Spelprogram - P9 Sydvästra B4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 10:00 Bunkeflo FF gul - FC Trelleborg röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-13 10:00 Oxie SK röd - Lilla Torg FF svart Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-14 09:00 IFK Klagshamn blå - Staffanstorp United FC blå Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-14 09:30 Bjärreds IF blå - Limhamns FF Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-04-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - BK Höllviken röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Vellinge IF blå - Hyllie IK randig Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Omgång 2
2019-04-20 10:00 Hyllie IK randig - Oxie SK röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 11:00 Lilla Torg FF svart - Bunkeflo FF gul Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-20 12:00 BK Höllviken röd - IFK Klagshamn blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Limhamns FF - Vellinge IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 11:15 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 12:00 Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-27 09:00 IFK Klagshamn blå - FC Trelleborg röd Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-27 10:00 Bunkeflo FF gul - Oxie SK röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-04-27 10:00 Bjärreds IF blå - BK Höllviken röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:00 Hyllie IK randig - Limhamns FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lilla Torg FF svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Vellinge IF blå - Staffanstorp United FC blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Omgång 4
2019-05-04 10:00 Lilla Torg FF svart - IFK Klagshamn blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-04 10:00 BK Höllviken röd - Vellinge IF blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-04 10:00 Oxie SK röd - Limhamns FF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-05 10:00 Bunkeflo FF gul - IF Limhamn Bunkeflo L1 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-05-05 10:00 Staffanstorp United FC blå - Hyllie IK randig Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-05 11:15 FC Trelleborg röd - Bjärreds IF blå Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
Omgång 5
2019-05-11 10:00 Bjärreds IF blå - Lilla Torg FF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Hyllie IK randig - BK Höllviken röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Limhamns FF - Staffanstorp United FC blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 09:00 IFK Klagshamn blå - Bunkeflo FF gul Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-05-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Oxie SK röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-12 10:30 Vellinge IF blå - FC Trelleborg röd Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Omgång 6
2019-05-18 10:00 Lilla Torg FF svart - Vellinge IF blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 11:15 Oxie SK röd - Staffanstorp United FC blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-18 12:00 BK Höllviken röd - Limhamns FF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
2019-05-19 10:00 Bunkeflo FF gul - Bjärreds IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-05-19 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - IFK Klagshamn blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-19 10:00 FC Trelleborg röd - Hyllie IK randig Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Hyllie IK randig - Lilla Torg FF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 09:30 Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-05-26 10:00 IFK Klagshamn blå - Oxie SK röd Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-05-26 10:00 Vellinge IF blå - Bunkeflo FF gul Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Limhamns FF - FC Trelleborg röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Staffanstorp United FC blå - BK Höllviken röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Lilla Torg FF svart - Limhamns FF Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 10:00 IFK Klagshamn blå - Bjärreds IF blå Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-06-08 11:00 Oxie SK röd - BK Höllviken röd Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-06-09 11:15 FC Trelleborg röd - Staffanstorp United FC blå Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 11:30 Bunkeflo FF gul - Hyllie IK randig Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
Omgång 9
2019-06-15 10:00 Bjärreds IF blå - Oxie SK röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Hyllie IK randig - IF Limhamn Bunkeflo L1 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 BK Höllviken röd - FC Trelleborg röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-06-16 09:00 Vellinge IF blå - IFK Klagshamn blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Limhamns FF - Bunkeflo FF gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 12:15 Staffanstorp United FC blå - Lilla Torg FF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 1