Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp F Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Floda BoIF Blå Patrik Lindblad 0704548877 Blå, Vit, Blå
Floda BoIF Vit Patrik Lindblad 0704548877 Blå, Vit, Blå
Gunnared KIF Burim Ismajli 0722039491 blå/blå/blå
IFK Hindås Nicklas Iraeus 0707334949 vit/Blå/Blå
Kortedala IF Jan-Åke Andersson 0708943163 Gulsvart/Svart/Svart
Landvetter IS Blå Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Röd Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Lekstorps IF Marlen Åman 0765559460 Grön/Vit/Grön
Lerums IS Jenz Torstensson lila/vit/vit
Lindome GIF 2 Carl-johan Axelsson 0733025944 Svart vit randig/Svart/Vit
Lunden Överås BK Svart Ann-Charlotte Sundberg 0708363221 Vit/Vit/Vita
Lunden Överås BK Vit Ann-Charlotte Sundberg 0708363221 Vit/Vit/Vita
Mölnlycke IF gul Marcus Woodrow Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF svart Marcus Woodrow Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Röd Johan Melander Hagborg Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF Svart Johan Melander Hagborg Vinröd/Vit/Vit
Utbynäs SK Blå Emil Dolk Gul/Blå/Gul
Utbynäs SK Gul Emil Dolk Gul/Blå/Gul
Utbynäs SK Röd Emil Dolk Gul/Blå/Gul
Öjersjö IF Blå Håkan Niklasson +46732349042 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-22 18:30 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF svart Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-08-24 12:00 Qviding FIF Svart - Lerums IS Skatås 23
2019-08-24 14:30 Landvetter IS Röd - Kortedala IF Landvetter IP B-plan 22
2019-08-25 10:00 Lunden Överås BK Vit - Utbynäs SK Gul Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Lekstorps IF - Floda BoIF Vit LP Idrottsplats 11
2019-08-25 11:15 Lunden Överås BK Svart - Utbynäs SK Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-08-25 11:30 Landvetter IS Blå - Gunnared KIF Landvetter IP B-plan 21
2019-08-25 12:00 Öjersjö IF Blå - Mölnlycke IF gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-25 12:00 Qviding FIF Röd - IFK Hindås Skatås 21
2019-09-14 12:00 Lindome GIF 2 - Floda BoIF Blå Lindevi 21 gräs
Omgång 8
2019-08-29 18:30 Utbynäs SK Gul - Floda BoIF Blå Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-08-29 18:30 Utbynäs SK Röd - Floda BoIF Vit Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-08-31 12:30 Mölnlycke IF svart - Kortedala IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-08-31 12:30 Mölnlycke IF gul - Gunnared KIF Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-08-31 12:30 Lunden Överås BK Vit - Utbynäs SK Blå Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-08-31 13:45 Lunden Överås BK Svart - Öjersjö IF Blå Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-01 11:30 Landvetter IS Röd - IFK Hindås Landvetter IP A-plan 11
2019-09-01 11:30 Landvetter IS Blå - Lerums IS Landvetter IP B-plan 21
2019-09-01 12:00 Qviding FIF Röd - Lindome GIF 2 Skatås 21
2019-09-01 12:00 Qviding FIF Svart - Lekstorps IF Skatås 23
Omgång 9
2019-09-05 18:30 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF gul Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-05 18:30 Utbyn��s SK Gul - Mölnlycke IF svart Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-08 10:00 Kortedala IF - Lunden Överås BK Vit Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-08 10:00 Gunnared KIF - Lunden Överås BK Svart Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-08 11:00 IFK Hindås - Lerums IS Fagervallen 11 Gräs
2019-09-08 11:15 Lindome GIF 2 - Landvetter IS Röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Lekstorps IF - Landvetter IS Blå LP Idrottsplats 11
2019-09-08 14:00 Floda BoIF Blå - Qviding FIF Röd Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-08 15:15 Floda BoIF Vit - Qviding FIF Svart Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-19 17:20 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Röd Öjersjö IP 11 Konstgräs
Omgång 10
2019-09-12 18:15 Utbynäs SK Gul - Qviding FIF Röd Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-12 18:15 Utbynäs SK Röd - Qviding FIF Svart Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-09-14 17:30 Lerums IS - Lunden Överås BK Svart Hulan
2019-09-15 10:00 Kortedala IF - Utbynäs SK Blå Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-15 10:00 Gunnared KIF - Öjersjö IF Blå Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-15 11:00 Floda BoIF Blå - Landvetter IS Röd Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-15 11:00 Lekstorps IF - Mölnlycke IF gul LP Idrottsplats 11
2019-09-15 11:00 IFK Hindås - Lunden Överås BK Vit Fagervallen 11 Gräs
2019-09-15 12:15 Floda BoIF Vit - Landvetter IS Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-15 12:30 Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF svart Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 11
2019-09-19 18:00 Utbynäs SK Blå - IFK Hindås Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-21 12:00 Lunden Överås BK Vit - Lindome GIF 2 Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-21 13:15 Lunden Överås BK Svart - Lekstorps IF Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Kortedala IF - Utbynäs SK Gul Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-22 10:00 Gunnared KIF - Utbynäs SK Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-22 11:30 Landvetter IS Röd - Qviding FIF Röd Landvetter IP A-plan 11
2019-09-22 11:30 Landvetter IS Blå - Qviding FIF Svart Landvetter IP B-plan 21
2019-09-22 12:00 Öjersjö IF Blå - Lerums IS Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-22 13:00 Mölnlycke IF gul - Floda BoIF Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-09-22 14:15 Mölnlycke IF svart - Floda BoIF Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
Omgång 12
2019-09-26 17:30 Utbynäs SK Gul - Landvetter IS Röd Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-26 17:30 Utbynäs SK Röd - Landvetter IS Blå Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-09-28 13:30 Lekstorps IF - Öjersjö IF Blå LP Idrottsplats 11
2019-09-28 17:30 Lerums IS - Gunnared KIF Hulan
2019-09-29 11:00 Floda BoIF Blå - Lunden Överås BK Vit Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-29 11:00 IFK Hindås - Kortedala IF Fagervallen 11 Gräs
2019-09-29 11:15 Lindome GIF 2 - Utbynäs SK Blå Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF gul Skatås 23
2019-09-29 12:15 Floda BoIF Vit - Lunden Överås BK Svart Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-29 13:15 Qviding FIF Röd - Mölnlycke IF svart Skatås 21
Omgång 13
2019-10-03 17:15 Utbynäs SK Blå - Floda BoIF Blå Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-10-05 10:00 Lerums IS - Utbynäs SK Röd Hulan
2019-10-05 11:15 Lunden Överås BK Svart - Qviding FIF Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-10-05 12:30 Lunden Överås BK Vit - Qviding FIF Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Gunnared KIF - Lekstorps IF Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 11:00 Kortedala IF - Lindome GIF 2 Kortedalavallen 11 Gräs
2019-10-06 11:00 IFK Hindås - Utbynäs SK Gul Fagervallen 11 Gräs
2019-10-06 12:00 Öjersjö IF Blå - Floda BoIF Vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-10-06 13:00 Mölnlycke IF svart - Landvetter IS Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-10-06 14:15 Mölnlycke IF gul - Landvetter IS Blå Djupedalsplan B Konstgräs höger