Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Martin Bergek 0708144636 Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK David Aslan Vit/Vit/Vita
Azalea BK Vit Viktor Källtén 0739802687 Orange/Svart/Orange
BK Bifrost Kaj Lautiainen 0733829495 Röd-vit, Vit, Röd
Dalen/Krokslätts Blå-Gul Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Lila Jonas Nilton Lila/Vit/Lila
IF Väster Vit Niklas Enskog Orange/Svart/Orange
Landvetter IS Vit Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Näsets SK Blå Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK 2 Thomas Olsson 0761158117 Vit/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Azalea BK Vit - BK Bifrost Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-08-21 18:10 Askims IK Vit - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-21 18:30 IF Väster Vit - Assyriska BK Önneredsplan 2
2019-08-21 18:45 Landvetter IS Vit - Näsets SK Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-08-21 19:30 Solängens BK 2 - Fässbergs IF Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-08-28 18:15 BK Bifrost - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Bifrostplan
2019-08-28 18:30 Fässbergs IF Lila - Azalea BK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:30 Assyriska BK - Solängens BK 2 Välen gräs 5M5
2019-08-28 18:30 Näsets SK Blå - IF Väster Vit Stavdal Arena
2019-08-28 18:45 Landvetter IS Vit - Askims IK Vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2019-09-01 18:00 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - IF Väster Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-09-04 18:00 Azalea BK Vit - Solängens BK 2 Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-04 18:10 Askims IK Vit - Assyriska BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-04 18:15 BK Bifrost - Landvetter IS Vit Bifrostplan
2019-09-04 18:30 Fässbergs IF Lila - Näsets SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-09-11 18:30 IF Väster Vit - Azalea BK Vit Önneredsplan 2
2019-09-11 18:30 Näsets SK Blå - BK Bifrost Stavdal Arena
2019-09-11 18:30 Assyriska BK - Fässbergs IF Lila Välen gräs 5M5
2019-09-11 18:45 Landvetter IS Vit - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Landvetter IP A-plan 12
2019-09-11 19:30 Solängens BK 2 - Askims IK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Azalea BK Vit - Landvetter IS Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-18 18:10 Askims IK Vit - Fässbergs IF Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-18 18:15 BK Bifrost - Assyriska BK Bifrostplan
2019-09-18 18:30 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - Näsets SK Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-09-18 19:30 Solängens BK 2 - IF Väster Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-09-25 18:00 Assyriska BK - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Välen gräs 5M5
2019-09-25 18:30 IF Väster Vit - Askims IK Vit Önneredsplan 2
2019-09-25 18:30 Fässbergs IF Lila - BK Bifrost Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:30 Näsets SK Blå - Azalea BK Vit Stavdal Arena
2019-09-25 18:45 Landvetter IS Vit - Solängens BK 2 Landvetter IP A-plan 12