Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp E Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF David Olsson 0703315806 Gul/Svart/Gula
FC Komarken Parker Ayewubo 0760091989 Vit/Svart/Svart
Hermansby IF Per Olov Sköld 0703335656 Svart Svart Gul
Hisingsbacka FC Jeanette Bergström Svart/Svart/Svart
IF Warta Isabel Johansson Svart/Vit/Vit
IK Kongahälla Mats Liljendahl Röd/Vit/Röd
IK Zenith Vit Johan Selindh 0709387278 grön/vit/grön
Kareby IS Niklas Claesson 0708936750 0708936750 Röd/Blå/Röd
Kode IF Patrik Carlén 0702074470 gul/Svart/gul
Kärra KIF Vit Gonzalo Zamora Ormazabal 0734484830 Gul/Blå/Gula
Romelanda UF Gunnar Lundberg 0705793497 Gul/Svart/Gul/Svarta
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Stenungsunds IF Jonas Åkerström 0739021745 Röd, Röda, Röda
Säve SK Osborn Andersson 0703400611 Röd/Vit/Vita
Torslanda IK Röd David Alexandersson 0707562210 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Markus Viktor Lindahl 0303799414 0725859726 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Vit Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Linus Wågström 0728889275 Vit/Blå/Blå
Öckerö IF Anders Johansson Utbult 0705499454 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Älvängens IK - Ahlafors IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-08-24 10:00 Säve SK - IF Warta Säve 11 Gräs
2019-08-24 12:30 Stenungsunds IF - IK Kongahälla Nya SIF gården
2019-08-25 12:00 Solväders FC - IK Zenith Vit Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2019-08-25 13:30 Kärra KIF Vit - Kode IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-08-25 14:30 Vallens IF - Hermansby IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-08-25 17:30 Romelanda UF - Kareby IS Romevi 21 Gräs
2019-09-01 18:00 Ytterby IS Vit - FC Komarken Ytterns IP 32
2019-09-08 12:30 Hisingsbacka FC - Torslanda IK Röd Backavallen 3 9M9
Omgång 2
2019-08-31 10:00 IK Kongahälla - Torslanda IK Röd Skarpe Nord 11
2019-08-31 12:00 Ahlafors IF - Öckerö IF Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-08-31 12:15 Kode IF - Solväders FC Kode IP 31 Konstgräs
2019-08-31 15:00 Hisingsbacka FC - Ytterby IS Vit Backavallen 3 9M9
2019-08-31 15:45 Kärra KIF Vit - Romelanda UF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-01 15:30 IF Warta - Vallens IF Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-09-02 18:00 Säve SK - IK Zenith Vit Säve 11 Gräs
2019-09-04 18:00 Kareby IS - Stenungsunds IF Kareby Hed 12
2019-09-08 14:00 Hermansby IF - Älvängens IK Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-07 10:00 Säve SK - Kode IF Säve 11 Gräs
2019-09-07 10:45 Stenungsunds IF - Kärra KIF Vit Nya SIF gården
2019-09-07 12:00 Öckerö IF - FC Komarken Prästängen 31 KG
2019-09-07 12:00 Solväders FC - Romelanda UF Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2019-09-07 12:15 Älvängens IK - IF Warta Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-07 16:00 Torslanda IK Röd - Kareby IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-08 10:00 Ahlafors IF - Hermansby IF Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-09-08 14:00 Vallens IF - IK Zenith Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-11 18:45 Ytterby IS Vit - IK Kongahälla Ytterns IP 31
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Hisingsbacka FC - FC Komarken Backavallen 3 9M9
2019-09-14 10:00 Kareby IS - Ytterby IS Vit Kareby Hed 12
2019-09-14 10:00 Säve SK - Romelanda UF Säve 12 Gräs
2019-09-14 10:30 Kode IF - Vallens IF Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Hermansby IF - Öckerö IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Solväders FC - Stenungsunds IF Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2019-09-14 13:30 IK Zenith Vit - Älvängens IK Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-14 14:30 Kärra KIF Vit - Torslanda IK Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-15 10:30 IF Warta - Ahlafors IF Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
Omgång 5
2019-09-21 10:00 FC Komarken - IK Kongahälla Skarpe Nord 11
2019-09-21 10:00 Ahlafors IF - IK Zenith Vit Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-09-21 10:00 Säve SK - Stenungsunds IF Säve 11 Gräs
2019-09-21 11:00 Ytterby IS Vit - Kärra KIF Vit Ytterns IP 32
2019-09-21 11:15 Hermansby IF - IF Warta Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-21 11:15 Älvängens IK - Kode IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Öckerö IF - Hisingsbacka FC Prästängen 31 KG
2019-09-21 13:30 Vallens IF - Romelanda UF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-21 14:45 Torslanda IK Röd - Solväders FC Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 6
2019-09-28 10:00 IK Kongahälla - Hisingsbacka FC Skarpe Nord 11
2019-09-28 10:00 Solväders FC - Ytterby IS Vit Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Säve SK - Torslanda IK Röd Säve 11 Gräs
2019-09-28 10:45 Stenungsunds IF - Vallens IF Nya SIF gården
2019-09-28 12:15 IK Zenith Vit - Hermansby IF Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-28 14:30 Kareby IS - FC Komarken Kareby Hed 11
2019-09-29 10:30 Kode IF - Ahlafors IF Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-29 11:30 Romelanda UF - Älvängens IK Romevi 21 Gräs
2019-09-29 12:00 IF Warta - Öckerö IF Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
Omgång 7
2019-10-05 10:00 Hisingsbacka FC - Kareby IS Backavallen 3 9M9
2019-10-05 10:00 Hermansby IF - Kode IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-10-05 10:00 FC Komarken - Kärra KIF Vit Skarpe Nord 11
2019-10-05 10:00 Ahlafors IF - Romelanda UF Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-10-05 11:15 Älvängens IK - Stenungsunds IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Öckerö IF - IK Kongahälla Prästängen 31 KG
2019-10-05 12:00 IF Warta - IK Zenith Vit Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-10-05 12:30 Ytterby IS Vit - Säve SK Ytterns IP 31
2019-10-13 14:00 Vallens IF - Torslanda IK Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 8
2019-10-12 10:00 Kareby IS - IK Kongahälla Kareby Hed 12
2019-10-12 12:00 Kärra KIF Vit - Hisingsbacka FC Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-10-12 12:00 Solväders FC - FC Komarken Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2019-10-12 14:45 IK Zenith Vit - Öckerö IF Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)