Spelprogram - F div 2- 15 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dunkers IF Lena Jensen Svart/svart, Svart, Svart
Eskilstuna United DFF F05 Fredrik Stenström 0706769674 Blå/Blå/Blå
Gnesta FF F 04 Anders Strömbäck 0709980022 Blå, Blå, Blå
Hällbybrunns IF Mattias Myrbeck 0709218106 Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Nyköping/NBIS F04-05 Pablo Oyola 0155213877 0739432330 Vit/Blå/Vit
New Mill Indians SK F03-04 David Nilsson 0707952960 Svart/Svart
Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK Maria Rydholm 0709463874 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 12:00 162199002 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Hällbybrunns IF 10 - 0 Rosvalla IP
Maj
2019-05-01 14:00 162199005 Dunkers IF - IFK Nyköping/NBIS F04-05 2 - 3 Dalvallen
2019-05-01 16:00 162199006 Eskilstuna United DFF F05 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 6 - 0 Årby IP
2019-05-01 16:00 162199008 Hällbybrunns IF - New Mill Indians SK F03-04 0 - 13 Skogsvallen
2019-05-05 11:00 162199009 Eskilstuna United DFF F05 - Dunkers IF 6 - 0 Årby IP
2019-05-05 14:30 162199012 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Gnesta FF F 04 6 - 3 Häradsvallen
2019-05-05 17:30 162199010 New Mill Indians SK F03-04 - IFK Nyköping/NBIS F04-05 0 - 1 Nykvarns IP
2019-05-12 17:00 162199001 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Dunkers IF 4 - 1 Häradsvallen
2019-05-12 19:00 162199004 New Mill Indians SK F03-04 - Gnesta FF F 04 3 - 1 Nykvarns IP
2019-05-18 11:00 162199048 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - New Mill Indians SK F03-04 1 - 6 Rosvalla IP KG B
2019-05-18 12:00 162199015 Hällbybrunns IF - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 0 - 6 Skogsvallen
2019-05-18 13:00 162199014 Gnesta FF F 04 - Eskilstuna United DFF F05 0 - 5 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-19 14:00 162199013 Dunkers IF - New Mill Indians SK F03-04 0 - 4 Dalvallen
2019-05-21 19:00 162199039 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 4 - 3 Rosvalla IP
2019-05-24 18:30 162199017 Eskilstuna United DFF F05 - Hällbybrunns IF 4 - 3 Årby IP
2019-05-26 15:00 162199020 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - IFK Nyköping/NBIS F04-05 2 - 1 Häradsvallen A
2019-05-26 18:00 162199018 Gnesta FF F 04 - Dunkers IF 0 - 0 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-30 11:15 162199024 New Mill Indians SK F03-04 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2 - 1 Nykvarns IP
2019-05-30 14:00 162199023 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Eskilstuna United DFF F05 4 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-05-30 18:00 162199022 Hällbybrunns IF - Gnesta FF F 04 2 - 1 Skogsvallen
Juni
2019-06-02 11:00 162199028 Gnesta FF F 04 - IFK Nyköping/NBIS F04-05 1 - 8 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-03 19:00 162199027 Hällbybrunns IF - Dunkers IF 3 - 2 Skogsvallen
2019-06-04 19:00 162199026 Eskilstuna United DFF F05 - New Mill Indians SK F03-04 0 - 2 Årby IP
2019-06-06 10:00 162199030 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Gnesta FF F 04 7 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-06-06 14:00 162199029 Dunkers IF - Hällbybrunns IF 1 - 7 Dalvallen
2019-06-08 18:15 162199031 New Mill Indians SK F03-04 - Eskilstuna United DFF F05 1 - 2 Nykvarns IP
2019-06-09 11:00 162199033 Eskilstuna United DFF F05 - IFK Nyköping/NBIS F04-05 1 - 0 Årby IP
2019-06-09 13:00 162199034 Gnesta FF F 04 - Hällbybrunns IF 1 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-09 19:00 162199036 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - New Mill Indians SK F03-04 0 - 2 Häradsvallen A
2019-06-19 19:00 162199037 Dunkers IF - Gnesta FF F 04 1 - 10 Dalvallen
2019-06-23 18:00 162199044 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Hällbybrunns IF 3 - 0 Häradsvallen A
2019-06-25 19:00 162199046 Gnesta FF F 04 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 1 - 7 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-26 19:00 162199045 Dunkers IF - Eskilstuna United DFF F05 1 - 2 Dalvallen
Augusti
2019-08-11 11:00 162199052 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Dunkers IF 6 - 0 Rosvalla IP KG C
2019-08-11 17:00 162199049 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Eskilstuna United DFF F05 3 - 2 Häradsvallen A
2019-08-14 19:00 162199038 Hällbybrunns IF - Eskilstuna United DFF F05 0 - 3 Skogsvallen
2019-08-16 20:15 162199042 New Mill Indians SK F03-04 - Dunkers IF 6 - 0 Nykvarns IP
2019-08-18 15:00 162199056 Dunkers IF - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 0 - 5 Dalvallen
2019-08-18 16:00 162199054 Gnesta FF F 04 - New Mill Indians SK F03-04 1 - 7 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-19 19:00 162199053 Hällbybrunns IF - IFK Nyköping/NBIS F04-05 2 - 4 Skogsvallen
2019-08-25 09:00 162199059 New Mill Indians SK F03-04 - Gnesta FF F 04 8 - 2 Nykvarns IP
2019-08-25 12:00 162199060 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Hällbybrunns IF 6 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-08-25 15:00 162199057 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Dunkers IF 8 - 1 Häradsvallen A
2019-08-30 19:00 162199063 Eskilstuna United DFF F05 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2 - 1 Årby IP
September
2019-09-01 11:00 162199041 Eskilstuna United DFF F05 - Gnesta FF F 04 11 - 0 Årby IP KG
2019-09-01 14:00 162199061 Hällbybrunns IF - New Mill Indians SK F03-04 1 - 8 Skogsvallen
2019-09-01 14:00 162199064 Dunkers IF - IFK Nyköping/NBIS F04-05 0 - 7 Dalvallen
2019-09-08 15:00 162199065 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Gnesta FF F 04 WO (3 - 0) Häradsvallen A
2019-09-08 17:30 162199067 New Mill Indians SK F03-04 - IFK Nyköping/NBIS F04-05 3 - 1 Nykvarns IP
2019-09-08 18:00 162199068 Eskilstuna United DFF F05 - Dunkers IF 4 - 0 Årby IP
2019-09-14 15:00 162199070 Hällbybrunns IF - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 1 - 1 Skogsvallen
2019-09-14 15:00 162199072 Dunkers IF - New Mill Indians SK F03-04 0 - 8 Dalvallen
2019-09-15 13:00 162199071 Gnesta FF F 04 - Eskilstuna United DFF F05 0 - 6 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-22 10:00 162199075 Gnesta FF F 04 - Dunkers IF 1 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-22 11:00 162199076 Eskilstuna United DFF F05 - Hällbybrunns IF 5 - 1 Årby IP
2019-09-22 15:00 162199073 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - IFK Nyköping/NBIS F04-05 7 - 2 Häradsvallen A
2019-09-28 17:00 162199051 New Mill Indians SK F03-04 - Hällbybrunns IF 9 - 2 Nykvarns IP
2019-09-29 11:00 162199079 Hällbybrunns IF - Gnesta FF F 04 5 - 0 Skogsvallen
2019-09-29 12:00 162199078 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Eskilstuna United DFF F05 0 - 3 Rosvalla IP KG B
Oktober
2019-10-05 15:00 162199077 New Mill Indians SK F03-04 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 8 - 1 Nykvarns IP
2019-10-06 11:00 162199084 Eskilstuna United DFF F05 - New Mill Indians SK F03-04 2 - 2 Årby IP
2019-10-06 12:00 162199082 Hällbybrunns IF - Dunkers IF 3 - 2 Skogsvallen
2019-10-06 13:00 162199083 Gnesta FF F 04 - IFK Nyköping/NBIS F04-05 1 - 3 Hagstumosse Idrottsplats