Spelprogram - Reservklass 2 Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fässbergs IF Niklas Tandrup 0708701886 Lila, Vit, Lila
Guldhedens IK Magnus Karsvall 0707857152 Röd, Svart, Röd
IF Väster Daniel Natanaelsson 0708296147 Orange, Svart, Orange
Mossens BK Axel Bergström 0707208280 Svart, Svart, Svart
Romelanda UF Jan Flodin 0706244084 Gul, Svart, Gul/Svarta
SKIF Semberija Göteborg Zoran Colic 0732022736 blå/blå/blå
Ytterby IS Mikael Olsson 0706244643 Röd/Vit, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 12:15 060162002 Mossens BK - Ytterby IS 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-18 16:15 060162004 Guldhedens IK - IF Väster 1 - 7 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-20 20:15 060162007 SKIF Semberija Göteborg - Mossens BK 6 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-26 18:15 060162003 Romelanda UF - SKIF Semberija Göteborg WO (3 - 0) Romevi 1 Gräs
2019-08-27 20:15 060162010 Mossens BK - IF Väster 3 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
September
2019-09-01 16:00 060162012 Ytterby IS - Fässbergs IF 1 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2019-09-05 19:45 060162018 Mossens BK - Romelanda UF 1 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-15 14:15 060162014 Fässbergs IF - Romelanda UF 2 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-15 16:15 060162015 Guldhedens IK - Mossens BK 1 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-22 16:15 060162019 SKIF Semberija Göteborg - Fässbergs IF 3 - 12 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-22 17:30 060162020 Ytterby IS - IF Väster 4 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-29 16:15 060162006 IF Väster - Romelanda UF 1 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-03 20:00 060162022 IF Väster - SKIF Semberija Göteborg 3 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-10-06 16:15 060162021 Guldhedens IK - Ytterby IS WO (3 - 0) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-08 20:15 060162027 SKIF Semberija Göteborg - Guldhedens IK 0 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-10 19:30 060162011 Romelanda UF - Guldhedens IK 2 - 3 Romevi 3 Konstgräs
2019-10-10 20:00 060162026 IF Väster - Fässbergs IF 2 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-10-13 16:00 060162028 Ytterby IS - Romelanda UF 1 - 4 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-16 20:00 060162005 Fässbergs IF - Guldhedens IK 4 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
December
2019-12-31 060162013 SKIF Semberija Göteborg - Ytterby IS Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-12-31 060162023 Fässbergs IF - Mossens BK Åbyvallen 2 Konstgräs