Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Henrik Lyréus Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Henrik Lyréus Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Kristoffer Björkman 0703125572 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Kristoffer Björkman 0703125572 Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Lions Sofia Hellström 0702505805 Röd/svart/röd
Guldhedens IK Tigers Sofia Hellström 0702505805 Röd/svart/röd
Hovås Billdal IF 3 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 4 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
IF Väster Orange Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange/Svart/Orange
Mossens BK Gul Ivo Georgiev 0708220094 0708220094 Svart/Svart/Svart
Mossens BK Svart Ivo Georgiev 0708220094 0708220094 Svart/Svart/Svart
Näsets SK 4 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK 5 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Slottsskogen/Godhem IF Blå Emil Grann 0704798030 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF Röd Emil Grann 0704798030 VIT/VIT/VIT
Västra Frölunda IF Grön Admir Begic grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Rosa Admir Begic Grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Guld Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-23 19:00 Näsets SK 5 - Hovås Billdal IF 3 Stavdal Arena
2019-08-24 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Guldhedens IK Lions Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-08-24 13:15 Slottsskogen/Godhem IF Röd - Guldhedens IK Tigers Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Mossens BK Svart Garminvallen 11
2019-08-25 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Mossens BK Gul Garminvallen 12
2019-08-25 12:00 Azalea BK Vit - IF Väster Orange Majvallen 12 Konstgräs
2019-08-25 12:00 Azalea BK Orange - IF Väster Svart Majvallen 11 Konstgräs
2019-08-27 19:00 Näsets SK 4 - Hovås Billdal IF 4 Stavdal Arena
2019-08-30 17:00 Askims IK Röd - Älvsborg FF Guld Kobbegården Övre 21
2019-08-30 17:00 Askims IK Svart - Älvsborg FF Blå Kobbegården Övre 22
Omgång 8
2019-09-01 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - Näsets SK 5 Garminvallen 12
2019-09-01 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Näsets SK 4 Garminvallen 11
2019-09-01 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Mossens BK Gul Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Askims IK Röd - Azalea BK Vit Kobbegården Övre 21
2019-09-01 12:00 Askims IK Svart - Azalea BK Orange Kobbegården Övre 22
2019-09-01 13:15 Slottsskogen/Godhem IF Röd - Mossens BK Svart Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-03 18:00 Älvsborg FF Guld - Hovås Billdal IF 3 Hagenplan 11
2019-09-03 18:00 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF 4 Hagenplan 12
2019-10-13 10:00 IF Väster Orange - Guldhedens IK Lions Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-13 10:00 IF Väster Svart - Guldhedens IK Tigers Önneredsplan 12 Konstgräs
Omgång 9
2019-09-04 18:15 Hovås Billdal IF 3 - Västra Frölunda IF Rosa Billdalsvallen 1B
2019-09-04 18:15 Hovås Billdal IF 4 - Västra Frölunda IF Grön Billdalsvallen 1A
2019-09-07 10:00 Guldhedens IK Lions - Askims IK Röd Anders Svensson vallen
2019-09-07 11:15 Guldhedens IK Tigers - Askims IK Svart Anders Svensson vallen
2019-09-08 12:00 Azalea BK Orange - Älvsborg FF Blå Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Mossens BK Gul - IF Väster Orange Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Mossens BK Svart - IF Väster Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-09-08 13:15 Azalea BK Vit - Älvsborg FF Guld Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-09 19:00 Näsets SK 5 - Slottsskogen/Godhem IF Blå Stavdal Arena
2019-09-10 19:00 Näsets SK 4 - Slottsskogen/Godhem IF Röd Stavdal Arena
Omgång 10
2019-09-12 17:15 Hovås Billdal IF 3 - Slottsskogen/Godhem IF Blå Billdalsvallen 1B
2019-09-12 18:30 Hovås Billdal IF 4 - Slottsskogen/Godhem IF Röd Billdalsvallen 1A
2019-09-14 14:15 Guldhedens IK Lions - Azalea BK Vit Anders Svensson vallen
2019-09-14 15:00 Näsets SK 5 - IF Väster Orange Stavdal Arena
2019-09-14 15:30 Guldhedens IK Tigers - Azalea BK Orange Anders Svensson vallen
2019-09-14 16:15 Näsets SK 4 - IF Väster Svart Stavdal Arena
2019-09-15 12:00 Mossens BK Svart - Askims IK Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-09-15 13:15 Mossens BK Gul - Askims IK Röd Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-17 18:15 Älvsborg FF Guld - Västra Frölunda IF Rosa Hagenplan 11
2019-09-17 18:15 Älvsborg FF Blå - Västra Frölunda IF Grön Hagenplan 12
Omgång 11
2019-09-21 09:15 Azalea BK Vit - Mossens BK Gul Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-21 09:15 Azalea BK Orange - Mossens BK Svart Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Guldhedens IK Lions - Älvsborg FF Guld Anders Svensson vallen
2019-09-21 11:15 Guldhedens IK Tigers - Älvsborg FF Blå Anders Svensson vallen
2019-09-22 10:00 IF Väster Orange - Hovås Billdal IF 3 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-22 11:15 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF 4 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Västra Frölunda IF Rosa Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Askims IK Röd - Näsets SK 5 Kobbegården Övre 21
2019-09-22 13:15 Slottsskogen/Godhem IF Röd - Västra Frölunda IF Grön Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-22 15:00 Askims IK Svart - Näsets SK 4 Kobbegården Övre 22
Omgång 12
2019-09-26 17:45 Hovås Billdal IF 3 - Askims IK Röd Billdalsvallen 1B
2019-09-26 17:45 Hovås Billdal IF 4 - Askims IK Svart Billdalsvallen 1A
2019-09-26 19:00 Näsets SK 4 - Azalea BK Orange Stavdal Arena
2019-09-27 19:00 Näsets SK 5 - Azalea BK Vit Stavdal Arena
2019-09-29 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - IF Väster Orange Garminvallen 12
2019-09-29 10:00 Västra Frölunda IF Grön - IF Väster Svart Garminvallen 11
2019-09-29 12:00 Mossens BK Gul - Guldhedens IK Lions Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Mossens BK Svart - Guldhedens IK Tigers Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-10-01 18:00 Älvsborg FF Blå - Slottsskogen/Godhem IF Röd Hagenplan 12
2019-10-01 18:15 Älvsborg FF Guld - Slottsskogen/Godhem IF Blå Hagenplan 11
Omgång 13
2019-10-05 11:15 Azalea BK Vit - Hovås Billdal IF 3 Majvallen 12 Konstgräs
2019-10-05 11:15 Azalea BK Orange - Hovås Billdal IF 4 Majvallen 11 Konstgräs
2019-10-05 12:30 IF Väster Svart - Slottsskogen/Godhem IF Röd Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-05 14:15 Guldhedens IK Tigers - Näsets SK 4 Anders Svensson vallen
2019-10-05 15:30 Guldhedens IK Lions - Näsets SK 5 Anders Svensson vallen
2019-10-06 11:15 IF Väster Orange - Slottsskogen/Godhem IF Blå Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Askims IK Röd - Västra Frölunda IF Rosa Kobbegården Övre 21
2019-10-06 12:00 Mossens BK Gul - Älvsborg FF Guld Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Mossens BK Svart - Älvsborg FF Blå Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-10-06 15:00 Askims IK Svart - Västra Frölunda IF Grön Kobbegården Övre 22