Spelprogram - Reserv Div. 1B höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 3 Anders Berg 0709645896 Svart, Svart, Svart
IFK Askersund 2 Ann-Sofie Fahlström 0738423311 Blå-vit/blå/blå
Latorps IF 2 Pontus Björkman 0704774219 0704774219 Vit/Svart/Vit
Lillån FK 2 Fredrik Wennerlund 0760097380 Grön/Grön/Grön
Mariebergs IK 2 Claes Andersson 0706092211 Blå/Vit/Blå
Scandinavian FC Örebro 2 Patrick Walker 0708339509 Röd (herr) Svart (dam) /Svart/Svart
Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 Andreas Lissmats 0730318894 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 17:00 120284003 Latorps IF 2 - IFK Askersund 2 0 - 0 Björkvallen
2019-08-12 19:30 120284001 Adolfsbergs IK 3 - Mariebergs IK 2 3 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2019-08-13 19:00 120284002 Lillån FK 2 - Scandinavian FC Örebro 2 3 - 2 Lillåvallen
2019-08-18 12:00 120284005 Scandinavian FC Örebro 2 - Latorps IF 2 1 - 1 Universitetet
2019-08-18 17:00 120284004 Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 - Adolfsbergs IK 3 1 - 4 Grönpepparparkens IP B
2019-08-20 19:00 120284006 Mariebergs IK 2 - Lillån FK 2 1 - 0 Mariebergs IP
2019-08-25 17:00 120284008 Latorps IF 2 - Mariebergs IK 2 3 - 2 Björkvallen
2019-08-25 17:00 120284009 IFK Askersund 2 - Scandinavian FC Örebro 2 3 - 3 Solberga IP
September
2019-09-01 17:00 120284010 Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 - Latorps IF 2 4 - 3 Grönpepparparkens IP B
2019-09-01 17:00 120284012 Mariebergs IK 2 - IFK Askersund 2 2 - 1 Mariebergs IP
2019-09-02 19:30 120284011 Adolfsbergs IK 3 - Lillån FK 2 2 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-09-09 18:00 120284013 Latorps IF 2 - Adolfsbergs IK 3 2 - 1 Björkvallen
2019-09-09 18:00 120284015 Scandinavian FC Örebro 2 - Mariebergs IK 2 0 - 3 Universitetet
2019-09-11 19:00 120284007 Lillån FK 2 - Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 2 - 5 Lillåvallen
2019-09-16 19:30 120284017 Adolfsbergs IK 3 - IFK Askersund 2 7 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-09-17 19:00 120284016 Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 - Scandinavian FC Örebro 2 0 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-09-26 19:00 120284018 Lillån FK 2 - Latorps IF 2 4 - 5 Lillåvallen Konstgräs
2019-09-29 16:00 120284021 Mariebergs IK 2 - Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 6 - 2 Mariebergs IP
2019-09-30 19:30 120284020 Scandinavian FC Örebro 2 - Adolfsbergs IK 3 6 - 4 Lugnets IP Konstgräs
Oktober
2019-10-01 18:30 120284019 IFK Askersund 2 - Lillån FK 2 2 - 1 Solberga IP B
2019-10-06 14:00 120284014 IFK Askersund 2 - Örebro SK Söder/ÖSK FK 2 8 - 0 Solberga IP