Tabell och resultat - Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp D

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-17 14:00 Solängens BK Vit - Torslanda IK Svart 1 - 0 Eklandavallen 11
2019-08-17 13:30 Askims IK Svart - Landvetter IS Grön 5 - 3 Kobbegården Övre 21
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Askims IK Svart 1 1 0 0 5-3 2 3 1 1 0 0 5-3 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Solängens BK Vit 1 1 0 0 1-0 1 3 1 1 0 0 1-0 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Azalea BK Svart 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Gunnared KIF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kode IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Mölnlycke IF VIT 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Torslanda IK Svart 1 0 0 1 0-1 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 0-1 -1 0
Landvetter IS Grön 1 0 0 1 3-5 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 3-5 -2 0
IF Warta Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-24 12:00 Torslanda IK Svart - Azalea BK Svart Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Landvetter IS Grön - Solängens BK Vit Landvetter IP A-plan 11
2019-08-24 16:00 Kode IF - Askims IK Svart Kode IP 31 Konstgräs
2019-08-25 15:00 Gunnared KIF - Mölnlycke IF VIT Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Azalea BK Svart - Landvetter IS Grön Gröna Vallen 11
2019-09-01 13:30 Solängens BK Vit - Kode IF Eklandavallen 11
2019-09-01 14:30 Mölnlycke IF VIT - Torslanda IK Svart Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-06 19:00 Landvetter IS Grön - Mölnlycke IF VIT Landvetter IP A-plan 11
2019-09-07 13:30 Askims IK Svart - Solängens BK Vit Kobbegården Övre 21
2019-09-08 10:30 Kode IF - Azalea BK Svart Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Gunnared KIF - Torslanda IK Svart Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-14 12:30 Azalea BK Svart - Askims IK Svart Majvallen 11 Konstgräs