Spelprogram - P10 Sydvästra B4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 11:00 Västra Ingelstad IS - Skegrie BK vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:00 BK Höllviken svart - Vellinge IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Oxie SK vit - Hyllie IK grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 11:30 Trelleborgs FF - Tygelsjö IK Söderslättshallens IP plan 3
2019-04-14 14:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Skanör Falsterbo IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 2
2019-04-20 09:00 Skegrie BK vit - Limhamns FF vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - BK Höllviken svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-04-21 10:30 Tygelsjö IK - IF Limhamn Bunkeflo L2 Pilbäcks IP 7-manna 2
2019-04-22 14:30 Vellinge IF blå - Västra Ingelstad IS Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Hyllie IK grön - Trelleborgs FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-27 10:00 Oxie SK vit - Skegrie BK vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 13:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 12:00 BK Höllviken svart - Tygelsjö IK Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 12:00 Limhamns FF vit - Vellinge IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-20 18:00 Västra Ingelstad IS - Skanör Falsterbo IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 4
2019-05-05 09:30 Vellinge IF blå - Oxie SK vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - Limhamns FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:30 Tygelsjö IK - Västra Ingelstad IS Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-05 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-06-09 13:00 Skegrie BK vit - Hyllie IK grön Snarringe IP 7-manna 1
Omgång 5
2019-05-11 10:00 Hyllie IK grön - Vellinge IF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 BK Höllviken svart - Trelleborgs FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Oxie SK vit - Skanör Falsterbo IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 11:45 Limhamns FF vit - Tygelsjö IK Limhamns IP bollfält 7-manna
2019-05-12 12:00 Västra Ingelstad IS - IF Limhamn Bunkeflo L2 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 6
2019-05-18 10:00 BK Höllviken svart - Västra Ingelstad IS Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Limhamns FF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Trelleborgs FF - Skegrie BK vit Söderslättshallens IP plan 3
2019-05-19 10:30 Tygelsjö IK - Oxie SK vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-19 12:45 Skanör Falsterbo IF vit - Hyllie IK grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Skegrie BK vit - Vellinge IF blå Snarringe IP 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Limhamns FF vit - BK Höllviken svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Hyllie IK grön - Tygelsjö IK Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 8
2019-06-04 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - Skegrie BK vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Västra Ingelstad IS - Limhamns FF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 12:00 BK Höllviken svart - Oxie SK vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 09:00 Trelleborgs FF - Vellinge IF blå Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
2019-06-09 13:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Hyllie IK grön Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
Omgång 9
2019-06-15 10:00 Hyllie IK grön - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Oxie SK vit - Västra Ingelstad IS Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 09:00 Vellinge IF blå - Skanör Falsterbo IF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Limhamns FF vit - Trelleborgs FF Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Skegrie BK vit - Tygelsjö IK Snarringe IP 7-manna 1