Tabell och resultat - Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp B

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-10-13 14:30 Näsets SK Vinröd - Stenkullen GoIK Röd 3 - 6 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 12:30 Azalea BK Svart - Mölnlycke IF 1 1 - 8 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-12 16:30 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK 2 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-12 14:15 BK Häcken Gul - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 11 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-08 19:30 Landvetter IS Vit - IF Warta 6 - 2 Landvetter IP B-plan
2019-10-06 15:30 Mölnlycke IF 1 - Qviding FIF Vinröd 5 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-06 13:00 Azalea BK Svart - IF Warta 3 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-06 12:00 IK Kongahälla Röd - Älvsborg FF Svart 10 - 2 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-10-05 16:30 IF Warta - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 2 - 13 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-05 16:30 Älvsborg FF Svart - Landvetter IS Vit 3 - 9 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-05 16:30 Kållered SK - BK Häcken Gul 5 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-10-05 12:00 Stenkullen GoIK Röd - IK Kongahälla Röd 3 - 1 Stenkullens IP 2 KG
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
BK Häcken Gul 20 16 0 4 138-66 72 48 10 10 0 0 76-22 54 30 10 6 0 4 62-44 18 18
Stenkullen GoIK Röd 20 15 2 3 139-56 83 47 10 9 0 1 73-19 54 27 10 6 2 2 66-37 29 20
Näsets SK Vinröd 20 14 1 5 93-70 23 43 10 8 0 2 47-27 20 24 10 6 1 3 46-43 3 19
IK Kongahälla Röd 20 12 1 7 125-79 46 37 10 8 0 2 86-32 54 24 10 4 1 5 39-47 -8 13
Mölnlycke IF 1 19 9 4 6 97-72 25 31 9 3 4 2 49-36 13 13 10 6 0 4 48-36 12 18
Kållered SK 20 9 3 8 81-77 4 30 11 6 2 3 47-35 12 20 9 3 1 5 34-42 -8 10
Landvetter IS Vit 19 8 0 11 87-111 -24 24 10 7 0 3 62-42 20 21 9 1 0 8 25-69 -44 3
Qviding FIF Vinröd 20 7 2 11 87-89 -2 23 10 4 1 5 46-48 -2 13 10 3 1 6 41-41 0 10
Fässbergs IF/ BK Bifrost Lila 18 7 1 10 90-109 -19 22 9 3 1 5 42-57 -15 10 9 4 0 5 48-52 -4 12
Älvsborg FF Svart 20 5 2 13 74-128 -54 17 10 3 0 7 40-62 -22 9 10 2 2 6 34-66 -32 8
IF Warta 20 5 0 15 71-133 -62 15 10 2 0 8 35-67 -32 6 10 3 0 7 36-66 -30 9
Azalea BK Svart 20 3 0 17 45-137 -92 9 9 3 0 6 23-54 -31 9 11 0 0 11 22-83 -61 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-10-17 19:30 Mölnlycke IF 1 - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-19 14:00 BK Häcken Gul - Näsets SK Vinröd Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-19 15:30 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Qviding FIF Vinröd Frejaplan 1 K.Gräs
2019-10-19 16:00 Azalea BK Svart - Kållered SK Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-19 16:30 Älvsborg FF Svart - Stenkullen GoIK Röd Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-20 15:30 Mölnlycke IF 1 - Landvetter IS Vit Mölnlycke IP
2019-10-20 16:00 IF Warta - IK Kongahälla Röd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-26 12:00 Stenkullen GoIK Röd - IF Warta Stenkullens IP 2 KG
2019-10-26 15:00 IK Kongahälla Röd - Mölnlycke IF 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-26 16:30 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Gul Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-26 16:30 Azalea BK Svart - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 Landvetter IS Vit - Kållered SK Landvetter IP B-plan