Spelprogram - Futsal Pojkar 2006 Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Orange David Björneloo 0763387360 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Svart David Björneloo 0763387360 Orange/Svart/Orange
Fässbergs IF Lila Kristian Zakariasson 0707367151 Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Vit Kristian Zakariasson 0707367151 Lila/Vit/Lila
Götaholms BK Ako Mulla Abdula 0735211666 Blå/Vit/Blå/Blå
IF Väster Mikael Edman 0739802915 Orange/Svart/Orange
Kållered SK Fredrik Hallencreutz 0707983010 Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Grön Svante Stignor 0766494491 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Svante Stignor 0766494491 Grön/Grön/Grön
Lerums IS Lila Magnus Pettersson 0706304877 lila/vit/vit
Lerums IS Vit Magnus Pettersson 0706304877 lila/vit/vit
Lunden Överås BK 1 Ragnar Olinder 0736588282 Vit, Vit, Vita
Lunden Överås BK 2 Ragnar Olinder 0736588282 Vit, Vit, Vita
Skogens IF Boris Milovanovic Röd/Blå/Blå/Blå
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Sävedalens IF Blå Mehran Jalali Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Mehran Jalali Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Mehran Jalali Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Daniel Lohm 0768349823 0768349823 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Martin Stéen 0733372535 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-11-10 08:00 Sävedalens IF Blå - Fässbergs IF Vit Partille Arena A-hall
2018-11-10 12:00 Lunden Överås BK 1 - Sävedalens IF Röd Rosendalshallen B-hallen
2018-11-10 13:00 Lunden Överås BK 2 - Sävedalens IF Vit Rosendalshallen B-hallen
2018-11-10 17:15 Älvängens IK - Azalea BK Orange Kronaskolans Idrottshall
2018-11-11 08:30 Ytterby IS - Lerums IS Lila Mimershallen A-hallen
2018-11-11 09:00 Landvetter IS Vit - IF Väster Landvetter idrottshall
2018-11-11 10:00 Landvetter IS Grön - Götaholms BK Landvetter idrottshall
2018-11-11 10:00 Skogens IF - Lerums IS Vit Masthuggshallen Sporthall
2018-11-11 15:00 Kållered SK - Azalea BK Svart Stretered Sporthall
2018-11-14 19:00 Solväders FC - Fässbergs IF Lila Sjumilahallen Sporthall
Omgång 2
2018-11-17 17:15 Älvängens IK - Landvetter IS Grön Kronaskolans Idrottshall
2018-11-18 11:00 IF Väster - Sävedalens IF Blå Önneredsskolan
2018-11-18 12:00 Azalea BK Svart - Lerums IS Lila Masthuggshallen Sporthall
2018-11-18 13:00 Götaholms BK - Solväders FC Bergsjöskolan
2018-11-18 13:00 Azalea BK Orange - Lerums IS Vit Masthuggshallen Sporthall
2018-11-18 14:00 Sävedalens IF Röd - Ytterby IS Jonsereds Idrottshall
2018-11-18 15:00 Kållered SK - Landvetter IS Vit Stretered Sporthall
2018-12-15 16:00 Fässbergs IF Lila - Lunden Överås BK 1 Katrineberg sporthallen
2018-12-15 17:00 Fässbergs IF Vit - Lunden Överås BK 2 Katrineberg sporthallen
2019-01-19 16:00 Sävedalens IF Vit - Skogens IF Vallhamra Sportcenter
Omgång 3
2018-11-24 12:30 Lerums IS Vit - Sävedalens IF Röd Novahallen
2018-11-24 13:30 Lerums IS Lila - S��vedalens IF Vit Novahallen
2018-11-24 14:00 Lunden Överås BK 1 - IF Väster Rosendalshallen B-hallen
2018-11-24 15:00 Lunden Överås BK 2 - Götaholms BK Rosendalshallen B-hallen
2018-11-24 18:00 Skogens IF - Fässbergs IF Lila Landala Sporthall A-hallen
2018-11-25 08:30 Ytterby IS - Fässbergs IF Vit Mimershallen A-hallen
2018-11-25 09:00 Landvetter IS Grön - Azalea BK Svart Landvetter idrottshall
2018-11-25 10:30 Landvetter IS Vit - Azalea BK Orange Landvetter idrottshall
2018-11-25 13:15 Solväders FC - Kållered SK Sjumilahallen Sporthall
2018-11-25 14:00 Sävedalens IF Blå - Älvängens IK Jonsereds Idrottshall
Omgång 4
2018-12-01 16:00 Fässbergs IF Lila - Lerums IS Lila Katrineberg sporthallen
2018-12-01 17:00 Fässbergs IF Vit - Lerums IS Vit Katrineberg sporthallen
2018-12-01 17:15 Älvängens IK - Lunden Överås BK 1 Kronaskolans Idrottshall
2018-12-02 09:00 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Blå Landvetter idrottshall
2018-12-02 10:00 Landvetter IS Vit - Solväders FC Landvetter idrottshall
2018-12-02 12:00 Götaholms BK - Ytterby IS Bergsjöskolan
2018-12-02 12:00 Azalea BK Orange - Sävedalens IF Röd Masthuggshallen Sporthall
2018-12-02 13:00 Azalea BK Svart - Sävedalens IF Vit Masthuggshallen Sporthall
2018-12-02 15:00 Kållered SK - Lunden Överås BK 2 Stretered Sporthall
2018-12-02 19:00 IF Väster - Skogens IF Önneredsskolan
Omgång 5
2018-12-08 14:30 Lerums IS Vit - Götaholms BK Novahallen
2018-12-08 15:30 Lerums IS Lila - IF Väster Novahallen
2018-12-09 08:30 Ytterby IS - Kållered SK Mimershallen A-hallen
2018-12-09 10:00 Skogens IF - Älvängens IK Valhalla Sporthall A-Hall
2018-12-09 13:00 Solväders FC - Azalea BK Orange Sjumilahallen Sporthall
2018-12-09 14:00 Sävedalens IF Blå - Azalea BK Svart Jonsereds Idrottshall
2018-12-09 15:00 Sävedalens IF Röd - Fässbergs IF Vit Jonsereds Idrottshall
2018-12-09 16:00 Lunden Överås BK 1 - Landvetter IS Grön Rosendalshallen B-hallen
2018-12-09 16:00 Sävedalens IF Vit - Fässbergs IF Lila Jonsereds Idrottshall
2018-12-09 17:00 Lunden Överås BK 2 - Landvetter IS Vit Rosendalshallen B-hallen
Omgång 6
2019-01-12 17:15 Älvängens IK - Lerums IS Lila Kronaskolans Idrottshall
2019-01-13 11:00 Azalea BK Orange - Fässbergs IF Vit Bergsjöskolan
2019-01-13 12:00 Landvetter IS Vit - Ytterby IS Rävlanda idrottshall
2019-01-13 12:00 Azalea BK Svart - Fässbergs IF Lila Bergsjöskolan
2019-01-13 13:00 Solväders FC - Lunden Överås BK 2 Sjumilahallen Sporthall
2019-01-13 13:00 Götaholms BK - Sävedalens IF Röd Bergsjöskolan
2019-01-13 14:00 Sävedalens IF Blå - Lunden Överås BK 1 Jonsereds Idrottshall
2019-01-13 15:00 Kållered SK - Lerums IS Vit Stretered Sporthall
2019-01-13 19:00 IF Väster - Sävedalens IF Vit Önneredsskolan
2019-03-02 10:00 Landvetter IS Grön - Skogens IF Landvetter idrottshall
Omgång 7
2019-01-20 19:30 Ytterby IS - Solväders FC Mimershallen A-hallen
2019-01-26 09:00 Lunden Överås BK 1 - Azalea BK Svart Rosendalshallen B-hallen
2019-01-26 09:00 Lunden Överås BK 2 - Azalea BK Orange Rosendalshallen D-hallen
2019-01-26 16:00 Lerums IS Vit - Landvetter IS Vit Östads skola Idrottshall
2019-01-26 16:00 Fässbergs IF Lila - IF Väster Katrineberg sporthallen
2019-01-26 17:00 Lerums IS Lila - Landvetter IS Grön Östads skola Idrottshall
2019-01-26 17:00 Fässbergs IF Vit - Götaholms BK Katrineberg sporthallen
2019-01-27 14:00 Sävedalens IF Röd - Kållered SK Jonsereds Idrottshall
2019-01-27 15:00 Skogens IF - Sävedalens IF Blå Gärdssåsskolan Sporthall
2019-01-27 15:00 Sävedalens IF Vit - Älvängens IK Jonsereds Idrottshall
Omgång 8
2019-02-02 09:00 Lunden Överås BK 1 - Skogens IF Rosendalshallen B-hallen
2019-02-02 09:00 Lunden Överås BK 2 - Ytterby IS Rosendalshallen D-hallen
2019-02-02 17:15 Älvängens IK - Fässbergs IF Lila Kronaskolans Idrottshall
2019-02-03 12:00 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Vit Rävlanda idrottshall
2019-02-03 13:00 Landvetter IS Vit - Sävedalens IF Röd Rävlanda idrottshall
2019-02-03 13:00 Solväders FC - Lerums IS Vit Sjumilahallen Sporthall
2019-02-03 13:00 Azalea BK Orange - Götaholms BK Bergsjöskolan
2019-02-03 14:00 Sävedalens IF Blå - Lerums IS Lila Jonsereds Idrottshall
2019-02-03 14:00 Azalea BK Svart - IF Väster Bergsjöskolan
2019-02-03 15:00 Kållered SK - Fässbergs IF Vit Stretered Sporthall
Omgång 9
2019-02-09 14:30 Lerums IS Vit - Lunden Överås BK 2 Novahallen
2019-02-09 15:30 Lerums IS Lila - Lunden Överås BK 1 Novahallen
2019-02-09 16:00 Fässbergs IF Lila - Landvetter IS Grön Katrineberg sporthallen
2019-02-09 17:00 Fässbergs IF Vit - Landvetter IS Vit Katrineberg sporthallen
2019-02-10 08:30 Ytterby IS - Azalea BK Orange Mimershallen A-hallen
2019-02-10 09:00 IF Väster - Älvängens IK Önneredsskolan
2019-02-10 14:00 Sävedalens IF Blå - Kållered SK Jonsereds Idrottshall
2019-02-10 15:00 Sävedalens IF Röd - Solväders FC Jonsereds Idrottshall
2019-02-10 15:00 Götaholms BK - Sävedalens IF Vit Bergsjöskolan
2019-02-22 19:00 Skogens IF - Azalea BK Svart Valhalla Sporthall A-Hall
Omgång 10
2019-02-23 13:30 Lerums IS Vit - Ytterby IS Novahallen
2019-02-23 14:30 Lerums IS Lila - Skogens IF Novahallen
2019-02-23 16:00 Fässbergs IF Lila - Sävedalens IF Blå Katrineberg sporthallen
2019-02-23 17:00 IF Väster - Landvetter IS Grön Önneredsskolan
2019-02-23 17:00 Fässbergs IF Vit - Solväders FC Katrineberg sporthallen
2019-02-24 13:00 Azalea BK Orange - Kållered SK Bergsjöskolan
2019-02-24 14:00 Azalea BK Svart - Älvängens IK Bergsjöskolan
2019-02-24 14:00 Sävedalens IF Röd - Lunden Överås BK 2 Jonsereds Idrottshall
2019-02-24 15:00 Götaholms BK - Landvetter IS Vit Bergsjöskolan
2019-02-24 15:00 Sävedalens IF Vit - Lunden Överås BK 1 Jonsereds Idrottshall