Spelprogram - Div. 9 Pojkar (13 år) Gr F Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hasslöv/Skottorp Peter Ohlsén 0707123794 Svart/Svart/Svart
HGH FC Nicklas Alfredsson 0702347462 0702347462 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Mikael Nathell blåvit-randig, Blå, Blåa
LGM Patric Kihlagård 0705400468 blå/blå/blå
Oskarströms IS Heléne Fallhage 0703303131 vit, vita, vit
Skrea IF svart Kristian Gårdenfelt 0702936305 Gult/Svarta/Gula
Snöstorp Nyhem FF Röd Pia Cederbom Tullgren 0704246360 röd/gröna/gröna
Torup/Rydö FF Lina Svensson 0730426486 röda/svarta/svarta
WRY Mattias Jakobsson 0702628980 svart/svart/svart
Våxtorps BOIS Hans Inge Folkesson 0730698814 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-06 18:30 071361005 WRY - LGM 1 - 4 Wallevi A
2019-08-10 10:30 071361004 Hasslöv/Skottorp - Torup/Rydö FF 4 - 2 Hasslövs IP C
2019-08-11 11:30 071361002 Skrea IF svart - Våxtorps BOIS 6 - 3 Skrea IP 1
2019-08-11 17:00 071361003 Oskarströms IS - HGH FC 0 - 6 Esperedsvallen
2019-08-13 17:00 071361001 IF Centern - Snöstorp Nyhem FF Röd 5 - 4 Kärlekens IP 2
2019-08-14 18:30 071361006 Torup/Rydö FF - Oskarströms IS 5 - 2 Vallen B
2019-08-14 18:30 071361010 LGM - Hasslöv/Skottorp 8 - 4 Ryevi IP
2019-08-14 19:00 071361009 Snöstorp Nyhem FF Röd - WRY 3 - 1 Skedalaheds IP
2019-08-18 11:00 071361007 HGH FC - Skrea IF svart 6 - 2 Gullevi IP
2019-08-18 11:00 071361008 Våxtorps BOIS - IF Centern 1 - 2 Våxtorps IP A
2019-08-21 18:30 071361015 LGM - Snöstorp Nyhem FF Röd 2 - 2 Ryevi IP
2019-08-22 18:30 071361014 Oskarströms IS - Hasslöv/Skottorp 7 - 4 Esperedsvallen
2019-08-24 11:30 071361012 IF Centern - HGH FC 6 - 3 Kärlekens IP
2019-08-25 10:00 071361011 WRY - Våxtorps BOIS 8 - 2 Wallevi A
2019-08-25 10:00 071361013 Skrea IF svart - Torup/Rydö FF 3 - 2 Skrea IP 1
2019-08-28 18:30 071361017 Torup/Rydö FF - IF Centern 0 - 5 Vallen A
2019-08-30 18:15 071361018 HGH FC - WRY 2 - 0 Gullevi IP
2019-08-31 10:30 071361016 Hasslöv/Skottorp - Skrea IF svart 2 - 4 Hasslövs IP B
2019-08-31 11:00 071361019 Våxtorps BOIS - Snöstorp Nyhem FF Röd 2 - 2 Våxtorps IP A
September
2019-09-01 17:30 071361020 Oskarströms IS - LGM 4 - 3 Esperedsvallen
2019-09-02 18:30 071361022 WRY - Torup/Rydö FF 2 - 0 Wallevi A
2019-09-03 18:30 071361025 LGM - Våxtorps BOIS 4 - 3 Ryevi IP
2019-09-07 11:30 071361024 Skrea IF svart - Oskarströms IS 7 - 3 Skrea IP 1
2019-09-08 11:00 071361021 Snöstorp Nyhem FF Röd - HGH FC 1 - 4 Skedalaheds IP
2019-09-08 16:30 071361023 IF Centern - Hasslöv/Skottorp 8 - 3 Kärlekens IP 2
2019-09-13 18:00 071361026 Oskarströms IS - IF Centern 1 - 5 Esperedsvallen
2019-09-13 18:30 071361028 Torup/Rydö FF - Snöstorp Nyhem FF Röd 0 - 2 Vallen B
2019-09-14 10:30 071361027 Hasslöv/Skottorp - WRY 4 - 6 Hasslövs IP C
2019-09-14 11:00 071361029 HGH FC - Våxtorps BOIS 4 - 0 Wegeli IP 1
2019-09-15 10:00 071361030 Skrea IF svart - LGM 3 - 5 Skrea IP 1
2019-09-18 18:30 071361033 WRY - Oskarströms IS 4 - 3 Björkvallen
2019-09-21 11:30 071361031 Våxtorps BOIS - Torup/Rydö FF 3 - 1 Våxtorps IP A
2019-09-22 11:00 071361032 Snöstorp Nyhem FF Röd - Hasslöv/Skottorp 8 - 0 Skedalaheds IP
2019-09-22 11:00 071361034 IF Centern - Skrea IF svart 9 - 0 Kärlekens IP 2
2019-09-24 17:45 071361035 LGM - HGH FC 3 - 2 Ryevi IP
2019-09-28 10:30 071361038 Hasslöv/Skottorp - Våxtorps BOIS 5 - 1 Hasslövs IP B
2019-09-29 10:00 071361036 Skrea IF svart - WRY 4 - 4 Skrea IP 1
2019-09-29 10:00 071361039 Torup/Rydö FF - HGH FC 3 - 3 Vallen A
2019-09-29 11:00 071361040 IF Centern - LGM 11 - 1 Kärlekens IP 2
2019-09-29 17:00 071361037 Oskarströms IS - Snöstorp Nyhem FF Röd 1 - 2 Esperedsvallen