Spelprogram - Div. 15 Pojkar (10 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF Johan Stefan Wennerström 0703406535 Blå/vita/Blå
Frillesås FF grön Jörgen Ahlmén 0762750454 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås 1 Ulrika Nedrén 0708198077 0708198077 Röd/Vit/Röd
Kullavik IF 1 Jenny Hillman +702650921 Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Blå Mikael Schött 0738622537 Vit/Blå/Vita
Kållered SK Per Carlsson 0765335166 Blå, Blå, Blå
Särö IK André Rundéus 0733656017 grön, vita, vita
Värö U Robert Hult 0738022454 Svarta/svarta/Svarta
Åsa IF 1 Michael Siegl svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 10:00 IFK Fjärås 1 - Kungsbacka IF Blå Ögärdets IP B
2019-05-04 11:30 Åsa IF 1 - Särö IK Åsa C Norra
2019-05-05 11:00 Kållered SK - Kullavik IF 1 Kållered Sportcenter 12
2019-05-05 11:00 Annebergs IF - Frillesås FF grön Dalavallen
Omgång 2
2019-05-11 11:00 Kungsbacka IF Blå - Kållered SK Kungsbacka sportcenter 10
2019-05-11 15:00 Särö IK - IFK Fjärås 1 Särö IP A
2019-05-11 15:00 Kullavik IF 1 - Värö U Kullavik IP
2019-05-12 09:30 Frillesås FF grön - Åsa IF 1 Frillesås IP D
Omgång 3
2019-05-18 11:30 Åsa IF 1 - Annebergs IF Åsa C Norra
2019-05-19 10:15 IFK Fjärås 1 - Frillesås FF grön Ögärdets IP B
2019-05-19 11:00 Kållered SK - Särö IK Kållered Sportcenter 12
2019-05-19 13:00 Värö U - Kungsbacka IF Blå Norvalla IP
Omgång 4
2019-05-18 16:30 Kungsbacka IF Blå - Kullavik IF 1 Kullavik IP
2019-05-25 11:00 Särö IK - Värö U Särö IP A
2019-05-26 13:00 Annebergs IF - IFK Fjärås 1 Dalavallen
2019-05-26 13:00 Frillesås FF grön - Kållered SK Frillesås IP D
Omgång 5
2019-05-28 18:00 Kållered SK - Annebergs IF Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-06-02 10:15 IFK Fjärås 1 - Åsa IF 1 Ögärdets IP B
2019-06-02 13:30 Kullavik IF 1 - Särö IK Kullavik IP
2019-06-02 15:00 Värö U - Frillesås FF grön Norvalla IP
Omgång 6
2019-06-08 11:30 Åsa IF 1 - Kållered SK Åsa C Norra
2019-06-08 12:30 Särö IK - Kungsbacka IF Blå Särö IP A
2019-06-09 11:00 Annebergs IF - Värö U Dalavallen
2019-06-09 13:00 Frillesås FF grön - Kullavik IF 1 Frillesås IP D
Omgång 7
2019-06-16 11:00 Kungsbacka IF Blå - Frillesås FF grön Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-16 11:00 Kållered SK - IFK Fjärås 1 Kållered Sportcenter 12
2019-06-16 12:00 Kullavik IF 1 - Annebergs IF Kullavik IP
2019-06-16 13:00 Värö U - Åsa IF 1 Norvalla IP
Omgång 8
2019-06-18 17:45 Åsa IF 1 - Kullavik IF 1 Åsa C Norra
2019-06-23 10:15 IFK Fjärås 1 - Värö U Ögärdets IP B
2019-06-23 11:00 Annebergs IF - Kungsbacka IF Blå Dalavallen
2019-06-23 16:00 Frillesås FF grön - Särö IK Frillesås IP D
Omgång 9
2019-06-26 18:30 Kungsbacka IF Blå - Åsa IF 1 Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-30 11:00 Värö U - Kållered SK Norvalla IP
2019-06-30 12:00 Kullavik IF 1 - IFK Fjärås 1 Kullavik IP
2019-07-03 19:10 Särö IK - Annebergs IF Särö IP A