Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp I Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Blå Magnus Bäckström 0702999658 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Magnus Bäckström 0702999658 Blå/Blå/Blåa
Fässbergs IF Ajax Andreas Eliesersson 0708377249 Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Feyenoord Andreas Eliesersson 0708377249 Lila/Vit/Lila
Gunnilse IS Blå Sher Fadai 0762332220 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Sher Fadai 0762332220 Röd/Blå/Röda
Götaholms BK Niklas Eriksson 0735080899 Blå/Vit/Blå/Blå
Jonsereds IF Mattias Nilsson 0735100226 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Partille IF FK 1 Tomas Fallqvist 0760085858 Röd/Vit/Röd
Partille IF FK 2 Tomas Fallqvist 0760085858 Röd/Vit/Röd
Stenkullen GoIK Johan Söderblom 0705981740 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Gabriel Lubian Petrides Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Robert Gustafsson Mångelin Röd/Blå/Röda
Örgryte IS FF Röd Henrik Friberger 0706716697 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Vit Henrik Friberger 0706716697 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-23 17:00 Stenkullen GoIK - Sävedalens IF Röd Stenkullens IP 21 KG
2019-08-23 18:30 Fässbergs IF Feyenoord - Bergums IF Vit Åbyvallen 22 Konstgräs
2019-08-23 18:30 Fässbergs IF Ajax - Bergums IF Blå Åbyvallen 21 Konstgräs
2019-08-25 11:00 Partille IF FK 1 - Jonsereds IF Lexby 21 Konstgräs
2019-08-25 11:15 Gunnilse IS Röd - Örgryte IS FF Vit Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-08-25 12:15 Partille IF FK 2 - Götaholms BK Lexby 22 Konstgräs
2019-08-25 12:30 Gunnilse IS Blå - Örgryte IS FF Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
Omgång 8
2019-09-01 10:00 Bergums IF Vit - Partille IF FK 1 Bergumsvallen 22
2019-09-01 11:00 Jonsereds IF - Sävedalens IF Röd Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-09-01 11:00 Götaholms BK - Sävedalens IF Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-01 11:00 Gunnilse IS Blå - Fässbergs IF Feyenoord Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-09-01 11:15 Gunnilse IS Röd - Fässbergs IF Ajax Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-01 12:00 Bergums IF Blå - Partille IF FK 2 Bergumsvallen 22
2019-09-01 18:45 Stenkullen GoIK - Örgryte IS FF Röd Stenkullens IP 21 KG
Omgång 9
2019-09-07 12:30 Fässbergs IF Feyenoord - Stenkullen GoIK Rävekärrsplan 11
2019-09-08 10:00 Bergums IF Vit - Jonsereds IF Bergumsvallen 22
2019-09-08 11:00 Örgryte IS FF Röd - Sävedalens IF Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-08 11:00 Partille IF FK 1 - Gunnilse IS Blå Lexby 21 Konstgräs
2019-09-08 11:00 Partille IF FK 2 - Gunnilse IS Röd Lexby 22 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Bergums IF Blå - Götaholms BK Bergumsvallen 22
2019-09-08 13:15 Örgryte IS FF Vit - Sävedalens IF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 10
2019-09-14 11:45 Stenkullen GoIK - Partille IF FK 1 Stenkullens IP 21 KG
2019-09-15 11:00 Jonsereds IF - Örgryte IS FF Röd Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-15 11:00 Götaholms BK - Örgryte IS FF Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-15 11:00 Gunnilse IS Blå - Bergums IF Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-09-15 11:00 Gunnilse IS Röd - Bergums IF Blå Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-15 12:00 Sävedalens IF Röd - Fässbergs IF Feyenoord Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-15 13:15 Sävedalens IF Blå - Fässbergs IF Ajax Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 11
2019-09-21 10:00 Fässbergs IF Feyenoord - Örgryte IS FF Röd Rävekärrsplan 12
2019-09-21 10:00 Fässbergs IF Ajax - Örgryte IS FF Vit Rävekärrsplan 11
2019-09-22 10:00 Bergums IF Vit - Stenkullen GoIK Bergumsvallen 12 Gräs
2019-09-22 11:00 Gunnilse IS Blå - Jonsereds IF Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-09-22 11:15 Gunnilse IS Röd - Götaholms BK Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-22 12:15 Partille IF FK 1 - Sävedalens IF Röd Lexby 21 Konstgräs
2019-09-22 13:30 Partille IF FK 2 - Sävedalens IF Blå Lexby 21 Konstgräs
Omgång 12
2019-09-29 10:00 Stenkullen GoIK - Gunnilse IS Blå Stenkullens IP 21 KG
2019-09-29 10:45 Götaholms BK - Fässbergs IF Ajax Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-29 11:00 Jonsereds IF - Fässbergs IF Feyenoord Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-29 11:00 Örgryte IS FF Röd - Partille IF FK 1 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-29 11:15 Sävedalens IF Röd - Bergums IF Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-29 12:15 Örgryte IS FF Vit - Partille IF FK 2 ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-29 12:30 Sävedalens IF Blå - Bergums IF Blå Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 13
2019-10-05 10:00 Stenkullen GoIK - Jonsereds IF Stenkullens IP 21 KG
2019-10-06 09:00 Bergums IF Vit - Örgryte IS FF Röd Bergumsvallen 22
2019-10-06 11:00 Gunnilse IS Blå - Sävedalens IF Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-10-06 11:00 Bergums IF Blå - Örgryte IS FF Vit Bergumsvallen 22
2019-10-06 11:15 Gunnilse IS Röd - Sävedalens IF Blå Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-10-06 12:15 Partille IF FK 1 - Fässbergs IF Feyenoord Lexby 21 Konstgräs
2019-10-06 13:30 Partille IF FK 2 - Fässbergs IF Ajax Lexby 21 Konstgräs
Omgång 14
2019-10-12 11:15 Fässbergs IF Ajax - Bergums IF Blå Rävekärrsplan 11
2019-10-13 11:00 Götaholms BK - Partille IF FK 2 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-10-13 11:00 Örgryte IS FF Vit - Gunnilse IS Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-10-13 13:15 Sävedalens IF Blå - Stenkullen GoIK Vallhamra 22 Konstgräs