Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Tommi Torkkeli 0731439602 Blå/Vit/Blå/Vit
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Tommi Torkkeli 0731439602 Blå/vit, Blå, Blå
Hermansby IF 1 Johan Walli 0706470398 Gul/Svart/Gul
Hermansby IF 2 Johan Walli 0706470398 Gul/Svart/Gul
Hisingsbacka FC Svart Sandi Huseinbasic +46739624760 Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Sandi Huseinbasic +46739624760 Svart/Svart/Svart
IK Zenith 3 Martin Olsson 0763403109 grön/vit/grön
IK Zenith 4 Jonas Celander 0702139439 grön/vit/grön
Kärra KIF Gul Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Röd Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Blå Bengt Fransson 0737076900 Grön/vit/gröna
Lundby IF Grön Bengt Fransson 0737076900 Grön/vit/gröna
Torslanda IK Grön Daniel Olsson +46733767313 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Röd Daniel Olsson +46733767313 Röd/Röd/Röd
Älvängens IK blå Fredrik Westberg 0762003713 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK vit Fredrik Westberg 0762003713 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 10:30 Hisingsbacka FC Svart - IK Zenith 3 Backavallen 3 9M9
2019-08-24 10:35 Torslanda IK Grön - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Torslandavallen 22 Konstgräs
2019-08-24 10:35 Torslanda IK Röd - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Torslandavallen 21 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Lundby IF Blå - Kärra KIF Gul Färjenäsplan
2019-08-25 10:00 Hermansby IF 2 - Älvängens IK vit Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-08-25 11:15 Lundby IF Grön - Kärra KIF Röd Färjenäsplan
2019-08-25 11:15 Hermansby IF 1 - Älvängens IK blå Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-08-25 16:45 Hisingsbacka FC Vit - IK Zenith 4 Backavallen 3 9M9
Omgång 8
2019-09-01 10:00 Älvängens IK blå - Lundby IF Blå Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-01 11:15 Älvängens IK vit - Lundby IF Grön Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-01 12:15 Torslanda IK Grön - Hermansby IF 1 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-01 13:30 Torslanda IK Röd - Hermansby IF 2 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-01 14:30 Kärra KIF Gul - IK Zenith 3 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-01 15:30 Hisingsbacka FC Svart - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Backavallen 3 9M9
2019-09-01 15:45 Kärra KIF Röd - IK Zenith 4 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-01 16:45 Hisingsbacka FC Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Backavallen 3 9M9
Omgång 9
2019-09-07 13:30 IK Zenith 3 - Älvängens IK blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-07 13:30 IK Zenith 4 - Älvängens IK vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-08 10:00 Lundby IF Blå - Hermansby IF 1 Färjenäsplan
2019-09-08 11:15 Lundby IF Grön - Hermansby IF 2 Färjenäsplan
2019-09-08 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - Kärra KIF Röd Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-09-08 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - Kärra KIF Gul Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-08 15:30 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK Grön Backavallen 3 9M9
2019-09-08 16:45 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK Röd Backavallen 3 9M9
Omgång 10
2019-09-15 10:00 Hermansby IF 1 - IK Zenith 3 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-09-15 11:15 Hermansby IF 2 - IK Zenith 4 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-09-15 11:15 Älvängens IK vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-15 12:30 Älvängens IK blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-15 13:15 Kärra KIF Röd - Hisingsbacka FC Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-15 14:30 Kärra KIF Gul - Hisingsbacka FC Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-15 14:45 Torslanda IK Grön - Lundby IF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-15 16:00 Torslanda IK Röd - Lundby IF Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 11
2019-09-22 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - Hermansby IF 1 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-22 12:45 IK Zenith 3 - Lundby IF Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-22 12:45 IK Zenith 4 - Lundby IF Grön Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-22 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - Hermansby IF 2 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-09-22 14:30 Kärra KIF Gul - Torslanda IK Grön Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-22 15:30 Hisingsbacka FC Svart - Älvängens IK blå Backavallen 3 9M9
2019-09-22 15:45 Kärra KIF Röd - Torslanda IK Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-22 16:45 Hisingsbacka FC Vit - Älvängens IK vit Backavallen 3 9M9
Omgång 12
2019-09-28 11:15 Lundby IF Grön - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Färjenäsplan
2019-09-28 12:30 Lundby IF Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Färjenäsplan
2019-09-29 10:00 Hermansby IF 1 - Hisingsbacka FC Svart Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-09-29 11:15 Hermansby IF 2 - Hisingsbacka FC Vit Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-09-29 11:15 Älvängens IK vit - Kärra KIF Röd Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-29 12:30 Älvängens IK blå - Kärra KIF Gul Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-29 14:45 Torslanda IK Grön - IK Zenith 3 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-29 16:00 Torslanda IK Röd - IK Zenith 4 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 13
2019-10-06 11:15 Älvängens IK vit - Torslanda IK Röd Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - IK Zenith 4 Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-10-06 12:30 Älvängens IK blå - Torslanda IK Grön Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-10-06 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - IK Zenith 3 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-10-06 14:30 Kärra KIF Gul - Hermansby IF 1 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-10-06 15:30 Hisingsbacka FC Svart - Lundby IF Blå Backavallen 3 9M9
2019-10-06 15:45 Kärra KIF Röd - Hermansby IF 2 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-10-06 16:45 Hisingsbacka FC Vit - Lundby IF Grön Backavallen 3 9M9