Spelprogram - Träningsmatcher 2019 Herrar Bohuslän

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Asker FC Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Assyriska BK Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Billingsfors IK Billingsfors IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
BK Häcken vit BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Bollebygds IF P15 Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Bovall-Hunnebo Bovallstrands IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Bullarens GoIF Bullarens GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bärums SK IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
Carlstad United BK U19 Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF P17 Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Trollhättan A FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Trollhättan U17 FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FK Kozara Serbiska KoIF Kozara(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Gresvik IF IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF /LSK, Div.3 Bohuslän/Dalsland Pojkar 15 år (rek. 15 år) 2019 Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF Ljungskile SK Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF-Ljungskile SK Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Göta BK Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hafslundsöy IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Halvorstorps IS A Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS P17 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamburgsunds IF P03-04 Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hedekas IF Hedekas IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Henån/Gilleby Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Henåns IF 2, Div 6 Bohuslän Herrar 2017 Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Herr Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Lag 3 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P15 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Lane 2, Division 6 Herrar Bohuslän 2015 IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Strömstad IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IFK Uddevalla U17 IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IFK Uddevalla U19 IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IFK Valla IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla Lag 2 IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Åmål IFK Åmål(Föreningen) Blå-Vit randig, Blå, Blå
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P15 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U17 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane IK Svane(Föreningen) Vit , Grön, Vit
Jonsereds IF P-04 Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Karlsberg United FC Karlsberg United FC(Föreningen) Röd/Gul, Svart, Svart
Karlsberg United FC , Div.2 Bohuslän/Dalsland Pojkar 16 år (rek. 16 år) 2019 Karlsberg United FC(Föreningen) Röd/Gul, Svart, Svart
Karlstads BK Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF Jun. Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kråkeröj IK IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Kullavik IF P15 Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF P-15 Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungshamns IF Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kvibille BK Kvibille BK(Föreningen) blå, vita, vit
Kvik Halden IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
Kvikk/Halden IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Kållered SK Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK A-lag Herrar Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Lerkils IF Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lysekils AIK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Morlanda GoIF Morlanda GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF lag 2 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF P16 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Myckleby IK Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Nol IK P04 Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Onsala BK Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK Jun Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF P04 (14 år) Vinröd Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rosseröds IK Jonas Karlsson 0725051616 0725051616 Grön/Vit/Grön
Sandareds IF U15 Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sarpsborg FK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
SIK Boys Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
SIK United Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skoftebyns IF P15 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skogstrand IL IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Skredsviks SK Skredsviks SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK 2 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK Pojkar 17 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Smögens IF Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stabaek U 19 Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Stala IF Jörgen Andersson 0722303438 Svart/gul/svart
Stangborg IL IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullens GOIK P15 Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF Lag 3 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF P17 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U 21 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U15 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF U19 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stångenäs AIS Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Stångenäs AIS/Lysekils AIK Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenljunga IK U15 Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange/Svart, Svart, Orange
Säffle FF Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sävedalens IF U17 Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tanums IF 04 Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tibro AIK FK Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tistedahl IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Torp GoIF Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torp IL Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trollhättans BoIS A Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS P15 Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF Trollhättans FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Trollhättans FK Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans Syrianska Föreningen Trollhättan Syrianska FK(Föreningen) Gul, Röd, Röd
Utbynäs SK P 04 Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF P15 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF P19 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vänersborgs FK A Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P16 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS Herr Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS Jun Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Åsebro IF P15 Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Älvängens IK Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ärtemarks IF /Billingsfors Pontus Nordwall 053130814 0732556199 Coboltblå, Coboltblå, Coboltblå
Ödsmåls IK Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Ödsmåls IK Lag 2 Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Örgryte IS FF A-lag Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 14:45 310099022 Stenungsunds IF U15 - BK Häcken vit 0 - 5 Wosabplan
2019-02-02 14:00 310099056 IK Oddevold - Onsala BK 6 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-03 15:00 310099039 IFK Uddevalla U19 - Kvik Halden 4 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-09 12:00 310099064 Skärhamns IK - Kode IF 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-09 13:00 310099017 Grebbestads IF A-lag - Stenungsunds IF 1 - 5 Sparvallen Tanumshede
2019-02-09 13:00 310099059 IK Svane - Rosseröds IK 3 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-02-09 13:00 310099070 Groheds IF - Trollhättans FF 4 - 2 Uddevalla Arena Konstgräs
2019-02-12 19:00 310099045 IK Oddevold U17 - IFK Uddevalla U17 6 - 0 Thordengården
2019-02-13 19:30 310099073 IFK Uddevalla - Ödsmåls IK 2 - 0 Kamratgården
2019-02-15 17:30 310099034 Kungshamns IF - Stabaek U 19 1 - 1 Kungshamnsvallen
2019-02-15 18:00 310099018 Grebbestads IF A-lag - Munkedals IF 3 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-02-16 14:45 310099001 Stenungsunds IF - Onsala BK 1 - 0 Wosabplan
2019-02-17 10:15 310099048 Stenungsunds IF P17 - Halvorstorps IS P17 2 - 1 Wosabplan
2019-02-17 12:30 310099010 Stenungsunds IF U 21 - Ödsmåls IK 4 - 1 Wosabplan
2019-02-20 19:30 310099071 IFK Uddevalla - IFK Åmål 1 - 1 Kamratgården
2019-02-22 19:00 310099083 IFK Strömstad - Eds FF 6 - 0 Strömsvallen
2019-02-23 11:00 310099065 Skärhamns IK - Ytterby IS Herr 5 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-23 12:30 310099012 Stenungsunds IF - IK Oddevold 0 - 2 Wosabplan
2019-02-23 13:00 310099062 Herrestads AIF - IK Svane 3 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-02-23 14:45 310099026 Stenungsunds IF U15 - Utbynäs SK P 04 0 - 4 Wosabplan
2019-02-23 17:00 310099027 Stenungsunds IF U15 - Utbynäs SK P 04 0 - 8 Wosabplan
2019-02-24 13:00 310099041 IFK Uddevalla U19 - Stenungsunds IF U19 2 - 3 Kamratgården
2019-02-25 20:00 310099089 Skärhamns IK Pojkar 17 - Stenungsunds IF P17 3 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-02-26 19:00 310099085 IK Oddevold U17 - FC Trollhättan U17 Thordengården
2019-03-02 11:00 310099008 Kållered SK - Stenungsunds IF 1 - 4
2019-03-02 12:00 310099077 IFK Uddevalla - Assyriska BK 0 - 1 Kamratgården
2019-03-02 12:30 310099014 Henån/Gilleby - Ytterby IS Herr 3 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-02 13:00 310099019 Grebbestads IF A-lag - IK Oddevold 0 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-03-02 13:00 310099075 Lysekils AIK - Bovall-Hunnebo 3 - 2 Kronbergsvallens IP
2019-03-02 14:00 310099092 IK Oddevold P15 - Herrestads AIF P15 0 - 3 Thordéngården
2019-03-02 14:45 310099028 Stenungsunds IF U15 - Kärra KIF 2 - 2 Wosabplan
2019-03-03 14:30 310099095 Stenungsunds IF P17 - Skärhamns IK Pojkar 17 6 - 4 Wosabplan
2019-03-06 19:30 310099078 IFK Uddevalla - Grebbestads IF A-lag 2 - 1 Kamratgården
2019-03-08 19:00 310099035 Kungshamns IF - IFK Strömstad 2 - 3 Kungshamnsvallen
2019-03-09 11:30 310099006 Stala IF - Ytterby IS Herr 0 - 8 Ängö Schakt Arena
2019-03-09 12:00 310099052 Rosseröds IK - IFK Uddevalla U19 7 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-09 12:00 310099066 Skärhamns IK - Herrestads AIF 1 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-09 12:30 310099002 Stenungsunds IF - Assyriska BK 1 - 1 Wosabplan
2019-03-09 12:30 310099013 Henån/Gilleby - Munkedals IF 5 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-09 13:00 310099068 Vallens IF - Frändefors IF 7 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-09 14:00 310099057 IK Oddevold - Vänersborgs IF A 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-09 14:00 310099079 IFK Uddevalla - Trollhättans BoIS A 4 - 0 Kamratgården
2019-03-09 14:45 310099025 Stenungsunds IF U15 - Jonsereds IF P-04 0 - 3 Wosabplan
2019-03-09 15:00 310099096 Svarteborg FK - Ellenö IK 3 - 3 Sparplan
2019-03-09 16:00 310099106 Karlsberg United FC , Div.2 Bohuslän/Dalsland Pojkar 16 år (rek. 16 år) 2019 - Vänersborgs IF P16 1 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-10 12:30 310099021 Stenungsunds IF U19 - Morlanda GoIF 2 - 3 Wosabplan
2019-03-10 13:00 310099060 IK Svane - Ödsmåls IK 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-10 15:00 310099103 Tanums IF - Groheds IF Ljungskile SK 0 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-03-10 17:00 310099100 SIK Boys - Vallens IF P19 1 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-12 19:00 310099036 Kungshamns IF - Grebbestads IF A-lag 4 - 2 Kungshamnsvallen
2019-03-16 12:00 310099053 Rosseröds IK - Munkedals IF 5 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-16 12:30 310099015 Henån/Gilleby - Herrestads AIF Herr 4 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-16 12:30 310099042 IFK Uddevalla U19 - Bärums SK 1 - 6 Kamratgården
2019-03-16 14:00 310099058 IK Oddevold - Kvik Halden 0 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-16 15:00 310099080 IFK Uddevalla - Vänersborgs FK A 1 - 3 Kamratgården
2019-03-16 16:30 310099101 IFK Strömstad - Stangborg IL 6 - 0 Strömsvallen
2019-03-17 12:00 310099086 Vallens IF P15 - Stenkullens GOIK P15 3 - 8 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-17 12:30 310099011 Stenungsunds IF U 21 - IFK Valla 3 - 2 Wosabplan
2019-03-17 13:00 310099051 Hogstorps IF - IFK Lane 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-17 14:00 310099109 Groheds IF - Eds FF 5 - 2 Ljungskiles Konstgräs
2019-03-17 16:00 310099113 Henåns IF 2, Div 6 Bohuslän Herrar 2017 - Stångenäs AIS 2 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-17 17:00 310099090 SIK Boys - Morlanda GoIF 0 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-17 17:00 310099091 Vallens IF P19 - Kode IF 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-19 19:00 310099067 Skärhamns IK - Stenungsunds IF U19 3 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-19 19:30 310099110 IFK Uddevalla - FC Trollhättan A 1 - 2 Kamratgården
2019-03-20 19:00 310099093 Stångenäs AIS - Karlsberg United FC 7 - 2 Brastad Arena
2019-03-21 19:00 310099119 IFK Strömstad - Tanums IF 04 5 - 3 Strömsvallen
2019-03-23 10:30 310099102 Ytterby IS Jun - Onsala BK Jun 4 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-23 12:00 310099076 Ärtemarks IF /Billingsfors - Bovall-Hunnebo 0 - 4 Sparplan
2019-03-23 12:30 310099031 Stenungsunds IF U15 - Bollebygds IF P15 4 - 2 Wosabplan
2019-03-23 13:00 310099003 IFK Strömstad - Gresvik IF 0 - 7 Strömsvallen
2019-03-24 14:00 310099111 IK Oddevold P15 - Tanums IF 04 1 - 4 Thordengården
2019-03-24 14:00 310099116 Stångenäs AIS - Stenungsunds IF U15 2 - 4 Brastad Arena
2019-03-24 17:15 310099044 Henåns IF 2, Div 6 Bohuslän Herrar 2017 - Munkedals IF lag 2 7 - 0 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-25 19:00 310099108 Skärhamns IK 2 - Ödsmåls IK Lag 2 5 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-03-27 19:30 310099081 IFK Uddevalla - Melleruds IF 4 - 0 Kamratgården
2019-03-30 12:00 310099037 Kungshamns IF - Smögens IF 2 - 0 Kungshamnsvallen
2019-03-30 12:00 310099074 Stångenäs AIS - Frändefors IF 0 - 0 Brastad Arena
2019-03-30 12:00 310099087 Vallens IF P15 - Trollhättans BoIS P15 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-30 13:00 310099063 Herrestads AIF - Göta BK 2 - 0 Konstgräs, Undavallen
2019-03-30 13:00 310099121 Lysekils AIK - Sarpsborg FK 0 - 7 Kronbergsvallens IP
2019-03-30 13:00 310099124 IFK Strömstad - Skogstrand IL 2 - 9 Strömsvallen
2019-03-30 14:00 310099082 IFK Uddevalla - Säffle FF 1 - 1 Kamratgården
2019-03-30 14:45 310099007 Stenkullen GoIK A - Ödsmåls IK 2 - 2 Wosabplan
2019-03-30 17:00 310099032 Stenungsunds IF U15 - Qviding FIF P04 (14 år) Vinröd 1 - 7 Wosabplan
2019-03-30 17:00 310099123 Tanums IF 04 - Torp IL 3 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-03-31 12:30 310099009 Stenungsunds IF - Kållered SK A-lag Herrar 1 - 1 Wosabplan
2019-03-31 13:00 310099050 Hogstorps IF - Morlanda GoIF 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-31 15:00 310099088 Hedekas IF - Bullarens GoIF 1 - 1 Sparplan
2019-04-01 18:30 310099084 Munkedals IF - IFK Lane 2 - 0 Sparplan
2019-04-01 19:00 310099128 IFK Valla Lag 2 - Ödsmåls IK Lag 2 1 - 6 Sparbanksvallen
2019-04-04 19:00 310099122 Kungshamns IF - Bovall-Hunnebo 7 - 2 Kungshamnsvallen
2019-04-06 12:00 310099038 Kungshamns IF - Tibro AIK FK 3 - 0 Kungshamnsvallen
2019-04-06 12:00 310099054 Rosseröds IK - IFK Lane 3 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-06 12:00 310099129 Groheds IF /LSK, Div.3 Bohuslän/Dalsland Pojkar 15 år (rek. 15 år) 2019 - Kullavik IF P15 Uddevalla Arena Konstgräs
2019-04-06 13:00 310099004 Tistedahl - IFK Strömstad 0 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-04-06 13:00 310099043 IFK Valla - Skärhamns IK 0 - 3 Sparbanksvallen
2019-04-06 14:00 310099061 IK Svane - Trollhättans Syrianska Föreningen WO (3 - 0) Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-06 15:00 310099114 Vallens IF P15 - Kungsbacka IF P-15 2 - 2 Stora Höga IP 1 Gräs
2019-04-06 16:00 310099130 Kvibille BK - Lerkils IF 1 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-06 16:30 310099115 Vallens IF P15 - Munkedals IF P16 6 - 5 Stora Höga IP 1 Gräs
2019-04-07 11:30 310099046 Bovall-Hunnebo - Tibro AIK FK 3 - 0 Kungshamnsvallen
2019-04-07 12:00 310099112 IK Oddevold P15 - Åsebro IF P15 1 - 2 Thordengården
2019-04-07 13:00 310099107 Karlsberg United FC , Div.2 Bohuslän/Dalsland Pojkar 16 år (rek. 16 år) 2019 - Munkedals IF P16 5 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-07 17:00 310099118 Groheds IF - Vallens IF 0 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-07 18:00 310099127 SIK United - IFK Valla Lag 2 2 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-11 19:00 310099125 IFK Strömstad - Hafslundsöy 3 - 4 Strömsvallen
2019-04-12 19:30 310099131 Vallens IF P19 - Kode IF Jun. 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-04-14 17:00 310099132 IFK Uddevalla U19 - Vallens IF P19 3 - 1 Kamratgården
2019-04-14 18:00 310099133 Svenshögens SK - Torp GoIF 2 - 1 Wosabplan
2019-07-05 18:00 310099135 Smögens IF - Örgryte IS FF A-lag 0 - 6 Havsvallen
2019-07-11 19:00 310099142 Stångenäs AIS - Hamburgsunds IF P03-04 2 - 1
2019-07-20 12:00 310099134 Karlstads BK - IFK Uddevalla 7 - 0 Fjällbacka IP
2019-07-23 19:00 310099138 Ljungskile SK - IFK Uddevalla 2 - 0 Bodele
2019-07-27 16:00 310099137 Groheds IF-Ljungskile SK - Älvängens IK 8 - 3 Grohedsvallen
2019-07-28 18:00 310099139 IK Svane - Rosseröds IK 2 - 3 Svanevallen
2019-07-29 19:00 310099141 SIK United - Asker FC 0 - 7 Tjörns Sparbank Arena
2019-07-31 19:00 310099136 IFK Strömstad - Munkedals IF 1 - 3 Strömsvallen
2019-08-02 19:00 310099144 IFK Lane - Åsebro IF Lanevallen
2019-08-04 18:00 310099140 IK Svane - Henån/Gilleby 0 - 2 Svanevallen
2019-08-08 18:00 310099146 IFK Strömstad - Kvikk/Halden 1 - 6 Strömsvallen
2019-08-11 17:00 310099145 Skredsviks SK - Herrestads AIF Lag 3 4 - 2 Svalåsvallen, Skredsvik
2019-08-14 19:00 310099143 Bullarens GoIF - Tanums IF 2 - 1 Kvännevi Bullaren