Spelprogram - P10 Sydvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF röd Cecilia Jälén 0737354405 Röd /Blå/röd
Dalby GIF blå Annika Gottfridsson blå/vit/blå
Furulunds IK gul Nicklas Skogsberg 0701451277 gul/svart/gulsvart
GIF Nike blå Åsa Birgitta Larsson Röd/Röd/Röd
IFK Simrishamn blå Carl-fredric Strömberg 0700443440 0700443440 Vit/Blå/Vit
Limhamns FF blå Bernhard Andresen 0727153559 Vit/Grön, Vit, Vit
Linero IF röd David Gustavsson 046134572 Röd/Vit/Vit
Lunds BK gul Joan Willem Dorrepaal Gul/Vit/Gul
Lunds FF grön Robin Bamford 0735535450 grön/vit/grön
Staffanstorp United FC svart Andreas Grass +46730740455 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Uppåkra IF grön Jens Portland Grön/svart/svart
Värpinge IF vit Anders Gruvebäck 0733905195 Vit/röd/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Lunds FF grön - Bjärreds IF röd Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Dalby GIF blå - GIF Nike blå Dalby IP 7-manna öst
2019-08-17 11:30 Lunds BK gul - Staffanstorp United FC svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-18 10:00 Linero IF röd - Limhamns FF blå Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-18 11:00 Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-18 14:00 IFK Simrishamn blå - Furulunds IK gul Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-08-24 10:00 Staffanstorp United FC svart - Linero IF röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Furulunds IK gul - Dalby GIF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Bjärreds IF röd - Lunds BK gul Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-08-25 09:00 GIF Nike blå - Uppåkra IF grön Pilängsplanen 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Limhamns FF blå - IFK Simrishamn blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Värpinge IF vit - Lunds FF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Lunds BK gul - Värpinge IF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-31 11:00 Lunds FF grön - GIF Nike blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Dalby GIF blå - IFK Simrishamn blå Dalby IP 7-manna väst
September
2019-09-01 10:00 Limhamns FF blå - Staffanstorp United FC svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-01 11:00 Uppåkra IF grön - Furulunds IK gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-07 09:30 Värpinge IF vit - Linero IF röd Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-07 11:00 Dalby GIF blå - Limhamns FF blå Dalby IP 7-manna öst
2019-09-07 11:30 Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC svart Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:30 GIF Nike blå - Lunds BK gul Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-08 13:00 Furulunds IK gul - Lunds FF grön Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 14:00 IFK Simrishamn blå - Uppåkra IF grön Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-14 10:00 Lunds FF grön - IFK Simrishamn blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 09:30 Uppåkra IF grön - Dalby GIF blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Limhamns FF blå - Bjärreds IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Linero IF röd - GIF Nike blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 10:00 Lunds BK gul - Furulunds IK gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-21 09:30 Uppåkra IF grön - Limhamns FF blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-21 10:30 Värpinge IF vit - Bjärreds IF röd Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-21 11:00 Dalby GIF blå - Lunds FF grön Dalby IP 7-manna öst
2019-09-22 09:00 GIF Nike blå - Staffanstorp United FC svart Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Furulunds IK gul - Linero IF röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 14:00 IFK Simrishamn blå - Lunds BK gul Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-27 18:00 Staffanstorp United FC svart - Värpinge IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 10:00 Lunds BK gul - Dalby GIF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-28 10:00 Lunds FF grön - Uppåkra IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Limhamns FF blå - Värpinge IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Bjärreds IF röd - GIF Nike blå Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Staffanstorp United FC svart - Furulunds IK gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Linero IF röd - IFK Simrishamn blå Linero IP A-plan 7-manna A
Oktober
2019-10-04 18:30 Furulunds IK gul - Bjärreds IF röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-10-05 14:00 Dalby GIF blå - Linero IF röd Dalby IP 7-manna öst
2019-10-06 09:00 GIF Nike blå - Värpinge IF vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Uppåkra IF grön - Lunds BK gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-06 14:00 IFK Simrishamn blå - Staffanstorp United FC svart Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-10-09 17:30 Lunds FF grön - Limhamns FF blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Lunds BK gul - Lunds FF grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-10-13 10:00 Limhamns FF blå - GIF Nike blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Staffanstorp United FC svart - Dalby GIF blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Linero IF röd - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-13 11:00 Bjärreds IF röd - IFK Simrishamn blå Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-10-13 13:00 Värpinge IF vit - Furulunds IK gul Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1