Spelprogram - Flickor, Div 5 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 200443004 Halvorstorp/Trollhättans FK - Skoftebyns IF Vit 1 - 3 Lyrfågel konstgräs
2019-04-28 10:00 200443003 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs FK 1 - 8 Vänersvallen Syd Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:00 200443007 Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs IF Röd 3 - 1 Nysätra IP
2019-05-01 15:00 200443005 Lödöse Nygård IK - Trollhättans BoIS 2 - 4 Alevi B
2019-05-04 11:00 200443006 Trollhättans BoIS - Halvorstorp/Trollhättans FK 5 - 0 Torsbovallen C-plan
2019-05-04 11:30 200443008 Vänersborgs FK - IK Gauthiod 1 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-05-12 11:00 200443011 Wargöns IK - Vänersborgs FK 0 - 11 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-05-12 12:00 200443014 Halvorstorp/Trollhättans FK - Lödöse Nygård IK 3 - 7 Halvorstorps IP B-plan
2019-05-12 17:00 200443012 IK Gauthiod - Skoftebyns IF Vit 1 - 4 Lunnevi IP B-plan
2019-05-12 17:30 200443013 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans BoIS 0 - 8 Boteredsvallen
2019-05-14 19:00 200443018 Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK 14 - 1 Almagärdet
2019-05-15 19:00 200443062 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS 0 - 5 Lunnevi IP B-plan
2019-05-18 12:00 200443016 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs IF Röd 6 - 1 Alevi B
2019-05-19 11:30 200443048 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Röd 7 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-05-26 16:00 200443022 IK Gauthiod - Lödöse Nygård IK 4 - 3 Lunnevi IP B-plan
2019-05-26 17:00 200443021 Wargöns IK - Trollhättans BoIS 0 - 12 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-05-26 17:30 200443023 Vänersborgs IF Röd - Halvorstorp/Trollhättans FK 0 - 3 Boteredsvallen
2019-05-28 19:15 200443026 Halvorstorp/Trollhättans FK - IK Gauthiod 3 - 3 Halvorstorps IP B-plan
2019-05-29 18:30 200443027 Lödöse Nygård IK - Wargöns IK 12 - 0 Alevi B
2019-05-30 11:00 200443029 Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs FK 1 - 4 Almagärdet
Juni
2019-06-05 18:45 200443043 Vänersborgs FK - Halvorstorp/Trollhättans FK 3 - 0 Onsjöplanen
2019-06-09 18:00 200443052 IK Gauthiod - Vänersborgs FK 1 - 5 Lunnevi IP Konstgräs
2019-06-15 11:00 200443034 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS 3 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-16 11:00 200443031 Wargöns IK - Halvorstorp/Trollhättans FK 2 - 3 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-16 17:00 200443032 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Röd 2 - 3 Lunnevi IP B-plan
2019-06-19 18:30 200443039 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs FK 1 - 0 Alevi B
2019-06-23 17:30 200443037 Vänersborgs IF Röd - Wargöns IK 3 - 2 Boteredsvallen
2019-06-23 18:00 200443040 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Vit 5 - 1 Torsbovallen B-plan
2019-06-26 17:30 200443041 Wargöns IK - IK Gauthiod 0 - 16 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-06-30 17:00 200443042 Skoftebyns IF Vit - Lödöse Nygård IK 4 - 3 Almagärdet
Juli
2019-07-03 19:00 200443047 Skoftebyns IF Vit - Halvorstorp/Trollhättans FK 1 - 0 Almagärdet
Augusti
2019-08-07 18:15 200443053 Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Vit 1 - 1 Boteredsvallen
2019-08-15 19:00 200443058 Skoftebyns IF Vit - IK Gauthiod 1 - 2 Almagärdet
2019-08-17 10:00 200443059 Vänersborgs FK - Wargöns IK 3 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-17 13:00 200443057 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Röd 4 - 0 Torsbovallen B-plan
2019-08-18 15:00 200443056 Lödöse Nygård IK - Halvorstorp/Trollhättans FK 1 - 1 Tingevi A
2019-08-25 11:00 200443061 Wargöns IK - Skoftebyns IF Vit 0 - 5 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-08-25 13:00 200443017 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod 4 - 2 Torsbovallen A-plan
2019-08-25 16:00 200443088 Halvorstorp/Trollhättans FK - Vänersborgs FK 1 - 4 Halvorstorps IP B-plan
2019-08-25 17:30 200443063 Vänersborgs IF Röd - Lödöse Nygård IK 1 - 8 Boteredsvallen
2019-08-29 18:30 200443046 Trollhättans BoIS - Lödöse Nygård IK 4 - 1 Torsbovallen B-plan
September
2019-09-01 17:00 200443066 Halvorstorp/Trollhättans FK - Vänersborgs IF Röd 0 - 0 Halvorstorps IP B-plan
2019-09-01 17:00 200443068 Trollhättans BoIS - Wargöns IK 5 - 0 Torsbovallen B-plan
2019-09-01 18:00 200443067 Lödöse Nygård IK - IK Gauthiod 1 - 0 Alevi B
2019-09-07 10:00 200443074 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit 0 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-09-07 13:00 200443054 Halvorstorp/Trollhättans FK - Trollhättans BoIS 1 - 4 Halvorstorps IP B-plan
2019-09-08 15:00 200443072 IK Gauthiod - Halvorstorp/Trollhättans FK 4 - 0 Lunnevi IP B-plan
2019-09-13 18:00 200443079 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK 3 - 0 Torsbovallen B-plan
2019-09-15 14:00 200443077 Halvorstorp/Trollhättans FK - Wargöns IK 3 - 1 Halvorstorps IP B-plan
2019-09-15 17:00 200443076 Vänersborgs IF Röd - IK Gauthiod 0 - 5 Boteredsvallen
2019-09-21 16:30 200443082 Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS 1 - 4 Nysätra IP
2019-09-22 10:00 200443081 Wargöns IK - Vänersborgs IF Röd 0 - 4 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-09-22 13:30 200443083 Vänersborgs FK - Lödöse Nygård IK 2 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-29 15:00 200443089 Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Vit 3 - 2 Tingevi A
2019-09-29 17:00 200443086 IK Gauthiod - Wargöns IK 12 - 0 Lunnevi IP B-plan
2019-09-30 18:00 200443071 Wargöns IK - Lödöse Nygård IK 0 - 8 Hallevi IP, Wargön C-plan