Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp G Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Zeid Al-Hasan 0707441468 Svart/Svart/Svarta
GAIS 1 Joachim Bergstrand 0723027731 Grön/svart, Vit, Vit
Gunnilse IS Blå Rabih Khatoune 0736641360 Röd/vit, Blå, Röda
IK Kongahälla Joacim Ruud Henriksen Röd/Vit/Röd
KF Velebit Röd Ivan Brajkovic Vit/Blå/Blå
Partille IF FK Röd Samuel Malmberg Röd/Vit/Röd
Örgryte IS FF Blå Johan Gerebro 0723050607 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-25 11:00 GAIS 1 - Örgryte IS FF Blå Gaisgården 22
2019-08-27 17:30 KF Velebit Röd - Partille IF FK Röd Velebit IP 11 Gräs
2019-09-07 13:00 Angered MBIK - IK Kongahälla Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-08-31 11:00 Örgryte IS FF Blå - Angered MBIK Hammarviken Arena 32
2019-08-31 12:00 Partille IF FK Röd - Gunnilse IS Blå Lexby 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-08 11:00 Angered MBIK - Gunnilse IS Blå Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-09-08 11:00 IK Kongahälla - KF Velebit Röd Skarpe Nord 12
Omgång 4
2019-09-14 11:00 KF Velebit Röd - Angered MBIK Velebit IP 11 Gräs
2019-09-15 12:15 Gunnilse IS Blå - GAIS 1 Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-09-15 15:00 Partille IF FK Röd - Örgryte IS FF Blå Lexby 22 Konstgräs
Omgång 5
2019-09-21 11:00 KF Velebit Röd - GAIS 1 Velebit IP 11 Gräs
2019-09-22 15:00 Partille IF FK Röd - IK Kongahälla Lexby 22 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-29 11:00 Gunnilse IS Blå - KF Velebit Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-10-05 12:00 Angered MBIK - Partille IF FK Röd Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Omgång 7
2019-10-06 10:45 GAIS 1 - Partille IF FK Röd Gaisgården 22
2019-10-09 18:45 IK Kongahälla - Örgryte IS FF Blå Skarpe Nord 12
Omgång 8
2019-10-12 15:00 Örgryte IS FF Blå - KF Velebit Röd Kobbegården 11 konstgräs
2019-10-13 11:00 GAIS 1 - Angered MBIK Gaisgården 22
2019-10-13 11:00 Gunnilse IS Blå - IK Kongahälla Hjällbovallen 21 konstgräs