Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämaregårdens FC Pierre Aburuma 0760666259 Orange/Svart/Vit
Eriksbergs IF Blå Fredrik Vikström 0723524741 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF Vit Paolo Marini +46721824473 Blå/Vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Johan Ekberg 0733375744 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hönö IS Röd Iain Davidson 0704578176 Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Iain Davidson 0704578176 Röd/Röd/Röd
IF Warta Isabel Johansson Svart. Vit /Vit/Vit
IFK Björkö Joacim Gustavsson 0706994355 Grön, Vit, vit
IK Zenith 1 Svante Hans Svanberg 0708331633 grön/vit/grön
IK Zenith 2 Johan Henriksson 0733331258 grön/vit/grön
IK Zenith 5 Björn Hagberg 0739614607 grön/vit/grön
Kareby IS Sören Andermård 0739028491 Röd/Blå/Röda
Kärra KIF Vit Joakim Andersson 0704201548 Gul, Blå, Gula
Surte IS FK Peter Mikael Jansson 0722239620 Svart/Svart/Svart
Torslanda IK Svart Daniel Olsson +46733767313 Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Maria Granath 0709989390 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 13:30 Eriksbergs IF Blå - Torslanda IK Svart Rosenhill 11
2019-08-24 14:45 Eriksbergs IF Vit - Brämaregårdens FC Rosenhill 11
2019-08-25 11:00 Hönö IS Röd - IK Zenith 2 Hönö Arena 21
2019-08-25 12:00 IF Warta - IK Zenith 1 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-08-25 12:00 Öckerö IF - Surte IS FK Prästängen 31 KG
2019-08-25 12:15 Hönö IS Vit - IK Zenith 5 Hönö Arena 21
2019-08-25 18:00 Hjuviks AIK - Kareby IS Hästevik 7M7
2019-09-04 18:30 Kärra KIF Vit - IFK Björkö Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
IK Zenith 1 - IK Zenith 5
2019-09-01 11:00 Surte IS FK - IK Zenith 2 Surte 11 Gräs
2019-09-01 12:00 IF Warta - Eriksbergs IF Blå Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-09-01 12:00 Öckerö IF - Eriksbergs IF Vit Prästängen 31 KG
2019-09-01 12:00 Kareby IS - Hönö IS Vit Kareby Hed 12
2019-09-01 12:00 IFK Björkö - Hönö IS Röd Björkö gräs 11
2019-09-01 12:00 Brämaregårdens FC - Kärra KIF Vit Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-09-01 14:45 Torslanda IK Svart - Hjuviks AIK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 3
2019-09-08 11:00 Hönö IS Röd - Torslanda IK Svart Hönö Arena 21
2019-09-08 11:15 Hjuviks AIK - Öckerö IF Hästevik 7M7
2019-09-08 12:15 Hönö IS Vit - Brämaregårdens FC Hönö Arena 21
2019-09-08 13:15 Kärra KIF Vit - IF Warta Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-08 14:00 IK Zenith 5 - IFK Björkö Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-08 14:45 Eriksbergs IF Blå - Surte IS FK Rosenhill 11
2019-09-08 14:45 Eriksbergs IF Vit - IK Zenith 1 Rosenhill 12
2019-09-08 15:15 IK Zenith 2 - Kareby IS Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 4
2019-09-15 10:00 Öckerö IF - Hönö IS Röd Prästängen 31 KG
2019-09-15 11:00 Surte IS FK - Kareby IS Surte 11 Gräs
2019-09-15 12:00 IF Warta - Hönö IS Vit Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-09-15 12:00 Brämaregårdens FC - IK Zenith 2 Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-09-15 13:30 Eriksbergs IF Blå - Kärra KIF Vit Rosenhill 11
2019-09-15 13:30 Eriksbergs IF Vit - Hjuviks AIK Rosenhill 12
2019-09-15 14:00 IK Zenith 1 - IFK Björkö Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-15 17:15 Torslanda IK Svart - IK Zenith 5 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 5
2019-09-21 11:00 Hönö IS Röd - Eriksbergs IF Vit Hönö Arena 21
2019-09-21 12:15 Hönö IS Vit - Eriksbergs IF Blå Hönö Arena 21
2019-09-22 11:00 Kareby IS - Brämaregårdens FC Kareby Hed 12
2019-09-22 11:15 Hjuviks AIK - IK Zenith 1 Hästevik 7M7
2019-09-22 12:00 IFK Björkö - Torslanda IK Svart Björkö gräs 11
2019-09-22 14:00 IK Zenith 5 - Öckerö IF Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-22 15:15 IK Zenith 2 - IF Warta Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-22 17:00 Kärra KIF Vit - Surte IS FK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-09-28 16:00 Eriksbergs IF Blå - IK Zenith 2 Rosenhill 12
2019-09-28 16:00 Eriksbergs IF Vit - IK Zenith 5 Rosenhill 11
2019-09-29 11:00 Öckerö IF - IFK Björkö Prästängen 31 KG
2019-09-29 11:00 Hjuviks AIK - Hönö IS Röd Hästevik 7M7
2019-09-29 11:00 Surte IS FK - Brämaregårdens FC Surte 11 Gräs
2019-09-29 12:00 Kärra KIF Vit - Hönö IS Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-29 14:00 IK Zenith 1 - Torslanda IK Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-29 16:00 IF Warta - Kareby IS Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
Omgång 7
2019-10-06 11:00 IFK Björkö - Eriksbergs IF Vit Björkö gräs 11
2019-10-06 12:00 Brämaregårdens FC - IF Warta Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-10-06 12:15 Hönö IS Röd - IK Zenith 1 Hönö Arena 21
2019-10-06 13:30 Hönö IS Vit - Surte IS FK Hönö Arena 21
2019-10-06 13:30 Torslanda IK Svart - Öckerö IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-10-06 14:00 IK Zenith 5 - Hjuviks AIK Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-10-06 15:15 IK Zenith 2 - Kärra KIF Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-10-13 12:30 Kareby IS - Eriksbergs IF Blå Kareby Hed 12