Tabell och resultat - Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-21 19:45 Finlandia/Pallo AIF Blå - Näsets SK Vinröd 4 - 4 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-08-18 14:00 Öckerö IF - Kungsladugårds BK 6 - 4 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-18 12:00 Floda BoIF 2 - Lundby IF Vit 4 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-08-17 15:00 Näsets SK Vinröd - Lunden ÖBK Svart 1 - 4 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Lunden ÖBK Svart 1 1 0 0 4-1 3 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 4-1 3 3
Öckerö IF 1 1 0 0 6-4 2 3 1 1 0 0 6-4 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Floda BoIF 2 1 1 0 0 4-2 2 3 1 1 0 0 4-2 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Finlandia/ Pallo AIF Blå 1 0 1 0 4-4 0 1 1 0 1 0 4-4 0 1 0 0 0 0 0-0 0 0
Näsets SK Vinröd 2 0 1 1 5-8 -3 1 1 0 0 1 1-4 -3 0 1 0 1 0 4-4 0 1
Bergsjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Sävedalens IF Röd 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kungsladugårds BK 1 0 0 1 4-6 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 4-6 -2 0
Lundby IF Vit 1 0 0 1 2-4 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 2-4 -2 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-24 12:00 Lunden ÖBK Svart - Floda BoIF 2 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-08-25 12:00 Kungsladugårds BK - Sävedalens IF Röd Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-08-25 12:30 Lundby IF Vit - Öckerö IF Färjenäsplan
2019-09-01 12:30 Bergsjö IF - Kungsladugårds BK Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-09-01 13:00 Sävedalens IF Röd - Lundby IF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-01 13:30 Floda BoIF 2 - Finlandia/Pallo AIF Blå Flodala IP 31 KG
2019-09-01 14:10 Öckerö IF - Lunden ÖBK Svart Prästängen 3 9M9 Konstgr��s
2019-09-07 12:30 Lundby IF Vit - Bergsjö IF Färjenäsplan
2019-09-08 12:00 Näsets SK Vinröd - Floda BoIF 2 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-08 12:30 Lunden ÖBK Svart - Sävedalens IF Röd Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-09-08 14:30 Finlandia/Pallo AIF Blå - Öckerö IF Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-14 12:30 Bergsjö IF - Lunden ÖBK Svart Bergsjövallen 21 Konstgräs