Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen+Öckerö Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Röd Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
Brämaregårdens FC Solomon Amenai Orange, Svart, Vit
Eriksbergs IF 1 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Martin Pedersen 0704241117 blå/Blå/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Martin Pedersen 0704241117 Blå/vit, Blå, Blå
IK Zenith Grön/vit Rikard Andersson grön/vit/grön
IK Zenith Svart Rikard Andersson Grön, Vit, grön
KF Velebit 1 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
KF Velebit 2 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
Kärra KIF Röd Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Vit Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Torslanda IK 1 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 2 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 7 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-22 17:30 KF Velebit 1 - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 12:1
2019-08-22 17:30 IK Zenith Grön/vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 12:2
2019-08-22 18:30 Torslanda IK 7 - BK Häcken Gul Torslandavallen 42 Gräs
2019-08-22 18:30 Torslanda IK 2 - BK Häcken Röd Torslandavallen 41 Gräs
2019-08-22 18:30 Kärra KIF Röd - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 11:1
2019-08-22 18:30 Kärra KIF Vit - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 11:2
2019-08-22 18:30 KF Velebit 2 - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 12:1
2019-08-22 18:30 IK Zenith Svart - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2019-08-29 17:30 BK Häcken Röd - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 12:2
2019-08-29 18:00 Torslanda IK 1 - KF Velebit 1 Torslandavallen 41 Gräs
2019-08-29 18:30 Torslanda IK 7 - Kärra KIF Röd Torslandavallen 42 Gräs
2019-08-29 18:30 Eriksbergs IF 1 - IK Zenith Grön/vit Färjenäsplan 11:1
2019-08-29 18:30 Eriksbergs IF 2 - IK Zenith Svart Färjenäsplan 11:2
2019-08-29 18:30 Brämaregårdens FC - KF Velebit 2 Färjenäsplan 12:1
2019-08-29 18:30 BK Häcken Gul - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 12:2
2019-08-29 19:00 Torslanda IK 2 - Kärra KIF Vit Torslandavallen 41 Gräs
Omgång 3
2019-09-05 17:30 Kärra KIF Röd - BK Häcken Röd Färjenäsplan 11:1
2019-09-05 17:30 KF Velebit 1 - Torslanda IK 7 Färjenäsplan 12:1
2019-09-05 17:30 IK Zenith Grön/vit - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 12:2
2019-09-05 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:2
2019-09-05 18:30 Kärra KIF Vit - BK Häcken Gul Färjenäsplan 11:1
2019-09-05 18:30 KF Velebit 2 - Torslanda IK 2 Färjenäsplan 12:1
2019-09-05 18:30 IK Zenith Svart - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 12:2
2019-09-05 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:2
Omgång 4
2019-09-12 17:30 Torslanda IK 1 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 12:1
2019-09-12 17:30 BK Häcken Röd - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:2
2019-09-12 18:30 Torslanda IK 7 - IK Zenith Grön/vit Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-12 18:30 Torslanda IK 2 - IK Zenith Svart Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-12 18:30 Kärra KIF Röd - KF Velebit 1 Färjenäsplan 12:1
2019-09-12 18:30 Kärra KIF Vit - KF Velebit 2 Färjenäsplan 12:2
2019-09-12 18:30 Brämaregårdens FC - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 11:1
2019-09-12 18:30 BK Häcken Gul - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:2
Omgång 5
2019-09-19 17:15 KF Velebit 1 - BK Häcken Röd Färjenäsplan 11:1
2019-09-19 17:15 KF Velebit 2 - BK Häcken Gul Färjenäsplan 12:1
2019-09-19 17:15 IK Zenith Grön/vit - Kärra KIF Röd Färjenäsplan 12:2
2019-09-19 17:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Torslanda IK 7 Färjenäsplan 11:2
2019-09-19 18:15 IK Zenith Svart - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 11:1
2019-09-19 18:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - Torslanda IK 2 Färjenäsplan 11:2
2019-09-19 18:15 Eriksbergs IF 1 - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 12:1
2019-09-19 18:15 Eriksbergs IF 2 - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 12:2
Omgång 6
2019-09-26 17:30 Kärra KIF Röd - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 11:1
2019-09-26 17:30 KF Velebit 2 - IK Zenith Svart Färjenäsplan 12:1
2019-09-26 18:30 Torslanda IK 7 - Eriksbergs IF 1 Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-26 18:30 Torslanda IK 2 - Eriksbergs IF 2 Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-26 18:30 Kärra KIF Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 11:2
2019-09-26 18:30 KF Velebit 1 - IK Zenith Grön/vit Färjenäsplan 12:1
2019-09-26 18:30 BK Häcken Röd - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 11:1
2019-09-26 18:30 BK Häcken Gul - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 12:2