Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Lars Axelsson Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Lars Axelsson Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Daniel Franzén 0707415651 gul-svart randig/svart/svarta
Finlandia/Pallo AIF Bülent Esenteg Blå, Blå, Blå
Hermansby IF Christian Andreasson Gul/Svart/Gul
Hisingsbacka FC Svart Simon Mojsoski Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Simon Mojsoski Svart/Svart/Svart
IK Zenith Grön Hans Mathiasson 0707698868 grön/vit/grön
Kode IF Terje Anderton 0706373741 gul/Svart/gul
Kärra KIF Joacim Stoltz Gul/Blå/Gula
Nol IK Siman Jasim Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll blå Christian Björkman +46766185689 blå/blå/blå
Nödinge SK Fotboll Vit Fredrik Gustavsson blå/blå/blå
Stenungsunds IF Mikael Prytz 0765535998 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Gul Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Vit Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Daniel Brolin 0303777086 0702446110 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Röd Mattias Wikström 0709136536 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit Mattias Wikström 0709136536 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-23 18:30 Ytterby IS Röd - Stenungsunds IF Ytterns IP 31
2019-08-23 18:30 Ytterby IS Vit - BK Häcken Gul Ytterns IP 32
2019-08-25 10:00 Nödinge SK Fotboll blå - Hermansby IF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-25 13:30 Torslanda IK Gul - Nol IK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-25 14:45 Torslanda IK Vit - IK Zenith Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-25 19:15 Backatorp IF Röd - Vallens IF Backavallen 12 Konstgräs
2019-08-26 18:15 Finlandia/Pallo AIF - Backatorp IF Svart Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-01 09:30 Nödinge SK Fotboll Vit - Kärra KIF Vimmervi 11 Gräs
2019-09-08 11:00 Hisingsbacka FC Svart - Kode IF Backavallen 3 9M9
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Hisingsbacka FC Vit - Finlandia/Pallo AIF Backavallen 3 9M9
2019-08-31 10:00 Nödinge SK Fotboll blå - Torslanda IK Gul Vimmervi 21 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Nol IK - Kode IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-08-31 11:15 Nödinge SK Fotboll Vit - Torslanda IK Vit Vimmervi 21 Konstgräs
2019-08-31 11:30 Hisingsbacka FC Svart - Vallens IF Backavallen 3 9M9
2019-08-31 12:00 Backatorp IF Röd - Ytterby IS Röd Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Kärra KIF - BK Häcken Gul Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-08-31 13:15 Backatorp IF Svart - Ytterby IS Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-09-02 19:00 Hermansby IF - Stenungsunds IF Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 9
2019-09-07 11:15 Ytterby IS Röd - Hisingsbacka FC Svart Ytterns IP 31
2019-09-07 11:15 Ytterby IS Vit - Hisingsbacka FC Vit Ytterns IP 32
2019-09-07 14:00 Kode IF - Nödinge SK Fotboll blå Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-08 Stenungsunds IF - Backatorp IF Röd Nya SIF-gården
2019-09-08 09:30 BK Häcken Gul - Backatorp IF Svart Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 12:00 Finlandia/Pallo AIF - IK Zenith Grön Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-08 12:15 Torslanda IK Gul - Hermansby IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-08 14:00 Vallens IF - Nol IK Stora Höga IP 21
2019-09-08 16:00 Torslanda IK Vit - Kärra KIF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 10
2019-09-14 13:00 Vallens IF - Nödinge SK Fotboll blå Stora Höga IP 21
2019-09-15 Stenungsunds IF - Hisingsbacka FC Svart Nya SIF-gården
2019-09-15 10:00 Ytterby IS Röd - Nol IK Ytterns IP 31
2019-09-15 10:45 BK Häcken Gul - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-15 11:15 Ytterby IS Vit - IK Zenith Grön Ytterns IP 32
2019-09-15 12:00 Kärra KIF - Backatorp IF Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-15 12:00 Finlandia/Pallo AIF - Nödinge SK Fotboll Vit Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-15 12:15 Kode IF - Torslanda IK Gul Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-15 12:30 Hermansby IF - Backatorp IF Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 11
2019-09-21 11:00 Kode IF - Hermansby IF Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-21 12:15 Torslanda IK Gul - Vallens IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-21 13:30 Torslanda IK Vit - Finlandia/Pallo AIF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-22 10:00 Hisingsbacka FC Svart - Backatorp IF Röd Backavallen 3 9M9
2019-09-22 11:15 Hisingsbacka FC Vit - Backatorp IF Svart Backavallen 3 9M9
2019-09-22 11:15 Nödinge SK Fotboll blå - Ytterby IS Röd Vimmervi 21 Konstgräs
2019-09-22 11:15 Nödinge SK Fotboll Vit - Ytterby IS Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-09-22 11:15 Nol IK - Stenungsunds IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-09-22 12:00 IK Zenith Grön - BK Häcken Gul Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
Omgång 12
2019-09-28 14:00 Vallens IF - Kode IF Stora Höga IP 21
2019-09-29 Stenungsunds IF - Nödinge SK Fotboll blå Nya SIF-gården
2019-09-29 09:30 BK Häcken Gul - Nödinge SK Fotboll Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 10:00 Ytterby IS Vit - Torslanda IK Vit Ytterns IP 31
2019-09-29 11:15 Ytterby IS Röd - Torslanda IK Gul Ytterns IP 31
2019-09-29 12:30 Hermansby IF - Hisingsbacka FC Svart Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-29 13:15 Kärra KIF - Hisingsbacka FC Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-29 16:00 Backatorp IF Röd - Nol IK Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-29 16:00 Backatorp IF Svart - IK Zenith Grön Backavallen 11 Konstgräs
Omgång 13
2019-10-05 09:00 Nödinge SK Fotboll blå - Backatorp IF Röd Vimmervi 21 Konstgräs
2019-10-05 10:15 Nödinge SK Fotboll Vit - Backatorp IF Svart Vimmervi 21 Konstgräs
2019-10-05 10:30 Vallens IF - Hermansby IF Stora Höga IP 21
2019-10-05 12:15 Kode IF - Ytterby IS Röd Kode IP 31 Konstgräs
2019-10-05 12:15 Torslanda IK Gul - Stenungsunds IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-10-05 13:30 IK Zenith Grön - Hisingsbacka FC Vit Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-10-05 13:30 Torslanda IK Vit - BK Häcken Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-10-06 11:15 Nol IK - Hisingsbacka FC Svart Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-10-06 12:00 Finlandia/Pallo AIF - Kärra KIF Tuvevallen 21 Konstgräs
Omgång 14
2019-10-12 16:30 Hisingsbacka FC Vit - Nödinge SK Fotboll Vit Backavallen 3 9M9
2019-10-13 10:00 Ytterby IS Vit - Finlandia/Pallo AIF Ytterns IP 32
2019-10-13 12:00 Backatorp IF Svart - Torslanda IK Vit Backavallen 12 Konstgräs
2019-10-13 12:00 Kärra KIF - IK Zenith Grön Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7