 - 3 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-06-12 18:00 131411042 Heleneholms SK 1 - BK Olympic vit 2 - 1 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 14:00 131411040 IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Bellevue 1 2 - 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:30 131411045 FC Bellevue 1 - Kvarnby IK röd 15 - 3 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-06-16 14:15 131411043 IFK Malmö FK - FC Rosengård 1917 4 - 6 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-06-16 16:00 131411044 Askeröds IF - Lilla Torg FF blå 4 - 3 Askeröds IP B-plan
2019-06-19 18:45 131411028 FC Rosengård 1917 - BK Olympic vit 1 - 6 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-06-19 18:45 131411041 Kulladals FF svart - IF Limhamn Bunkeflo 2 2 - 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1