Spelprogram - F15 Nordöstra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:15 132001003 Wä IF orange - Vittsjö GIK/DFK (9m) 3 - 4 Wä IP A-plan
2019-04-14 14:00 132001005 Vinslövs IF - Broby IF (9m) 1 - 5 Sparbanksarenan B-plan 9-manna
2019-04-14 15:00 132001002 Lönsboda GoIF (9m) - VMA IK (9m) 12 - 1 Snapphanevallen B-plan 9-manna
2019-04-14 16:00 132001001 Åhus IF - Vinnö IF 3 - 1 Åhus IP A-plan
2019-04-15 18:30 132001004 Wä IF grön - Sibbhults IF 3 - 0 Talldalsplanen A-plan
2019-04-18 18:30 132001007 Sibbhults IF - Vinslövs IF 4 - 1 Färevallen Konstgräs
2019-04-20 10:30 132001009 VMA IK (9m) - Wä IF orange 0 - 5 Ädlavallen A-plan
2019-04-22 11:00 132001006 Broby IF (9m) - Åhus IF 0 - 10 Broby IP plan 2
2019-04-22 11:00 132001010 Vinnö IF - Lönsboda GoIF (9m) 4 - 3 Winnö IP A-plan
2019-04-26 18:00 132001012 Lönsboda GoIF (9m) - Broby IF (9m) 3 - 1 Snapphanevallen B-plan 9-manna
2019-04-26 18:30 132001015 Sibbhults IF - Vittsjö GIK/DFK (9m) 3 - 2 Färevallen Konstgräs
2019-04-28 17:00 132001011 Åhus IF - Vinslövs IF 5 - 0 Åhus IP A-plan
2019-04-29 18:30 132001013 Wä IF orange - Vinnö IF 0 - 2 Wä IP A-plan
Maj
2019-05-04 11:00 132001019 Vinnö IF - Wä IF grön 4 - 1 Winnö IP A-plan
2019-05-05 16:00 132001016 Broby IF (9m) - Wä IF orange 2 - 5 Broby IP plan 2
2019-05-06 18:30 132001018 VMA IK (9m) - Sibbhults IF 0 - 10 Ädlavallen A-plan
2019-05-08 18:30 132001017 Åhus IF - Lönsboda GoIF (9m) 10 - 1 Åhus IP A-plan
2019-05-09 18:30 132001024 Sibbhults IF - Vinnö IF 0 - 0 Färevallen A-plan
2019-05-10 18:00 132001025 Vittsjö GIK/DFK (9m) - VMA IK (9m) 14 - 0 Vittsjö IP B-plan 9-manna
2019-05-10 18:30 132001023 Wä IF grön - Broby IF (9m) 2 - 2 Wä IP A-plan
2019-05-12 10:30 132001022 Wä IF orange - Åhus IF 0 - 2 Wä IP A-plan
2019-05-16 18:30 132001020 Vinslövs IF - Vittsjö GIK/DFK (9m) WO (3 - 0) Sparbanksarenan B-plan 9-manna
2019-05-19 16:00 132001028 Lönsboda GoIF (9m) - Wä IF orange 6 - 2 Snapphanevallen B-plan 9-manna
2019-05-19 18:00 132001026 Broby IF (9m) - Sibbhults IF 3 - 2 Broby IP plan 2
2019-05-20 18:30 132001021 Lönsboda GoIF (9m) - Vinslövs IF 5 - 6 Snapphanevallen B-plan 9-manna
2019-05-20 19:00 132001027 Åhus IF - Wä IF grön 4 - 0 Åhus IP A-plan
2019-05-25 10:30 132001031 Wä IF orange - Vinslövs IF 5 - 1 Wä IP A-plan
2019-05-26 14:00 132001035 VMA IK (9m) - Vinnö IF 0 - 13 Ädlavallen A-plan
2019-05-29 18:30 132001029 Vinnö IF - Vittsjö GIK/DFK (9m) 3 - 2 Winnö IP A-plan 9-manna
2019-05-29 19:00 132001032 Wä IF grön - Lönsboda GoIF (9m) 3 - 4 Wä IP A-plan
Juni
2019-06-03 18:30 132001030 Vinslövs IF - VMA IK (9m) 3 - 4 Sparbanksarenan B-plan 9-manna
2019-06-04 18:15 132001008 Vittsjö GIK/DFK (9m) - Wä IF grön 2 - 1 Vittsjö IP B-plan 9-manna
2019-06-05 18:30 132001033 Sibbhults IF - Åhus IF 2 - 3 Färevallen Konstgräs
2019-06-09 17:00 132001036 Broby IF (9m) - VMA IK (9m) 6 - 0 Broby IP plan 2
2019-06-09 17:00 132001037 Åhus IF - Vittsjö GIK/DFK (9m) 2 - 4 Åhus IP A-plan
2019-06-09 18:00 132001039 Wä IF orange - Wä IF grön 0 - 2 Wä IP A-plan
2019-06-10 18:00 132001014 Wä IF grön - VMA IK (9m) 4 - 1 Wä IP A-plan
2019-06-11 18:30 132001040 Vinslövs IF - Vinnö IF 2 - 1 Sparbanksarenan A-plan
2019-06-12 19:00 132001043 Vittsjö GIK/DFK (9m) - Lönsboda GoIF (9m) 5 - 6 Vittsjö IP B-plan 9-manna
2019-06-13 18:30 132001042 Sibbhults IF - Wä IF orange WO (3 - 0) Färevallen A-plan
2019-06-16 10:30 132001041 Wä IF grön - Vinslövs IF 4 - 1 Wä IP A-plan
2019-06-16 18:30 132001045 Vinnö IF - Broby IF (9m) 7 - 3 Winnö IP A-plan
2019-06-24 18:00 132001044 VMA IK (9m) - Åhus IF 1 - 13 Ädlavallen A-plan
2019-06-24 18:30 132001038 Lönsboda GoIF (9m) - Sibbhults IF 1 - 8 Snapphanevallen B-plan 9-manna
2019-06-27 18:30 132001034 Vittsjö GIK/DFK (9m) - Broby IF (9m) 14 - 0 Vittsjö IP B-plan 9-manna