Spelprogram - HJ Div.3 Södra, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalby GIF Jonny Bjelk 0708264640 blå/vit/blå
Häljarps IF Mattias Hansson 0706486523 vit/röd/röda
IF Limhamn Bunkeflo 2 Sebastian Windahl 040420276 0705299563 Röd/Svart/Svart
Kvarnby IK 3 Veton Kalici 0706192927 blå/blå/blå
Lunds FF Jonas Granfelt 0733100502 grön/vit/grön
Oxie SK Jonas Ernemar 087468921 0739054183 Vit/Svart/Svart
Sjöbo IF Kevin Carlsson 0736146092 blå/blå/blå
Skanör Falsterbo IF Bianca Davidson 0707975091 Röd/Röd/Röd
Veberöds AIF Thomas Söderberg 0708585433 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 130733005 Veberöds AIF - Häljarps IF 2 - 2 Romelevallen A-plan
2019-08-18 11:00 130733004 Skanör Falsterbo IF - Lunds FF 4 - 4 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2019-08-18 15:00 130733002 Kvarnby IK 3 - Dalby GIF 1 - 0 Bäckagårds IP plan 2
2019-08-18 15:00 130733006 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Sjöbo IF 4 - 3 Limhamns IP, konstgräs
2019-08-23 18:45 130733009 Sjöbo IF - Veberöds AIF 0 - 2 Sjöbo IP A-plan
2019-08-25 13:15 130733008 Oxie SK - IF Limhamn Bunkeflo 2 1 - 0 Oxievångs IP, konstgräs
2019-08-27 18:30 130733010 Häljarps IF - Skanör Falsterbo IF 2 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-08-30 19:00 130733018 Veberöds AIF - IF Limhamn Bunkeflo 2 6 - 2 Romelevallen A-plan
2019-08-31 14:00 130733015 Kvarnby IK 3 - Lunds FF 3 - 6 Bäckagårds IP plan 2
September
2019-09-01 12:00 130733017 Skanör Falsterbo IF - Sjöbo IF WO (3 - 0) Möllevallen IP, Skanör A-plan
2019-09-01 13:00 130733013 Oxie SK - Dalby GIF 2 - 3 Oxievångs IP, konstgräs
2019-09-07 12:00 130733023 Häljarps IF - Kvarnby IK 3 WO (3 - 0) Häljarps IP A-plan
2019-09-07 13:00 130733024 Veberöds AIF - Oxie SK 8 - 0 Romelevallen A-plan
2019-09-14 14:00 130733026 Dalby GIF - Lunds FF 1 - 3 Dalby IP konstgräs
2019-09-15 13:00 130733030 Skanör Falsterbo IF - Veberöds AIF 4 - 2 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2019-09-15 14:00 130733028 Kvarnby IK 3 - Sjöbo IF 3 - 5 Bäckagårds IP plan 2
2019-09-21 15:00 130733032 Häljarps IF - Dalby GIF 4 - 3 Häljarps IP A-plan
2019-09-22 15:00 130733035 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK 3 2 - 1 Limhamns IP, konstgräs
2019-09-28 12:00 130733062 Häljarps IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 2 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-09-29 14:30 130733041 Kvarnby IK 3 - Veberöds AIF 2 - 4 Bäckagårds IP plan 2
2019-09-29 15:45 130733037 Oxie SK - Lunds FF 2 - 5 Oxievångs IP, konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:00 130733039 Dalby GIF - Sjöbo IF 1 - 3 Dalby IP konstgräs
2019-10-05 11:30 130733046 Häljarps IF - Lunds FF 3 - 2 Häljarps IP A-plan
2019-10-06 13:00 130733047 Skanör Falsterbo IF - Kvarnby IK 3 8 - 4 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2019-10-12 14:00 130733052 Dalby GIF - Veberöds AIF 2 - 2 Dalby IP konstgräs
2019-10-13 13:30 130733049 Oxie SK - Häljarps IF 0 - 2 Oxievångs IP, konstgräs
2019-10-13 14:00 130733050 Lunds FF - Sjöbo IF 1 - 6 Smörlyckans IP Plan 2
2019-10-13 16:15 130733021 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Skanör Falsterbo IF 4 - 0 Limhamns IP, konstgräs
2019-10-18 19:20 130733059 Sjöbo IF - Häljarps IF Sjöbo IP konstgräs
2019-10-19 12:00 130733056 Skanör Falsterbo IF - Dalby GIF Tångvalla IP konstgräs
2019-10-20 11:30 130733060 Kvarnby IK 3 - Oxie SK Bäckagårds IP plan 2
2019-10-20 15:00 130733058 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds FF Limhamns IP, konstgräs
2019-10-23 19:00 130733036 Skanör Falsterbo IF - Oxie SK Tångvalla IP konstgräs
2019-10-25 18:30 130733044 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Dalby GIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2019-10-27 13:00 130733061 Oxie SK - Sjöbo IF Oxievångs IP, konstgräs
2019-10-27 14:00 130733063 Lunds FF - Veberöds AIF Smörlyckans IP Plan 2