Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billesholms IK Torbjörn Nilsson 0766450446 gul/svart/gul
Borgeby FK Borgeby FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
DFK Borgeby DFK Borgeby 09(Föreningen) Vit/Vit/Vit
Dösjöbro IF Dösjöbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Dösjöbro IF F17 Bo Grafström 046294515 0708962246 Röd/Röd/Röd
Eskilsminne DFF Weine Norberg 0709352672
Eskilsminne IF Weine Norberg 0709352672 Gul/blå/Blå/Gul
FC Staffanstorp Ola Leijman 0733941558 Ljusblå/Svart/Svarta
Fortuna FF Per Arne Okkerström 0736315170 röd/svart/svart
GIF Nike GIF Nike(Föreningen) Röd/Röd/Röd
Glumslövs FF Luke John Owen 0761002634 Grön/Vit/Grön
Halmstads BK Stefan Jönsson 0739748840 blå/svart/blå
Helsingborgs FF Helsingborgs FF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Hittarps IK Ieva Melanija Kibirkstis 0735949209 vit/svart/vit
Hittarps IK F17 Jessica Yllfors 0733378661 vit/svart/vit/vit
Hörby FF Dam Helena Linden 0760442283 Vit/Svart/Vit
IF Centern Mats Altemyr 035106306 blåvit-randig/Blå/Blåa
IF Limhamn Bunkeflo Anders Olsson 040162629 0706062629 Röd/svart/svart
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Wormo Tony Johansson 0706326175 blå/blå/blå
Ingelstad IK Mats Henningsson 047038213 0730477655 Röd/Blå/röd
IS Halmia Mohamed Omar Jama 0738016884 vit/röda/vita
Kullabygdens DFF Johan Carlsson 0767626630 Svart/Svart/Svart
Kullabygdens DFF Kullabygdens DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lindeborgs FF 1948 Rickard Ejderbrink 040138380 Röd/röd/röd
Ljungbyheds IF Michael Olofsson 0707131672 Grön/Grön/Grön
Lunds SK Anders Theander 0738552965 blå/blå/blå
Råå IF Råå IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Stehags AIF Kenneth Andersson 0706541004 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Trelleborgs FF Johan Bauer 0736257416 blå/vit/vit
Trollhättans FK Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit/Röd/Röd
Uppåkra IF Uppåkra IF(Föreningen) Grön, svart, svart
Västra Karups IF Tommy Hellström 0431360050 0704580425 grön/vit/vit
Västra Karups IF B Västra Karups IF(Föreningen) grön/vit/vit
Ösets BK Dam Bengt Johansson gul/svart/gul/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 11:00 Kullabygdens DFF - Västra Karups IF Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-02-02 13:00 Kullabygdens DFF - Västra Karups IF B Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-02-02 14:00 Eskilsminne IF - Halmstads BK Västergårds IP 7, konstgräs
2019-02-09 11:00 Kullabygdens DFF - Hittarps IK Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-02-09 13:00 Kullabygdens DFF - Ljungbyheds IF Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-02-09 14:00 Eskilsminne IF - FC Staffanstorp Västergårds IP 7, konstgräs
2019-02-13 19:00 Hittarps IK - Trelleborgs FF Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-03-02 12:00 Kullabygdens DFF - Dösjöbro IF Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-03-02 14:00 Eskilsminne IF - IS Halmia Västergårds IP 9, konstgräs
2019-03-02 14:00 Kullabygdens DFF - Dösjöbro IF F17 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-03-02 15:00 Helsingborgs FF - Västra Karups IF Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-03-09 10:30 (Inst.) Kullabygdens DFF - Västra Karups IF B Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-03-09 12:00 Hittarps IK - IF Limhamn Bunkeflo Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-03-09 13:00 Kullabygdens DFF - Stehags AIF Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-03-09 14:00 Eskilsminne IF - Trelleborgs FF Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-12 19:30 Hittarps IK - IK Wormo Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-03-16 14:00 Hittarps IK - Lunds SK Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-03-23 12:00 Eskilsminne DFF - DFK Borgeby Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-23 14:00 Eskilsminne IF - Borgeby FK Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-23 15:00 Råå IF - Ingelstad IK Rydebäcks IP, konstgräs
2019-03-24 17:00 Fortuna FF - Lunds SK Rydebäcks IP, konstgräs
2019-03-30 13:00 Råå IF - IK Kongahälla Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-31 11:00 Kullabygdens DFF - Billesholms IK Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-03-31 17:00 Fortuna FF - GIF Nike Rydebäcks IP, konstgräs
2019-04-02 19:30 Hittarps IK - Kullabygdens DFF Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-04-06 12:00 Eskilsminne DFF - Uppåkra IF Västergårds IP 7, konstgräs
2019-04-06 12:30 Fortuna FF - Lindeborgs FF 1948 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-04-06 13:00 Kullabygdens DFF - IF Centern Vikvalla, konstgräs
2019-04-06 14:00 Eskilsminne IF - Trollhättans FK Västergårds IP 7, konstgräs
2019-04-07 13:00 FC Staffanstorp - Hittarps IK Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
2019-07-30 19:00 Eskilsminne IF - Borgeby FK Västergårds IP 5, huvudplan
2019-07-30 19:30 Hittarps IK - Kullabygdens DFF Laröds IP A-plan
2019-08-11 13:00 (Uppskj.) Fortuna FF - Hörby FF Dam Örbyvallen A-plan
2019-08-12 19:15 Kullabygdens DFF - Råå IF Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-08-16 19:00 (Inst.) Hittarps IK F17 - Fortuna FF Laröds IP A-plan
2019-09-15 15:15 Fortuna FF - Ösets BK Dam Rydebäcks IP, gräsplan