Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Fredrik Wahlberg 0733553887 Rödsvart/Svart/röd
Askims IK Svart Fredrik Wahlberg 0733553887 Rödsvart/Svart/Röd
BK Häcken Svart Daniel Franzén 0707415651 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Daniel Franzén 0707415651 gul-svart randig/svart/svarta
Hjuviks AIK Blå Fredrik Bremer +761918088 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Fredrik Bremer +761918088 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hovås Billdal IF 1 Ulf Magnusson 0704568709 Vit/vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 3 Markus Andersson 0727450770 Vit/Vit/Vita
Hönö IS Röd Ida Wilson Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Ida Wilson Röd/Röd/Röd
IF Väster Orange Mikael Lind 0728803278 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Mikael Lind 0728803278 Orange/Svart/Orange
IK Zenith Svart Hans Mathiasson 0707698868 grön/vit/grön
IK Zenith Vit Hans Mathiasson 0707698868 grön/vit/grön
Lindome GIF Svart-Vit Magnus Lindström Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lundby IF Grön Adolfo Rodriguez Ponce 0769125260 Grön/vit/gröna
Sandarna BK 1 Lennart Hellsborn 0727144560 Röd/Svart, Svart, Röd
Sandarna BK 2 Lennart Hellsborn 0727144560 Röd/Svart, Svart, Röd
Torslanda IK Blå Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Grön Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Västra Frölunda IF Grön Fred Jähnke 0707335950 grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Rosa Fred Jähnke 0707335950 Grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Mikael Hillbrant Wibne Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Guld Mikael Hillbrant Wibne Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-25 09:30 Älvsborg FF Blå - Lundby IF Grön Påvelund 12 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Hjuviks AIK Vit - IK Zenith Svart Hästevik 12
2019-08-25 11:15 IF Väster Orange - Västra Frölunda IF Grön Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-25 11:15 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith Vit Hästevik 12
2019-08-25 12:00 Sandarna BK 1 - Hovås Billdal IF 1 Sannaplan 2
2019-08-25 12:15 Hönö IS Röd - Askims IK Röd Hönö Arena 22
2019-08-25 12:30 IF Väster Svart - Västra Frölunda IF Rosa Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-25 13:15 Sandarna BK 2 - Hovås Billdal IF 3 Sannaplan 2
2019-08-25 13:30 Hönö IS Vit - Askims IK Svart Hönö Arena 22
2019-08-25 16:00 Torslanda IK Blå - BK Häcken Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-25 16:00 Lindome GIF Svart-Vit - Älvsborg FF Guld Lindevi 22 gräs
2019-08-25 17:15 Torslanda IK Grön - BK Häcken Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 8
2019-08-29 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Hönö IS Röd Billdalsvallen 5
2019-08-31 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Sandarna BK 1 Garminvallen 11
2019-08-31 10:00 Lundby IF Grön - Torslanda IK Blå Färjenäsplan
2019-08-31 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Sandarna BK 2 Garminvallen 11
2019-08-31 11:15 Lindome GIF Svart-Vit - Torslanda IK Grön Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-31 19:00 BK Häcken Svart - Hjuviks AIK Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-03 18:10 Askims IK Svart - IF Väster Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-04 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Hönö IS Vit Billdalsvallen 5
2019-09-05 18:10 Askims IK Röd - IF Väster Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-07 11:00 BK Häcken Vit - Hjuviks AIK Blå Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2019-10-20 15:00 Älvsborg FF Blå - IK Zenith Svart Påvelund 12 Konstgräs
2019-10-20 15:00 Älvsborg FF Guld - IK Zenith Vit Påvelund 11 Konstgräs
Omgång 9
2019-09-08 10:00 Hjuviks AIK Vit - Lundby IF Grön Hästevik 12
2019-09-08 10:45 BK Häcken Svart - IK Zenith Svart Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 11:15 Hönö IS Röd - Västra Frölunda IF Rosa Hönö Arena 22
2019-09-08 11:15 Hjuviks AIK Blå - Lindome GIF Svart-Vit Hästevik 12
2019-09-08 12:00 Sandarna BK 1 - IF Väster Orange Sannaplan 2
2019-09-08 12:00 BK Häcken Vit - IK Zenith Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 12:30 Hönö IS Vit - Västra Frölunda IF Grön Hönö Arena 22
2019-09-08 13:15 Sandarna BK 2 - IF Väster Svart Sannaplan 2
2019-09-08 13:30 Torslanda IK Grön - Älvsborg FF Guld Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-08 14:45 Torslanda IK Blå - Älvsborg FF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-09 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Askims IK Svart Billdalsvallen 5
2019-09-10 18:15 Hovås Billdal IF 3 - Askims IK Röd Billdalsvallen 5
Omgång 10
2019-09-14 09:00 IF Väster Orange - Hovås Billdal IF 1 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 10:15 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF 3 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Sandarna BK 1 - Hönö IS Vit Sannaplan 2
2019-09-14 13:15 Sandarna BK 2 - Hönö IS Röd Sannaplan 2
2019-09-15 12:00 Askims IK Svart - Västra Frölunda IF Grön Kobbegården Övre 22
2019-09-15 12:00 Askims IK Röd - Västra Frölunda IF Rosa Kobbegården Övre 21
2019-09-15 12:00 Älvsborg FF Blå - BK Häcken Svart Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-15 12:15 Torslanda IK Blå - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-15 12:45 IK Zenith Svart - Lundby IF Grön Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-15 12:45 IK Zenith Vit - Lindome GIF Svart-Vit Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-15 13:15 Älvsborg FF Guld - BK Häcken Vit Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-15 13:30 Torslanda IK Grön - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 11
2019-09-21 13:45 Lindome GIF Svart-Vit - BK Häcken Vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Hovås Billdal IF 1 Garminvallen 11
2019-09-22 10:00 Hjuviks AIK Vit - Älvsborg FF Blå Hästevik 12
2019-09-22 10:00 Lundby IF Grön - BK Häcken Svart Färjenäsplan
2019-09-22 11:00 Hönö IS Vit - IF Väster Orange Hönö Arena 21
2019-09-22 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Hovås Billdal IF 3 Garminvallen 11
2019-09-22 11:15 Hjuviks AIK Blå - Älvsborg FF Guld Hästevik 12
2019-09-22 12:00 IK Zenith Vit - Torslanda IK Grön Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-22 12:15 Hönö IS Röd - IF Väster Svart Hönö Arena 21
2019-09-22 13:15 IK Zenith Svart - Torslanda IK Blå Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-22 13:30 Askims IK Svart - Sandarna BK 1 Kobbegården Övre 21
2019-09-22 15:00 Askims IK Röd - Sandarna BK 2 Kobbegården Övre 21
Omgång 12
2019-09-28 11:15 Lindome GIF Svart-Vit - Sandarna BK 2 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-28 13:30 Torslanda IK Blå - Västra Frölunda IF Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-28 14:45 Torslanda IK Grön - Västra Frölunda IF Rosa Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-29 10:00 Hjuviks AIK Vit - Askims IK Svart Hästevik 12
2019-09-29 10:45 BK Häcken Svart - IF Väster Orange Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 11:15 Hjuviks AIK Blå - Askims IK Röd Hästevik 12
2019-09-29 11:30 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF 1 Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-29 12:00 BK Häcken Vit - IF Väster Svart Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 12:45 IK Zenith Svart - Hönö IS Vit Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-29 12:45 IK Zenith Vit - Hönö IS Röd Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-29 12:45 Älvsborg FF Guld - Hovås Billdal IF 3 Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-29 13:00 Lundby IF Grön - Sandarna BK 1 Färjenäsplan
Omgång 13
2019-10-02 17:30 Hovås Billdal IF 3 - Hjuviks AIK Blå Billdalsvallen 5
2019-10-03 17:30 Hovås Billdal IF 1 - Hjuviks AIK Vit Billdalsvallen 5
2019-10-06 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Lundby IF Grön Garminvallen 11
2019-10-06 11:00 Hönö IS Vit - BK Häcken Svart Hönö Arena 21
2019-10-06 11:15 IF Väster Orange - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-06 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Lindome GIF Svart-Vit Garminvallen 11
2019-10-06 12:00 Sandarna BK 1 - IK Zenith Svart Sannaplan 2
2019-10-06 12:15 Hönö IS Röd - BK Häcken Vit Hönö Arena 22
2019-10-06 12:30 IF Väster Svart - Älvsborg FF Guld Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 13:15 Sandarna BK 2 - IK Zenith Vit Sannaplan 2
2019-10-06 13:30 Askims IK Svart - Torslanda IK Blå Kobbegården Övre 21
2019-10-06 15:00 Askims IK Röd - Torslanda IK Grön Kobbegården Övre 21