Spelprogram - Flickor 11v11 Grön Höst (VFF/ÖLFF)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF F03-04 Emma Sjöstrand 058910752 0703319196 Gul-Svart/Svart/Gul
Barkarö SK F03-05 Henrik Eriksson 0708423657 Röd/Blå/Röd
Ekeby BK F04/05 Robert Flöijer 0706598970 0706598970 Blå, Blå, Blå
Gideonsbergs IF F04 Patrik Söderhjelm 0703336687 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Guldsmedsh.-Stråssa BK Patrik Nilsson 0706495921 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IFK Askersund F03-04 Hans Nielsen Vit, blå, blå
Lillån FK / Rynninge IK Viktoria Sätre 0703201182 Vit/grön, Grön, Vit
Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK Jörgen Johansson 021128912 0766371191 Grön/Svart/Vit
Sala FF F04-05 Åsa Söderström 0706536437 Röd/Röd/Röd
Skogstorps GoIF F03-04 Peter Lundh 0705307386 Grön, Vit, Grön
Västerås BK 30 F15 Mathias Hansson 021127779 0703530008 Vit, Svart, Vit
Yxhults IK/IFK Kumla Fredrik Dalevi 0702572111 Vit, Svart, Vit
ÖSK Söder Henrik Ahlberg 0737081699 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
213162007 Sala FF F04-05 - Barkarö SK F03-05 Lärkans Sportfält
Augusti
2019-08-11 17:00 213162001 Ekeby BK F04/05 - Västerås BK 30 F15 0 - 9 Ekliden
2019-08-11 18:30 213162004 Skogstorps GoIF F03-04 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 7 - 1 Orrlidens IP
2019-08-13 18:30 213162005 Lillån FK / Rynninge IK - Yxhults IK/IFK Kumla 4 - 1 Lillåvallen
2019-08-14 19:00 213162002 IFK Askersund F03-04 - Arboga Södra IF F03-04 0 - 2 Solberga IP
2019-08-14 19:15 213162006 ÖSK Söder - Guldsmedsh.-Stråssa BK 5 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-08-17 11:00 213162009 Gideonsbergs IF F04 - Västerås BK 30 F15 1 - 5 Önsta IP A
2019-08-17 11:00 213162010 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - IFK Askersund F03-04 2 - 3 Hökåsen IP
2019-08-17 15:30 213162014 Barkarö SK F03-05 - ÖSK Söder 1 - 5 Barkarö IP
2019-08-18 16:00 213162013 Sala FF F04-05 - Yxhults IK/IFK Kumla 2 - 3 Lärkans Sportfält
2019-08-18 17:00 213162012 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Skogstorps GoIF F03-04 2 - 8 Råssvallen
2019-08-18 18:00 213162008 Arboga Södra IF F03-04 - Ekeby BK F04/05 4 - 1 Ekbacken B
2019-08-21 19:00 213162016 Arboga Södra IF F03-04 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 1 - 1 Ekbacken B
2019-08-22 18:00 213162015 Ekeby BK F04/05 - Gideonsbergs IF F04 2 - 1 Ekliden
2019-08-22 18:15 213162020 Skogstorps GoIF F03-04 - Barkarö SK F03-05 6 - 0 Orrlidens IP
2019-08-24 14:00 213162018 IFK Askersund F03-04 - Guldsmedsh.-Stråssa BK 7 - 2 Solberga IP
2019-08-24 15:00 213162021 Yxhults IK/IFK Kumla - ÖSK Söder 3 - 3 Moabvallen
2019-08-25 12:00 213162017 Västerås BK 30 F15 - Lillån FK / Rynninge IK 3 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-28 19:00 213162025 Sala FF F04-05 - Västerås BK 30 F15 1 - 6 Lärkans Sportfält
2019-08-29 18:00 213162022 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Ekeby BK F04/05 1 - 1 Hökåsen IP
2019-08-31 11:00 213162023 Lillån FK / Rynninge IK - Gideonsbergs IF F04 1 - 2 Lillåvallen
September
2019-09-01 16:00 213162028 Yxhults IK/IFK Kumla - Skogstorps GoIF F03-04 1 - 8 Moabvallen
2019-09-04 18:00 213162032 Arboga Södra IF F03-04 - Barkarö SK F03-05 6 - 0 Ekbacken B
2019-09-08 13:30 213162026 Barkarö SK F03-05 - IFK Askersund F03-04 3 - 3 Barkarö IP
2019-09-08 14:00 213162030 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Guldsmedsh.-Stråssa BK 3 - 0 Hökåsen IP
2019-09-10 18:00 213162034 IFK Askersund F03-04 - Yxhults IK/IFK Kumla 4 - 0 Solberga IP
2019-09-11 18:00 213162029 Ekeby BK F04/05 - Lillån FK / Rynninge IK 1 - 1 Ekliden
2019-09-14 15:00 213162039 ÖSK Söder - Gideonsbergs IF F04 2 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-14 17:00 213162041 Skogstorps GoIF F03-04 - Västerås BK 30 F15 4 - 2 Orrlidens IP
2019-09-15 10:00 213162036 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Ekeby BK F04/05 0 - 4 Råssvallen
2019-09-15 14:00 213162038 Barkarö SK F03-05 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 1 - 2 Barkarö IP
2019-09-15 14:00 213162040 Yxhults IK/IFK Kumla - Arboga Södra IF F03-04 1 - 2 Moabvallen
2019-09-15 16:00 213162037 Sala FF F04-05 - Lillån FK / Rynninge IK 0 - 12 Lärkans Sportfält
2019-09-16 17:30 213162031 Gideonsbergs IF F04 - Sala FF F04-05 7 - 0 Önsta IP A
2019-09-17 19:00 213162033 Västerås BK 30 F15 - ÖSK Söder 2 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-19 18:30 213162045 Lillån FK / Rynninge IK - ÖSK Söder 0 - 3 Lillåvallen
2019-09-21 12:00 213162046 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Yxhults IK/IFK Kumla 6 - 0 Hökåsen IP
2019-09-21 12:00 213162049 Västerås BK 30 F15 - IFK Askersund F03-04 4 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-21 14:00 213162024 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Arboga Södra IF F03-04 0 - 1 Råssvallen
2019-09-22 11:00 213162047 Gideonsbergs IF F04 - Skogstorps GoIF F03-04 2 - 4 Önsta IP B
2019-09-22 15:00 213162044 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Barkarö SK F03-05 1 - 2 Råssvallen
2019-09-23 18:00 213162043 Ekeby BK F04/05 - Sala FF F04-05 5 - 2 Mälarenergi Arena (konstgräs)
2019-09-28 13:30 213162051 ÖSK Söder - Sala FF F04-05 11 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-28 14:00 213162055 IFK Askersund F03-04 - Gideonsbergs IF F04 5 - 0 Solberga IP
2019-09-29 12:00 213162056 Västerås BK 30 F15 - Arboga Södra IF F03-04 3 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-29 14:00 213162052 Yxhults IK/IFK Kumla - Guldsmedsh.-Stråssa BK Moabvallen
2019-09-29 16:15 213162050 Barkarö SK F03-05 - Ekeby BK F04/05 5 - 1 Barkarö IP
Oktober
2019-10-03 19:00 213162053 Skogstorps GoIF F03-04 - Lillån FK / Rynninge IK 6 - 2 Orrlidens IP