Spelprogram - Träningsmatcher 2019 Damer Bohuslän

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bovall/Hunnebo Bovallstrands IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Bullarens GOIF Bullarens GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Göteborgs DFF Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamburgsunds IF F03-04 Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF F04 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
IFK Strömstad IFK Strömstad(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Valla / TDFF, Div 2 Bohuslän Flickor 15 år 2017 IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla P-04/05 IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Gauthiod A IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Rössö Uddevalla IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IK Rössö Uddevalla A-Lag IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IK Rössö Uddevalla F16 IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IK Zenith IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Lidköpings FK A Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK F16 Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF Dam-J Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Orust FC Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Orust FC Lag 2 Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Qviding FIF Jon Mörner 0704260920 Vinröd, Vit, Vit
Sarpsborg 08 IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
Sjuntorps IF Dam Sjuntorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skoftebyns IF Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF Dam A Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Smögens IF/Hamburgsdunds IF Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Stenungsunds IF Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF F04 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stångenäs AIS Mats Amandusson Röd, Röd, Röda
Stångenäs AIS/Lysekils AIK Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Svarteborg Dingle IF Flickor 15/16/17 Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK SFK, Div.3 Damer Bohuslän/Dal 2019 Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tjörns DFF Tjörns DFF(Föreningen) svart, svart, svart
Trollhättans BoIS F04 Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF 04 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Wargöns IK Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ytterby IS F04 Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF A-lag Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-23 14:00 310098006 Orust FC - Qviding FIF 0 - 4 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-02-24 15:00 310098014 IK Rössö Uddevalla - Svarteborg Dingle IF Flickor 15/16/17 1 - 3 Rimnersvallen
2019-03-02 10:15 310098001 Stenungsunds IF - Kode IF 3 - 2 Wosabplan
2019-03-09 17:00 310098002 Stenungsunds IF F04 - Vallens IF 04 2 - 2 Wosabplan
2019-03-10 16:10 310098016 Ljungskile SK - Kode IF 0 - 0 Skarsjövallen
2019-03-15 18:45 310098022 Herrestads AIF F04 - Trollhättans FK 2 - 0 Undavallen K-gräs
2019-03-16 13:10 310098017 Ljungskile SK - Wargöns IK 3 - 0 Skarsjövallen
2019-03-16 14:00 310098007 Orust FC - IK Gauthiod A 3 - 1 Ängö Schakt Arena
2019-03-16 16:00 310098010 Orust FC Lag 2 - Svarteborg FK 2 - 3 Ängö Schakt Arena
2019-03-17 12:00 310098027 Ljungskile SK F16 - IK Rössö Uddevalla F16 7 - 1 Ljungskiles Konstgräs
2019-03-21 20:00 310098015 Vallens IF - IK Zenith 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 310098021 Herrestads AIF F04 - Skoftebyns IF 1 - 2 Undavallen
2019-03-24 13:00 310098029 Vallens IF 04 - IK Rössö Uddevalla F16 0 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-03-24 14:00 310098011 IK Rössö Uddevalla A-Lag - Sarpsborg 08 4 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-03-24 15:00 310098019 Herrestads AIF - Älvsborg FF A-lag 0 - 0 Undavallen
2019-03-25 19:00 310098030 Tjörns DFF - IFK Valla P-04/05 3 - 10 Sparbanksvallen
2019-03-27 19:10 310098031 Bovall/Hunnebo - Munkedals IF 0 - 4 Kungshamnsvallen
2019-03-30 13:45 310098008 Orust FC - Göteborgs FF 1 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-31 10:00 310098025 Orust FC Lag 2 - Kode IF 2 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-31 12:00 310098026 Kode IF - Ljungskile SK 3 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-03-31 14:45 310098003 Stenungsunds IF F04 - Ytterby IS F04 Wosabplan
2019-03-31 17:00 310098028 IFK Valla / TDFF, Div 2 Bohuslän Flickor 15 år 2017 - Munkedals IF Dam-J 5 - 5 Sparbanksvallen
2019-03-31 18:30 310098023 Svarteborg Dingle IF Flickor 15/16/17 - Hamburgsunds IF F03-04 6 - 3 Sparplan
2019-04-06 13:00 310098032 Stångenäs AIS/Lysekils AIK - Bovall/Hunnebo 5 - 3 Brastad Arena
2019-04-06 13:45 310098009 Orust FC - Skoftebyns IF Dam A 2 - 2 Ängö Schakt Arena
2019-04-06 15:10 310098024 Svarteborg Dingle IF Flickor 15/16/17 - Herrestads AIF F04 1 - 12 Sparplan
2019-04-07 11:00 310098020 Herrestads AIF - Sjuntorps IF Dam 3 - 1 Undavallen
2019-04-07 15:10 310098018 IK Rössö Uddevalla - Herrestads AIF 2 - 4 Rimnersvallen
2019-07-31 19:30 310098033 Orust FC - Lidköpings FK A 5 - 2 Hällevi
2019-08-06 19:00 310098034 Ljungskile SK - Trollhättans FK 1 - 9 Skarsjövallen