Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp G Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF 1 Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF 2 Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Mölndal Fotboll svart Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll vit Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
Kållered SK grön Per Carlsson 0765335166 Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Per Carlsson 0765335166 Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Svart Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF 1 Carl-johan Axelsson 0733025944 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 3 Carl-johan Axelsson 0733025944 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul-Svart Marcus Woodrow Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF vit Marcus Woodrow Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Vinröd Johan Melander Hagborg Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Johan Melander Hagborg Vinröd/Vit/Vita
Öjersjö IF Svart Håkan Niklasson +46707154147 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Håkan Niklasson +46707154147 Vit, Blå, Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-23 18:00 IF Mölndal Fotboll svart - Landvetter IS Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-23 19:15 IF Mölndal Fotboll vit - Landvetter IS Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-24 12:00 Öjersjö IF Vit - Kållered SK grön Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-24 13:15 Öjersjö IF Svart - Kållered SK vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-25 12:00 Qviding FIF Vit - Lindome GIF 1 Skatås 23
2019-08-25 12:00 Qviding FIF Vinröd - Lindome GIF 3 Skatås 22
2019-08-25 14:15 Mölnlycke IF Gul-Svart - Dalen/Krokslätts FF 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-08-25 15:30 Mölnlycke IF vit - Dalen/Krokslätts FF 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
Omgång 2
2019-08-31 14:30 Öjersjö IF Svart - IF Mölndal Fotboll vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-31 15:45 Öjersjö IF Vit - IF Mölndal Fotboll svart Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-01 10:00 Lindome GIF 3 - Mölnlycke IF vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-01 10:15 Landvetter IS Vit - Qviding FIF Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-09-01 10:15 Landvetter IS Svart - Qviding FIF Vinröd Landvetter IP B-plan 21
2019-09-01 11:15 Lindome GIF 1 - Mölnlycke IF Gul-Svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-03 18:30 Kållered SK vit - Dalen/Krokslätts FF 2 Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-03 18:30 Kållered SK grön - Dalen/Krokslätts FF 1 Kållered Sportcenter Skogsbo 1
Omgång 3
2019-09-07 13:00 Mölnlycke IF vit - Landvetter IS Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-07 14:15 Mölnlycke IF Gul-Svart - Landvetter IS Svart Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-08 14:30 Dalen/Krokslätts FF 2 - Lindome GIF 3 Krokslättsvallen 7M7
2019-09-08 15:45 Dalen/Krokslätts FF 1 - Lindome GIF 1 Krokslättsvallen 7M7
2019-09-09 18:30 Qviding FIF Vit - Öjersjö IF Vit Skatås 23
2019-09-09 18:30 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF Svart Skatås 22
2019-09-28 10:30 IF Mölndal Fotboll vit - Kållered SK grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-28 11:45 IF Mölndal Fotboll svart - Kållered SK vit Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 4
2019-09-13 17:00 IF Mölndal Fotboll vit - Qviding FIF Vinröd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-13 18:15 IF Mölndal Fotboll svart - Qviding FIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-14 12:00 Öjersjö IF Vit - Mölnlycke IF vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-14 13:15 Öjersjö IF Svart - Mölnlycke IF Gul-Svart Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-15 11:30 Landvetter IS Vit - Dalen/Krokslätts FF 2 Landvetter IP B-plan 22
2019-09-15 12:45 Landvetter IS Svart - Dalen/Krokslätts FF 1 Landvetter IP B-plan 21
2019-09-17 18:00 Kållered SK vit - Lindome GIF 3 Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-17 18:00 Kållered SK grön - Lindome GIF 1 Kållered Sportcenter Skogsbo 1
Omgång 5
2019-09-21 12:00 Dalen/Krokslätts FF 2 - Öjersjö IF Vit Krokslättsvallen 12
2019-09-21 13:15 Dalen/Krokslätts FF 1 - Öjersjö IF Svart Krokslättsvallen 12
2019-09-21 16:00 Mölnlycke IF vit - IF Mölndal Fotboll svart Mölnlycke IP vänster
2019-09-21 16:00 Mölnlycke IF Gul-Svart - IF Mölndal Fotboll vit Mölnlycke IP höger
2019-09-22 10:00 Lindome GIF 3 - Landvetter IS Vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-22 11:15 Lindome GIF 1 - Landvetter IS Svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Qviding FIF Vit - Kållered SK vit Skatås 23
2019-09-22 12:00 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK grön Skatås 22
Omgång 6
2019-09-25 17:45 IF Mölndal Fotboll vit - Dalen/Krokslätts FF 1 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-26 16:45 IF Mölndal Fotboll svart - Dalen/Krokslätts FF 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-28 12:00 Öjersjö IF Svart - Lindome GIF 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF vit Skatås 23
2019-09-28 13:15 Öjersjö IF Vit - Lindome GIF 3 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-28 13:15 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF Gul-Svart Skatås 23
2019-10-01 17:30 Kållered SK vit - Landvetter IS Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-10-01 17:30 Kållered SK grön - Landvetter IS Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
Omgång 7
2019-10-05 13:15 Landvetter IS Vit - Öjersjö IF Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-10-05 13:15 Landvetter IS Svart - Öjersjö IF Svart Landvetter IP B-plan 21
2019-10-05 13:45 Mölnlycke IF Gul-Svart - Kållered SK grön Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-10-05 15:00 Mölnlycke IF vit - Kållered SK vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-10-06 10:00 Lindome GIF 3 - IF Mölndal Fotboll svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-10-06 11:15 Lindome GIF 1 - IF Mölndal Fotboll vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-10-06 14:30 Dalen/Krokslätts FF 2 - Qviding FIF Vit Krokslättsvallen 12
2019-10-06 14:30 Dalen/Krokslätts FF 1 - Qviding FIF Vinröd Krokslättsvallen 11