Spelprogram - P10 Sydvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Flagg Said Hamrit 0137735973 Röd/Blå/Röd
BK Höllviken svart Jonas Wendt 0708239733 Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic blå BK Olympic(Föreningen) Grön, Grön, Grön
FC Möjligheten blå Erol Puroski 0739305557
FC Rosengård 1917 blå Ahmed Zreim 0768676734 Vit/Vit/Vit
Furulunds IK svart Nicklas Skogsberg 0701451277 gul/svart/gulsvart
Hyllie IK grön Emil Glimåker 0706807100 grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L2 Carl Magnus Heide 0723539752 Röd/Svart/Svart
Lilla Torg FF gul Miodrag Mijatovic 0707998392 Svart/blå/Svart/Svart
Limhamns FF vit Jonas Jarl 040973541 0735105812 Vit/Grön/Vit/Vit
Lindeborgs FF 1948 Sofia Jönsson 0736786661 0736786661 Röd/röd/röd
Malmö IKF 1 Oscar Villca 0704390974
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-17 10:00 Malmö IKF 1 - Lilla Torg FF gul Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-18 09:15 Lindeborgs FF 1948 - Furulunds IK svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Limhamns FF vit - FC Möjligheten blå Limhamns IP, konstgräs
2019-08-18 10:00 BK Höllviken svart - FC Rosengård 1917 blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 BK Flagg - BK Olympic blå Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 2
2019-08-23 18:30 Furulunds IK svart - Malmö IKF 1 Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 12:00 FC Rosengård 1917 blå - Hyllie IK grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 14:00 Lilla Torg FF gul - Limhamns FF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:00 FC Möjligheten blå - BK Höllviken svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 12:15 BK Olympic blå - Lindeborgs FF 1948 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-25 15:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Flagg Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Omgång 3
2019-08-31 10:00 Malmö IKF 1 - BK Olympic blå Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-31 10:00 Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo L2 Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 BK Flagg - FC Rosengård 1917 blå Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Hyllie IK grön - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Limhamns FF vit - Furulunds IK svart Limhamns IP, konstgräs
2019-09-01 11:00 FC Möjligheten blå - Lilla Torg FF gul Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 4
2019-09-07 10:00 Furulunds IK svart - Lilla Torg FF gul Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Hyllie IK grön - FC Möjligheten blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:00 FC Rosengård 1917 blå - Lindeborgs FF 1948 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö IKF 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 14:00 BK Olympic blå - Limhamns FF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-08 14:00 BK Höllviken svart - BK Flagg Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
Omgång 5
2019-09-14 09:00 Lilla Torg FF gul - BK Olympic blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Malmö IKF 1 - FC Rosengård 1917 blå Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-14 11:00 FC Möjligheten blå - Furulunds IK svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Limhamns FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Limhamns IP, konstgräs
2019-09-15 11:00 Lindeborgs FF 1948 - BK Höllviken svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 10:00 BK Flagg - Hyllie IK grön Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Omgång 6
2019-09-21 10:00 BK Olympic blå - Furulunds IK svart Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-21 10:00 BK Höllviken svart - Malmö IKF 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 BK Flagg - FC Möjligheten blå Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-09-21 12:00 FC Rosengård 1917 blå - Limhamns FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:00 Hyllie IK grön - Lindeborgs FF 1948 Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF gul Limhamns IP bollfält 7-manna
Omgång 7
2019-09-28 09:30 Lilla Torg FF gul - FC Rosengård 1917 blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Furulunds IK svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Malmö IKF 1 - Hyllie IK grön Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-28 11:00 Lindeborgs FF 1948 - BK Flagg
2019-09-29 10:00 Limhamns FF vit - BK Höllviken svart Limhamns IP, konstgräs
2019-09-29 11:00 FC Möjligheten blå - BK Olympic blå Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 8
2019-10-05 10:00 Hyllie IK grön - Limhamns FF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 BK Flagg - Malmö IKF 1 Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-10-05 12:00 FC Rosengård 1917 blå - Furulunds IK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 BK Höllviken svart - Lilla Torg FF gul Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Olympic blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Lindeborgs FF 1948 - FC Möjligheten blå Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 9
2019-10-12 12:30 Lilla Torg FF gul - Hyllie IK grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 12:30 Malmö IKF 1 - Lindeborgs FF 1948 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-10-13 10:00 BK Olympic blå - FC Rosengård 1917 blå Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-10-13 10:00 Limhamns FF vit - BK Flagg Limhamns IP, konstgräs
2019-10-13 11:00 FC Möjligheten blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Furulunds IK svart - BK Höllviken svart Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1