Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Gul Erik Bergstrand Orange/Svart/Orange
Azalea BK Svart Ulf Johansson +46706269662 Orange/Svart/Orange
Balltorps FF Mattias Bagge Röd, Svart, Svarta
Eriksbergs IF Blå Jonas Jandler +46708253757 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF Vit Jonas Jandler +46708253757 Blå/Vit/Blå/Blå
Guldhedens IK A Jonas Andersson 0736774156 Röd/Svart/Röd
Guldhedens IK B Jonas Andersson 0736774156 Röd/vit/vit
IF Warta Sören Hansen 0739024460 Svart. Vit /Vit/Vit
Kållered SK blå Joakim Sandgren 0704241692 Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Joakim Sandgren 0704241692 Blå/Blå/Blå
Näsets SK Gul Niklas Gustafsson 0708922449 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Niklas Gustafsson 0708922449 vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK Grön Niclas Landgren 0707752909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK Vit Niclas Landgren 0707752909 Vit/Vit/Vita
Södra Skärgårdens IK Simon Sjöström 0735449736 blå/vit randig/Blå/Blå
Öckerö IF Stefan Jansson 0705869833 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 12:00 IF Warta - Solängens BK Vit Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-08-24 14:30 Södra Skärgårdens IK - Solängens BK Grön Styrsöplan 11 Gräs
2019-08-25 10:00 Balltorps FF - Kållered SK blå Förbovallen 12
2019-08-25 14:45 Eriksbergs IF Blå - Azalea BK Gul Rosenhill 12
2019-08-25 14:45 Eriksbergs IF Vit - Azalea BK Svart Rosenhill 11
2019-08-27 18:30 Öckerö IF - Kållered SK vit Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-28 18:00 Näsets SK Vinröd - Guldhedens IK B Stavdal Arena
2019-08-28 19:00 Näsets SK Gul - Guldhedens IK A Stavdal Arena
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Guldhedens IK A - Eriksbergs IF Blå Anders Svensson vallen
2019-08-31 10:00 Azalea BK Svart - IF Warta Majvallen 12 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Guldhedens IK B - Eriksbergs IF Vit Anders Svensson vallen
2019-08-31 12:00 Solängens BK Grön - Balltorps FF Eklandavallen 12
2019-08-31 12:30 Azalea BK Gul - Södra Skärgårdens IK Majvallen 12 Konstgräs
2019-08-31 13:15 Solängens BK Vit - Öckerö IF Eklandavallen 12
2019-10-13 12:00 Kållered SK blå - Näsets SK Gul Kållered Sportcenter 11
2019-10-13 12:00 Kållered SK vit - Näsets SK Vinröd Kållered Sportcenter 12
Omgång 9
2019-09-07 14:00 Solängens BK Grön - Kållered SK blå Eklandavallen 12
2019-09-07 15:15 Solängens BK Vit - Kållered SK vit Eklandavallen 12
2019-09-08 11:15 Balltorps FF - Azalea BK Gul Förbovallen 12
2019-09-08 12:00 IF Warta - Guldhedens IK B Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-09-08 13:30 Eriksbergs IF Blå - Näsets SK Gul Rosenhill 11
2019-09-08 13:30 Eriksbergs IF Vit - Näsets SK Vinröd Rosenhill 12
2019-09-08 13:30 Södra Skärgårdens IK - Guldhedens IK A Styrsöplan 11 Gräs
2019-09-10 18:30 Öckerö IF - Azalea BK Svart Prästängen 3 9M9 Konstgräs
Omgång 10
2019-09-14 10:00 Guldhedens IK A - Balltorps FF Anders Svensson vallen
2019-09-14 11:15 Guldhedens IK B - Öckerö IF Anders Svensson vallen
2019-09-14 16:00 Näsets SK Gul - Södra Skärgårdens IK Stavdal Arena
2019-09-15 12:00 Azalea BK Svart - Solängens BK Vit Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-15 13:15 Azalea BK Gul - Solängens BK Grön Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-15 13:45 Kållered SK vit - Eriksbergs IF Vit Kållered Sportcenter 12
2019-09-15 15:00 Kållered SK blå - Eriksbergs IF Blå Kållered Sportcenter 12
2019-09-24 18:30 Näsets SK Vinröd - IF Warta Stavdal Arena
Omgång 11
2019-09-21 12:00 Solängens BK Grön - Guldhedens IK A Eklandavallen 12
2019-09-21 13:15 Solängens BK Vit - Guldhedens IK B Eklandavallen 12
2019-09-22 11:15 Balltorps FF - Näsets SK Gul Förbovallen 12
2019-09-22 12:00 Södra Skärgårdens IK - Eriksbergs IF Blå Donsövallen 11
2019-09-22 12:00 IF Warta - Eriksbergs IF Vit Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-09-24 18:30 Öckerö IF - Näsets SK Vinröd Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-10-06 10:40 Kållered SK blå - Azalea BK Gul Kållered Sportcenter 11
2019-10-06 10:40 Kållered SK vit - Azalea BK Svart Kållered Sportcenter 12
Omgång 12
2019-09-28 10:00 Näsets SK Vinröd - Solängens BK Vit Stavdal Arena
2019-09-28 10:00 Guldhedens IK A - Azalea BK Gul Anders Svensson vallen
2019-09-28 11:15 Näsets SK Gul - Solängens BK Grön Stavdal Arena
2019-09-28 11:15 Guldhedens IK B - Azalea BK Svart Anders Svensson vallen
2019-09-29 12:30 Kållered SK blå - Södra Skärgårdens IK Kållered Sportcenter 11
2019-09-29 13:45 Kållered SK vit - IF Warta Kållered Sportcenter 12
2019-09-29 14:45 Eriksbergs IF Blå - Balltorps FF Rosenhill 11
2019-09-29 14:45 Eriksbergs IF Vit - Öckerö IF Rosenhill 12
Omgång 13
2019-10-05 10:00 Guldhedens IK A - Kållered SK blå Anders Svensson vallen
2019-10-05 11:15 Guldhedens IK B - Kållered SK vit Anders Svensson vallen
2019-10-05 12:00 Solängens BK Grön - Eriksbergs IF Blå Eklandavallen 12
2019-10-05 12:30 Azalea BK Gul - Näsets SK Gul Majvallen 12 Konstgräs
2019-10-05 12:30 Azalea BK Svart - Näsets SK Vinröd Majvallen 11 Konstgräs
2019-10-05 13:15 Solängens BK Vit - Eriksbergs IF Vit Eklandavallen 12
2019-10-06 12:00 Balltorps FF - Södra Skärgårdens IK Förbovallen 12
2019-10-08 18:30 Öckerö IF - IF Warta Prästängen 3 9M9 Konstgräs