Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen+Öckerö Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Sami Petri Mikael Oinas Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Jenny Sörensen Röd/Svart/Röd
Eriksbergs IF 3 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 4 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Martin Pedersen 0704241117 blå/Blå/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Martin Pedersen 0704241117 Röd/Svart/Röd
Hisingsbacka FC Blå Zoran Tendzeric Alaiso Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC Gul Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
Kärra KIF Blå Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Blå-Gul Emir Mulahusic 0760015620 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF Gul Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Grön Nikola Radenkovic 0730699987 Grön/vit/gröna
Lundby IF Vit Nikola Radenkovic 0730699987 Grön/vit/gröna
Torslanda IK 3 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 4 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 17:30 Kärra KIF Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Färjenäsplan 11:1
2019-08-21 17:30 Torslanda IK 3 - Eriksbergs IF 4 Torslandavallen 41 Gräs
2019-08-21 17:30 Torslanda IK 4 - Eriksbergs IF 3 Torslandavallen 42 Gräs
2019-08-21 17:30 Hisingsbacka FC Blå - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-08-21 17:30 Hisingsbacka FC Gul - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-08-21 18:30 Kärra KIF Gul - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Färjenäsplan 11:1
2019-08-21 18:30 Lundby IF Vit - Kärra KIF Blå-Gul Färjenäsplan 12:1
Omgång 2
2019-08-28 17:30 Kärra KIF Blå - Lundby IF Grön Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-08-28 17:30 Kärra KIF Gul - Lundby IF Vit Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-08-28 17:30 Kärra KIF Blå-Gul - Torslanda IK 3 Färjenäsplan 12:2
2019-08-28 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Backatorp IF Röd Färjenäsplan 12:1
2019-08-28 18:30 Eriksbergs IF 3 - Hisingsbacka FC Blå Färjenäsplan 11:1
2019-08-28 18:30 Eriksbergs IF 4 - Hisingsbacka FC Gul Färjenäsplan 11:2
2019-08-28 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 12:1
Omgång 3
2019-09-04 17:30 Lundby IF Grön - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Färjenäsplan 11:1
2019-09-04 17:30 Torslanda IK 3 - Kärra KIF Blå Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-04 17:30 Torslanda IK 4 - Kärra KIF Gul Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-04 17:30 Hisingsbacka FC Blå - Kärra KIF Blå-Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-04 17:30 Backatorp IF Röd - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 11:2
2019-09-04 18:30 Lundby IF Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Färjenäsplan 11:1
2019-09-04 18:30 Backatorp IF Svart - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:2
Omgång 4
2019-09-11 17:30 Kärra KIF Blå - Hisingsbacka FC Blå Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-11 17:30 Kärra KIF Gul - Hisingsbacka FC Gul Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-11 17:30 Lundby IF Grön - Torslanda IK 3 Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-11 17:30 Lundby IF Vit - Torslanda IK 4 Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-11 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:1
2019-09-11 18:30 Kärra KIF Blå-Gul - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 11:2
2019-09-11 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 11:1
Omgång 5
2019-09-18 17:15 Torslanda IK 3 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-18 17:15 Backatorp IF Svart - Kärra KIF Blå Färjenäsplan 11:1
2019-09-18 18:15 Torslanda IK 4 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-18 18:15 Hisingsbacka FC Blå - Lundby IF Grön Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-18 18:15 Hisingsbacka FC Gul - Lundby IF Vit Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-18 18:15 Backatorp IF Röd - Kärra KIF Gul Färjenäsplan 11:1
2019-09-18 18:15 Eriksbergs IF 3 - Kärra KIF Blå-Gul Färjenäsplan 11:2
Omgång 6
2019-09-25 17:00 Torslanda IK 3 - Hisingsbacka FC Blå Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-25 17:00 Torslanda IK 4 - Hisingsbacka FC Gul Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-25 17:30 Kärra KIF Blå - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 12:1
2019-09-25 17:30 Lundby IF Grön - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 11:2
2019-09-25 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Kärra KIF Blå-Gul Färjenäsplan 11:1
2019-09-25 18:30 Kärra KIF Gul - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 12:1
2019-09-25 18:30 Lundby IF Vit - Backatorp IF Röd Färjenäsplan 11:2