Spelprogram - P13 Sydvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken röd Martin Albihn 0701454113 Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic grön Osman Sudic Grön/Grön/Grön
Eslövs BK svart Victoria Lövgren 0768754479 rödsvart/svart/röd
FC Bellevue 2 Caspar Pauckstadt 0727409034
Husie IF vit Robin Lausev Grön/Vit/Grön
IF Limhamn Bunkeflo 3 Lars Hall Röd/Svart/Svart
IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå Pär Kadziolka 0730216898 gul/blå/blå/gul
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Andreas Hansson 041144236 0707661362 Vit/Blå/Blå
Spjutstorps IF Johan Norström 0709381073 vit/röd/vit
Trelleborgs FF vit Jessica Larsson Jogensjö 0761499990 blå/vit/vit
Vellinge IF 1 Mikael Anderberg 0708166126 Röd/Blå/Röda
Ystads IF FF vit Jimmy Andersson 0733558406 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-14 18:45 131431002 Eslövs BK svart - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 2 - 5 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-08-17 10:00 131431004 BK Olympic grön - Vellinge IF 1 1 - 7 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-17 11:30 131431003 Husie IF vit - Ystads IF FF vit 1 - 11 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 131431005 IF Limhamn Bunkeflo 3 - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå 11 - 0 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 131431006 FC Bellevue 2 - Spjutstorps IF 3 - 3 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-08-22 18:30 131431011 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Husie IF vit 8 - 1 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-08-24 09:30 131431009 Vellinge IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 3 4 - 1 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-08-24 10:00 131431008 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - FC Bellevue 2 2 - 3 Pilbäcks IP, konstgräs
2019-08-24 11:30 131431010 Ystads IF FF vit - BK Olympic grön 9 - 1 Sandskogens IP C-plan 9-manna
2019-08-24 14:00 131431007 Spjutstorps IF - BK Höllviken röd 3 - 0 Bäckavallen B-plan 9-manna
2019-08-25 14:00 131431012 Trelleborgs FF vit - Eslövs BK svart 3 - 4 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-08-31 10:00 131431018 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - Vellinge IF 1 0 - 2 Pilbäcks IP, konstgräs
2019-08-31 11:00 131431016 BK Olympic grön - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 6 - 5 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-31 14:15 131431015 Husie IF vit - Trelleborgs FF vit 2 - 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-01 12:00 131431017 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Ystads IF FF vit 1 - 7 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:00 131431022 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IF Limhamn Bunkeflo 3 3 - 0 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-09-07 11:30 131431021 Ystads IF FF vit - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå 12 - 2 Sandskogens IP C-plan 9-manna
2019-09-07 14:00 131431019 Spjutstorps IF - Husie IF vit 5 - 0 Bäckavallen B-plan 9-manna
2019-09-07 14:00 131431020 BK Höllviken röd - Eslövs BK svart 2 - 4 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-09-08 10:00 131431024 FC Bellevue 2 - Vellinge IF 1 1 - 2 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2019-09-08 13:30 131431023 Trelleborgs FF vit - BK Olympic grön 5 - 1 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-09-12 17:45 131431029 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 1 - 6 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-09-14 12:30 131431027 BK Olympic grön - Spjutstorps IF 0 - 6 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-15 10:30 131431030 Vellinge IF 1 - Ystads IF FF vit 1 - 6 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-09-15 12:00 131431026 Husie IF vit - BK Höllviken röd 5 - 1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 13:00 131431025 Eslövs BK svart - FC Bellevue 2 4 - 2 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-09-15 14:00 131431028 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF vit 3 - 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-17 18:30 131431034 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Vellinge IF 1 2 - 1 Granhällans IP, konstgräs 9-manna
2019-09-18 18:30 131431035 Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå 4 - 3 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-09-20 18:30 131431033 Eslövs BK svart - Husie IF vit 5 - 1 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-09-22 13:00 131431036 FC Bellevue 2 - Ystads IF FF vit 1 - 4 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-09-22 14:00 131431031 Spjutstorps IF - IF Limhamn Bunkeflo 3 4 - 1 Bäckavallen B-plan 9-manna
2019-09-22 14:00 131431032 BK Höllviken röd - BK Olympic grön 3 - 5 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-09-28 10:00 131431040 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - Spjutstorps IF 1 - 5 Pilbäcks IP, konstgräs
2019-09-28 11:00 131431038 BK Olympic grön - Eslövs BK svart 3 - 4 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-28 11:30 131431042 Ystads IF FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 4 - 5 Sandskogens IP C-plan 9-manna
2019-09-29 12:00 131431041 Vellinge IF 1 - Trelleborgs FF vit 4 - 3 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-09-29 14:00 131431039 IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken röd 2 - 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 18:30 131431046 Husie IF vit - BK Olympic grön 0 - 5 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:00 131431044 BK Höllviken röd - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå 4 - 0 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-10-05 10:30 131431047 Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF vit 1 - 4 Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
2019-10-05 14:00 131431043 Spjutstorps IF - Vellinge IF 1 4 - 0 Bäckavallen B-plan 9-manna
2019-10-06 10:00 131431048 FC Bellevue 2 - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 4 - 3 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2019-10-06 14:00 131431045 Eslövs BK svart - IF Limhamn Bunkeflo 3 5 - 2 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-10-11 19:00 131431014 Eslövs BK svart - Spjutstorps IF 3 - 6 Husarängens IP A-plan 9-manna
2019-10-12 10:00 131431051 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - Eslövs BK svart 4 - 2 Pilbäcks IP, konstgräs
2019-10-12 10:00 131431052 Vellinge IF 1 - BK Höllviken röd 3 - 1 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-10-12 11:00 131431054 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit 5 - 0 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-10-13 12:00 131431053 Ystads IF FF vit - Spjutstorps IF 2 - 2 Sandskogens IP C-plan 9-manna
2019-10-13 14:00 131431050 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF vit 5 - 6 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 15:30 131431013 BK Höllviken röd - FC Bellevue 2 5 - 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-10-19 12:15 131431055 Spjutstorps IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 4 - 1 Kastanjeplan
2019-10-20 10:30 131431058 Husie IF vit - IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå 7 - 6 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 11:00 131431057 Eslövs BK svart - Vellinge IF 1 7 - 3 Berga IP, konstgräs
2019-10-20 11:00 131431059 BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo 3 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-10-20 12:00 131431056 BK Höllviken röd - Ystads IF FF vit 4 - 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-10-21 19:00 131431060 FC Bellevue 2 - Trelleborgs FF vit Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-10-21 19:00 131431063 Vellinge IF 1 - Husie IF vit Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-10-24 18:45 131431037 Husie IF vit - FC Bellevue 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-24 18:45 131431065 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - BK Höllviken röd Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-10-26 11:00 131431064 Ystads IF FF vit - Eslövs BK svart Sandskogens IP Konstgräs
2019-10-26 13:00 131431066 Trelleborgs FF vit - Spjutstorps IF Köpingeskolan 9-manna
2019-10-27 10:00 131431061 IF Limhamn Bunkeflo 3 - FC Bellevue 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-27 11:00 131431001 BK Höllviken röd - Trelleborgs FF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-10-27 11:00 131431062 IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå - BK Olympic grön Pilbäcks IP, konstgräs
November
2019-11-30 131431049 BK Olympic grön - FC Bellevue 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs