Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp F Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
Balltorps FF Mika Nihtilä 0709839609 Röd/Svart/Svarta
BK Bifrost Anders Victorén 0703700950 Röd-vit, Vit, Röd
Guldhedens IK Albert Numlér 0733452836 Röd/svart/röd
IF Mölndal Fotboll vit Mattias Lind 0739026871 Vit/Vit/Vita
IFK Hindås Björn Klafver 0704202832 0704202832 Vit/Blå/Blå
Landvetter IS Vit Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Masthuggets BK Eskil Vowles 0736768271 Röd/Blå/Röda/blå
Mölnlycke IF Vit Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Älvsborg FF Blå Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-22 18:00 IF Mölndal Fotboll vit - BK Bifrost Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-22 18:00 Älvsborg FF Blå - Askims IK Vit Hagenplan 12
2019-08-24 10:00 Masthuggets BK - Landvetter IS Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-08-24 10:00 Guldhedens IK - IFK Hindås Anders Svensson vallen
2019-08-24 14:00 Mölnlycke IF Vit - Balltorps FF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 2
2019-08-29 18:30 IFK Hindås - IF Mölndal Fotboll vit Fagervallen 22 Konstgräs
2019-08-30 18:15 Askims IK Vit - Masthuggets BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-30 18:35 Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF Vit Påvelund 2 Konstgräs 7-manna
2019-08-31 10:00 BK Bifrost - Balltorps FF Bifrostplan 11
2019-09-01 11:45 Landvetter IS Vit - Guldhedens IK Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2019-09-05 17:15 IF Mölndal Fotboll vit - Guldhedens IK Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-05 18:30 IFK Hindås - Askims IK Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2019-09-07 10:00 Balltorps FF - Masthuggets BK Förbovallen 11
2019-09-07 14:15 Mölnlycke IF Vit - Landvetter IS Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-09 17:30 BK Bifrost - Älvsborg FF Blå Bifrostplan 11
Omgång 4
2019-09-11 19:00 Älvsborg FF Blå - Balltorps FF Hagenplan 12
2019-09-13 18:15 Askims IK Vit - BK Bifrost Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-14 10:00 Masthuggets BK - IF Mölndal Fotboll vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-09-14 13:00 Guldhedens IK - Mölnlycke IF Vit Anders Svensson vallen
2019-09-14 13:15 Landvetter IS Vit - IFK Hindås Landvetter IP B-plan 21
Omgång 5
2019-09-20 18:15 IF Mölndal Fotboll vit - Älvsborg FF Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-21 10:00 Balltorps FF - Askims IK Vit Förbovallen 11
2019-09-21 10:00 BK Bifrost - Landvetter IS Vit Bifrostplan 11
2019-09-21 12:30 Guldhedens IK - Masthuggets BK Anders Svensson vallen
2019-09-21 14:15 Mölnlycke IF Vit - IFK Hindås Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Omgång 6
2019-09-26 18:30 IFK Hindås - BK Bifrost Fagervallen 22 Konstgräs
2019-09-26 19:15 Askims IK Vit - IF Mölndal Fotboll vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-28 10:00 Masthuggets BK - Mölnlycke IF Vit Heden 31 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Landvetter IS Vit - Balltorps FF Landvetter IP B-plan 22
2019-10-12 09:30 Älvsborg FF Blå - Guldhedens IK Påvelund 2 Konstgräs 7-manna
Omgång 7
2019-10-04 17:30 IF Mölndal Fotboll vit - Landvetter IS Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-10-05 10:00 Balltorps FF - IFK Hindås Förbovallen 11
2019-10-05 10:00 Masthuggets BK - Älvsborg FF Blå Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-10-05 13:00 Guldhedens IK - Askims IK Vit Anders Svensson vallen
2019-10-05 14:15 Mölnlycke IF Vit - BK Bifrost Djupedalsplan B Konstgräs vänster