Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Derome/Åskloster Lisa Svederberg 0706560317 Röda/Blå/Röda
Frillesås FF Andreas Sandklef 0709389891 grön, vita, Gröna
IF Böljan Blå Fredrik Arasjö 0702448879 blå/vita/blå
IFK Fjärås Josefine Bisenius 0706221582 Röd/Vit/Röd
Kållered SK Joakim Sandgren 0704241692 Blå, Blå, Blå
Onsala BK röd Martin Jansson vit, blå, blå
Valinge IF Lars Otterdahl 0733208788 blå/blå/blå
Varbergs GIF FK blå Anders Åberg 0735177796 0735177796 Röd, Blå, Röd
Åsa IF Conny Dragstedt svarta, svarta, svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-10 11:00 IF Böljan Blå - Kållered SK Falkenbergs IP F
2019-08-11 16:00 Derome/Åskloster - Åsa IF Dersbovallen C
2019-08-11 18:00 Varbergs GIF FK blå - IFK Fjärås Håstens IP B
2019-08-12 18:30 Valinge IF - Onsala BK röd Valinge IP
Omgång 2
2019-08-17 09:30 IFK Fjärås - Frillesås FF Ögärdets IP C
2019-08-17 14:00 Onsala BK röd - Derome/Åskloster Rydets IP Konstgräs
2019-08-17 14:30 Åsa IF - IF Böljan Blå Åsa C Södra
2019-08-18 14:00 Kållered SK - Varbergs GIF FK blå Kållered Sportcenter 11
Omgång 3
2019-08-22 18:00 Derome/Åskloster - Valinge IF Klostervallen B
2019-08-22 18:30 Frillesås FF - Kållered SK Frillesås IP D
2019-08-24 11:00 Varbergs GIF FK blå - Åsa IF Håstens IP B
2019-08-24 13:30 IF Böljan Blå - Onsala BK röd Falkenbergs IP F
Omgång 4
2019-08-29 18:30 Valinge IF - IF Böljan Blå Valinge IP
2019-08-31 14:30 Åsa IF - Frillesås FF Åsa C Södra
2019-09-01 12:00 Onsala BK röd - Varbergs GIF FK blå Rydets IP Konstgräs
2019-09-01 13:00 Kållered SK - IFK Fjärås Kållered Sportcenter 11
Omgång 5
2019-09-05 18:00 Varbergs GIF FK blå - Valinge IF Påskbergsvallen A
2019-09-07 09:30 IFK Fjärås - Åsa IF Ögärdets IP C
2019-09-07 11:00 Frillesås FF - Onsala BK röd Frillesås IP D
2019-09-07 12:30 IF Böljan Blå - Derome/Åskloster Falkenbergs IP E
Omgång 6
2019-09-12 18:00 Derome/Åskloster - Varbergs GIF FK blå Klostervallen B
2019-09-12 18:30 Valinge IF - Frillesås FF Valinge IP
2019-09-15 12:00 Onsala BK röd - IFK Fjärås Rydets IP Konstgräs
2019-09-15 14:30 Åsa IF - Kållered SK Åsa C Södra
Omgång 7
2019-09-20 18:00 Frillesås FF - Derome/Åskloster Frillesås IP D
2019-09-21 10:50 IFK Fjärås - Valinge IF Ögärdets IP C
2019-09-21 16:00 Varbergs GIF FK blå - IF Böljan Blå Håstens IP B
2019-09-22 14:00 Kållered SK - Onsala BK röd Kållered Sportcenter 11
Omgång 8
2019-09-26 18:00 Derome/Åskloster - IFK Fjärås Klostervallen B
2019-09-28 11:00 IF Böljan Blå - Frillesås FF Falkenbergs IP F
2019-09-28 11:00 Valinge IF - Kållered SK Valinge IP
2019-09-28 14:00 Onsala BK röd - Åsa IF Kaparevallen