Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF Blå Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF Gul Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Svart Jonas Nilton Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Vit Jonas Nilton Lila, Vit, Lila
IF Mölndal Fotboll Svart Liisa Carlzon Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Liisa Carlzon Vit/Vit/Vita
Kållered SK Blå Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Kållered SK Blå-Vit Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Landvetter IS Blå Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Orange Peter Lindkvist 0738393222 Grön, Grön, Grön
Landvetter IS Röd Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Svart Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF Svart Jonas Wikberg 0706949949 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Martin Veermets Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Rävar Dorde Uzelac Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF Vargar Dorde Uzelac Gul/Svart/Gul
Solängens BK 1 Thomas Olsson 0761158117 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 3 Thomas Olsson 0761158117 Vit, Vit, Vita
Örgryte IS FF Röd Per Skånberg 0704169895 Röd7Blå/Vit
Örgryte IS FF Vit Per Skånberg 0704169895 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Lindome GIF Vit - Kållered SK Blå Lindevi 5
2019-08-21 18:15 Mölnlycke IF Vargar - IF Mölndal Fotboll Svart Vällsjöplan bortre
2019-08-21 18:15 Mölnlycke IF Rävar - IF Mölndal Fotboll Vit Vällsjöplan bortre
2019-08-21 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK Blå-Vit Lindevi 6
2019-08-21 18:30 Örgryte IS FF Vit - Dalen/Krokslätts FF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-21 18:30 Örgryte IS FF Röd - Dalen/Krokslätts FF Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-21 18:30 Solängens BK 3 - Landvetter IS Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-21 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IS Orange Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-21 18:45 Landvetter IS Röd - Fässbergs IF Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-08-21 18:45 Landvetter IS Svart - Fässbergs IF Vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 2
2019-08-25 18:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Landvetter IS Orange Krokslättsvallen 7M7
2019-08-25 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Landvetter IS Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-08-28 18:15 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-28 18:15 IF Mölndal Fotboll Svart - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-28 18:30 Örgryte IS FF Vit - Landvetter IS Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-28 18:30 Örgryte IS FF Röd - Landvetter IS Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-28 18:30 Fässbergs IF Svart - Mölnlycke IF Rävar Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:45 Kållered SK Blå-Vit - Solängens BK 3 Kållered Sportcenter 2
2019-08-28 19:30 Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF Vargar Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-29 18:45 Kållered SK Blå - Solängens BK 1 Kållered Sportcenter 2
Omgång 3
2019-09-04 18:00 Lindome GIF Vit - Fässbergs IF Vit Lindevi 5
2019-09-04 18:15 Mölnlycke IF Vargar - Örgryte IS FF Vit Vällsjöplan bortre
2019-09-04 18:15 Mölnlycke IF Rävar - Örgryte IS FF Röd Vällsjöplan bortre
2019-09-04 18:15 Lindome GIF Svart - Fässbergs IF Svart Lindevi 6
2019-09-04 18:30 Solängens BK 3 - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-04 18:45 Landvetter IS Röd - Dalen/Krokslätts FF Gul Landvetter IP A-plan 12
2019-09-04 18:45 Landvetter IS Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-09-04 18:45 Landvetter IS Orange - Kållered SK Blå-Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-04 18:45 Landvetter IS Blå - Kållered SK Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-09-04 19:30 Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-09-11 18:15 IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IS Orange Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-11 18:15 IF Mölndal Fotboll Svart - Landvetter IS Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-11 18:30 Örgryte IS FF Vit - Lindome GIF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-11 18:30 Örgryte IS FF Röd - Lindome GIF Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-11 18:30 Fässbergs IF Vit - Solängens BK 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:30 Fässbergs IF Svart - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:45 Landvetter IS Röd - Mölnlycke IF Vargar Landvetter IP A-plan 12
2019-09-11 18:45 Landvetter IS Svart - Mölnlycke IF Rävar Landvetter IP A-plan 12
2019-09-15 17:30 Dalen/Krokslätts FF Gul - Kållered SK Blå-Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-09-15 18:30 Dalen/Krokslätts FF Blå - Kållered SK Blå Krokslättsvallen 7M7
Omgång 5
2019-09-18 18:15 Mölnlycke IF Vargar - Dalen/Krokslätts FF Gul Vällsjöplan bortre
2019-09-18 18:15 Mölnlycke IF Rävar - Dalen/Krokslätts FF Blå Vällsjöplan bortre
2019-09-18 18:15 Lindome GIF Vit - Landvetter IS Röd Lindevi 5
2019-09-18 18:15 Lindome GIF Svart - Landvetter IS Svart Lindevi 6
2019-09-18 18:30 Solängens BK 3 - Örgryte IS FF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-18 18:30 Solängens BK 1 - Örgryte IS FF Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-18 18:45 Landvetter IS Orange - Fässbergs IF Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-18 18:45 Landvetter IS Blå - Fässbergs IF Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-09-18 18:45 Kållered SK Blå-Vit - IF Mölndal Fotboll Vit Kållered Sportcenter 2
2019-09-18 18:45 Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Svart Kållered Sportcenter 2
Omgång 6
2019-09-22 18:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-09-22 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll Svart Krokslättsvallen 7M7
2019-09-25 17:00 Mölnlycke IF Vargar - Lindome GIF Vit Vällsjöplan bortre
2019-09-25 17:00 Mölnlycke IF Rävar - Lindome GIF Svart Vällsjöplan bortre
2019-09-25 18:30 Örgryte IS FF Vit - Landvetter IS Orange ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-25 18:30 Örgryte IS FF Röd - Landvetter IS Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-25 18:30 Fässbergs IF Svart - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:45 Landvetter IS Röd - Solängens BK 3 Landvetter IP A-plan 12
2019-09-25 18:45 Landvetter IS Svart - Solängens BK 1 Landvetter IP A-plan 12
2019-09-25 19:30 Fässbergs IF Vit - Kållered SK Blå-Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7