Spelprogram - P13 Sydvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 131430005 Lilla Torg FF blå - Hyllie IK svart 1 - 6 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-08-17 11:30 131430001 Åkarps IF 1 - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 3 - 8 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-08-17 12:00 131430002 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK röd 5 - 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 13:30 131430004 FC Rosengård 1917 - Kvarnby IK röd 0 - 10 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-08-18 10:00 131430003 Husie IF grön - Eslövs BK randigt 2 - 4 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 18:30 131430007 Kulladals FF svart - Åkarps IF 1 5 - 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 131430011 Lunds BK röd - Husie IF grön 8 - 3 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-24 11:30 131430009 Kvarnby IK röd - Lilla Torg FF blå 6 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2019-08-24 13:00 131430012 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - IF Limhamn Bunkeflo 2 3 - 1 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-08-25 10:00 131430010 Eslövs BK randigt - FC Rosengård 1917 7 - 1 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-08-25 12:00 131430008 Hyllie IK svart - Heleneholms SK 2 8 - 8 Hyllie IP konstgräs
2019-08-30 18:30 131430013 Åkarps IF 1 - Heleneholms SK 2 3 - 0 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-08-30 18:30 131430015 Husie IF grön - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 0 - 3 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 19:00 131430016 FC Rosengård 1917 - Lunds BK röd 2 - 5 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-08-31 10:00 131430014 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kulladals FF svart 4 - 10 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:30 131430017 Lilla Torg FF blå - Eslövs BK randigt 1 - 5 Mariedals IP konstgräs 9-manna
September
2019-09-01 14:00 131430018 Hyllie IK svart - Kvarnby IK röd 3 - 0 Hyllie IP konstgräs
2019-09-02 18:30 131430006 Heleneholms SK 2 - Kulladals FF svart 1 - 6 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:30 131430019 Kulladals FF svart - Husie IF grön 7 - 5 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:00 131430024 Heleneholms SK 2 - Kvarnby IK röd 3 - 0 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 11:00 131430022 Lunds BK röd - Lilla Torg FF blå 3 - 7 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-08 11:45 131430021 Eslövs BK randigt - Hyllie IK svart 6 - 2 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-09-08 12:00 131430023 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - FC Rosengård 1917 3 - 9 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-09-08 13:00 131430020 Åkarps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 2 2 - 4 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-09-13 18:30 131430030 Kvarnby IK röd - Eslövs BK randigt 4 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2019-09-13 19:00 131430027 FC Rosengård 1917 - Kulladals FF svart 0 - 9 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:00 131430026 Husie IF grön - Åkarps IF 1 2 - 6 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 131430028 Lilla Torg FF blå - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 7 - 2 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-09-14 12:30 131430025 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Heleneholms SK 2 2 - 8 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 12:00 131430029 Hyllie IK svart - Lunds BK röd 5 - 2 Hyllie IP konstgräs
2019-09-21 10:00 131430035 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - Hyllie IK svart 1 - 6 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-09-21 11:00 131430031 Kulladals FF svart - Lilla Torg FF blå 3 - 3 Kulladals IP, konstgräs
2019-09-21 13:00 131430032 Åkarps IF 1 - FC Rosengård 1917 10 - 5 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-09-21 14:30 131430034 Lunds BK röd - Kvarnby IK röd 1 - 5 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-22 11:00 131430036 Heleneholms SK 2 - Eslövs BK randigt 2 - 4 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 12:00 131430033 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Husie IF grön 3 - 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-27 19:00 131430038 FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 2 0 - 1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:30 131430041 Kvarnby IK röd - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 4 - 4 Bäckagårds IP plan 1
2019-09-28 11:30 131430039 Lilla Torg FF blå - Åkarps IF 1 7 - 2 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-09-29 10:00 131430040 Hyllie IK svart - Kulladals FF svart 9 - 0 Hyllie IP konstgräs
2019-09-29 11:30 131430037 Husie IF grön - Heleneholms SK 2 4 - 6 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 12:00 131430042 Eslövs BK randigt - Lunds BK röd 3 - 1 Husarängens IP A-plan 9-manna
Oktober
2019-10-05 11:15 131430043 Kulladals FF svart - Kvarnby IK röd 2 - 2 Kulladals IP, konstgräs
2019-10-05 11:30 131430046 Husie IF grön - FC Rosengård 1917 9 - 4 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:00 131430048 Heleneholms SK 2 - Lunds BK röd 2 - 1 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 131430045 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lilla Torg FF blå 1 - 7 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 131430044 Åkarps IF 1 - Hyllie IK svart 3 - 4 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-10-06 12:00 131430047 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - Eslövs BK randigt 1 - 4 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-10-09 18:30 131430063 Kvarnby IK röd - Husie IF grön 3 - 4 Bäckagårds IP plan 1
2019-10-11 19:00 131430049 FC Rosengård 1917 - Heleneholms SK 2 1 - 3 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 131430050 Lilla Torg FF blå - Husie IF grön 5 - 5 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-10-13 10:00 131430051 Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo 2 7 - 1 Hyllie IP konstgräs
2019-10-13 10:00 131430053 Eslövs BK randigt - Kulladals FF svart 6 - 4 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-10-13 10:30 131430052 Kvarnby IK röd - Åkarps IF 1 5 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2019-10-13 11:00 131430054 Lunds BK röd - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 1 - 3 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-10-17 18:45 131430058 Husie IF grön - Hyllie IK svart 3 - 5 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-18 19:00 131430059 FC Rosengård 1917 - Lilla Torg FF blå 10 - 1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-19 11:00 131430055 Kulladals FF svart - Lunds BK röd 2 - 3 Kulladals IP, konstgräs
2019-10-19 11:00 131430056 Åkarps IF 1 - Eslövs BK randigt 1 - 5 Åkarps IP B-plan 9-manna
2019-10-20 10:00 131430057 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK röd 0 - 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 13:00 131430060 Heleneholms SK 2 - Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK 7 - 5 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-23 19:00 131430064 Eslövs BK randigt - IF Limhamn Bunkeflo 2 4 - 2 Berga IP, konstgräs
2019-10-25 18:30 131430062 Hyllie IK svart - FC Rosengård 1917 0 - 7 Hyllie IP konstgräs
2019-10-26 11:00 131430061 Lilla Torg FF blå - Heleneholms SK 2 6 - 2 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-10-27 11:00 131430065 Lunds BK röd - Åkarps IF 1 9 - 1 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-27 14:00 131430066 Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK - Kulladals FF svart 0 - 2 Brovallen, B-plan 9-manna