Spelprogram - P08 S vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gransholms IF Gransholms IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF vit Stefan Gustafsson 0739148660 Blå, Blå, Blå
Lessebo GOIF blå Darko Vujcic 0763400634 Gul-blå/Blå/Gul
Räppe GOIF Petter Ankarberg +46703337157 Gul tröja, svarta shorts, gula strumpor.
Sandsbro AIK vit Niclas Karlsson 0708305133 Gul, Gul, Gul
Vederslöv-Dänningelanda IF Sara Claesson 0736379437 Grön, Vit, Grön
Växjö BK svart Kristoffer Arvidsson 0767623058 Svart-gul/Svart/Svart
Växjö Norra IF Torbjörn Petersson 047019695 0703745752 Svart, Vit, svart
Östers IF blå Magnus Mörstam 0708887765 Röd-Röd-Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 13:00 Hovshaga AIF vit - Lessebo GOIF blå Hagavallen, konstgräs
2019-05-01 15:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Räppe GOIF Dänningevallen
2019-05-08 19:00 Östers IF blå - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
2019-05-17 18:30 Växjö Norra IF - Växjö BK svart
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Sandsbro AIK vit - Växjö BK svart Norremark B-plan
2019-05-04 11:00 Lessebo GOIF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Lessebo IP
2019-05-04 11:00 Räppe GOIF - Östers IF blå Räppevallen 7-manna
2019-05-04 12:00 Växjö Norra IF - Gransholms IF Åbo Idrottsplats
Omgång 3
2019-05-09 18:00 Gransholms IF - Sandsbro AIK vit Granvallen 1
2019-05-12 10:00 Östers IF blå - Lessebo GOIF blå Åbo Idrottsplats
2019-05-12 11:00 Växjö BK svart - Räppe GOIF Sportfältet Teleborg
2019-05-12 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Hovshaga AIF vit Dänningevallen
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Sandsbro AIK vit - Växjö Norra IF Norremark B-plan
2019-05-18 11:00 Lessebo GOIF blå - Växjö BK svart Lessebo IP
2019-05-18 15:00 Hovshaga AIF vit - Östers IF blå Hagavallen, konstgräs
2019-05-19 13:00 Räppe GOIF - Gransholms IF Räppevallen 7-manna
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Växjö BK svart - Hovshaga AIF vit Sportfältet Teleborg
2019-05-26 10:00 Östers IF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-05-26 14:00 Växjö Norra IF - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-05-26 17:00 Gransholms IF - Lessebo GOIF blå Granvallen 1
Omgång 6
2019-06-01 11:00 Lessebo GOIF blå - Växjö Norra IF Lessebo IP
2019-06-02 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Växjö BK svart Dänningevallen
2019-06-02 15:00 Hovshaga AIF vit - Gransholms IF Hagavallen, konstgräs
2019-06-05 18:45 Räppe GOIF - Sandsbro AIK vit Räppevallen 7-manna
Omgång 7
2019-06-05 18:00 Gransholms IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Granvallen 1
2019-06-06 10:00 Sandsbro AIK vit - Lessebo GOIF blå Sandavi
2019-06-08 11:00 Växjö BK svart - Östers IF blå Sportfältet Teleborg
2019-06-09 14:00 Växjö Norra IF - Hovshaga AIF vit Åbo Idrottsplats
Omgång 8
2019-06-15 10:00 Hovshaga AIF vit - Sandsbro AIK vit Hagavallen, konstgräs
2019-06-15 11:00 Lessebo GOIF blå - Räppe GOIF Lessebo IP
2019-06-16 10:00 Östers IF blå - Gransholms IF Åbo Idrottsplats
2019-06-16 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Växjö Norra IF Dänningevallen
Omgång 9
2019-06-18 17:00 Räppe GOIF - Hovshaga AIF vit Räppevallen 7-manna
2019-06-18 18:00 Gransholms IF - Växjö BK svart Granvallen 1
2019-06-18 19:00 Sandsbro AIK vit - Vederslöv-Dänningelanda IF Norremark B-plan
2019-08-14 19:00 Växjö Norra IF - Östers IF blå Åbo Idrottsplats
Omgång 10
2019-06-25 18:30 Lessebo GOIF blå - Hovshaga AIF vit Lessebo IP
2019-06-25 19:00 Sandsbro AIK vit - Östers IF blå Norremark B-plan
2019-06-26 18:45 Räppe GOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF Räppevallen 7-manna
2019-06-28 18:30 Växjö BK svart - Växjö Norra IF
Omgång 11
2019-08-11 10:00 Östers IF blå - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-08-11 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Lessebo GOIF blå Dänningevallen
2019-08-11 17:00 Gransholms IF - Växjö Norra IF Granvallen 1
2019-08-23 19:00 Växjö BK svart - Sandsbro AIK vit Sportfältet Teleborg
Omgång 12
2019-08-17 11:00 Räppe GOIF - Växjö BK svart Räppevallen 7-manna
2019-08-17 11:00 Lessebo GOIF blå - Östers IF blå Lessebo IP
2019-08-17 13:00 Sandsbro AIK vit - Gransholms IF Norremark B-plan
2019-08-18 15:30 Hovshaga AIF vit - Vederslöv-Dänningelanda IF Hagavallen, konstgräs
Omgång 13
2019-08-24 11:00 Växjö BK svart - Lessebo GOIF blå Sportfältet Teleborg
2019-08-24 13:00 Gransholms IF - Räppe GOIF Granvallen 1
2019-08-25 10:00 Östers IF blå - Hovshaga AIF vit Åbo Idrottsplats
2019-08-25 14:00 Växjö Norra IF - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
Omgång 14
2019-08-31 11:00 Lessebo GOIF blå - Gransholms IF Lessebo IP
2019-08-31 12:30 Hovshaga AIF vit - Växjö BK svart Hagavallen, konstgräs
2019-09-01 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Östers IF blå Dänningevallen
2019-09-01 15:00 Räppe GOIF - Växjö Norra IF Räppevallen 7-manna
Omgång 15
2019-09-07 13:00 Sandsbro AIK vit - Räppe GOIF Norremark B-plan
2019-09-08 10:30 Växjö BK svart - Vederslöv-Dänningelanda IF Sportfältet Teleborg
2019-09-08 14:00 Växjö Norra IF - Lessebo GOIF blå Åbo Idrottsplats
2019-09-08 17:00 Gransholms IF - Hovshaga AIF vit Granvallen 1
Omgång 16
2019-09-14 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Gransholms IF Dänningevallen
2019-09-14 11:00 Lessebo GOIF blå - Sandsbro AIK vit Lessebo IP
2019-09-15 10:00 Östers IF blå - Växjö BK svart Åbo Idrottsplats
2019-09-15 10:00 Hovshaga AIF vit - Växjö Norra IF Hagavallen, konstgräs
Omgång 17
2019-09-21 10:00 Sandsbro AIK vit - Hovshaga AIF vit Norremark B-plan
2019-09-22 14:00 Växjö Norra IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-09-22 14:00 Räppe GOIF - Lessebo GOIF blå Räppevallen 7-manna
2019-09-22 14:00 Gransholms IF - Östers IF blå Granvallen 1
Omgång 18
2019-09-28 11:00 Hovshaga AIF vit - Räppe GOIF Hagavallen, konstgräs
2019-09-28 14:00 Växjö BK svart - Gransholms IF Sportfältet Teleborg
2019-09-29 10:00 Östers IF blå - Växjö Norra IF Åbo Idrottsplats
2019-09-29 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Sandsbro AIK vit Dänningevallen