Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Martin Bergek 0708144636 Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK Svart Martin Bergek 0708144636 Svart/Röd, Svart, Röda
Hovås Billdal IF 1 Anders Vilg 0705117278 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 2 Anders Vilg 0705117278 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 3 Anders Vilg 0705117278 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 4 Dennis Jonsson 0703398180 Vit/Vit/Vit
IF Väster Grön Niklas Enskog Orange/Svart/Orange
IF Väster Orange Niklas Enskog Orange/Svart/Orange
Kungsladugårds BK Röd Mattias Wingö Vinröd/Vita/Vinröda
Kungsladugårds BK Vit Nishal Chauhan Vinröd/Vita/Vinröda
Näsets SK Grön Claes Christensson 0736427227 vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK Gul Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Slottsskogen/Godhem IF 1 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF 2 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Södra Skärgårdens IK Anders Backman 0708970157 röd/svart/röd
Västra Frölunda IF Grön Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Rosa Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Älvsborg FF Svart Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Vit Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Älvsborg FF Vit - Askims IK Röd Hagenplan 12
2019-08-21 18:00 Älvsborg FF Svart - Askims IK Svart Hagenplan 11
2019-08-21 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Kungsladugårds BK Röd Billdalsvallen 3B
2019-08-21 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Kungsladugårds BK Vit Billdalsvallen 3A
2019-08-21 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 1 - Västra Frölunda IF Rosa Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-21 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 2 - Västra Frölunda IF Grön Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-21 18:00 Näsets SK Gul - Hovås Billdal IF 1 Ehrenborg Arena
2019-08-21 18:15 Proletären FF - IF Väster Orange Välen gräs 5M5
2019-08-21 19:00 Näsets SK Grön - Hovås Billdal IF 2 Ehrenborg Arena
2019-08-24 11:30 Södra Skärgårdens IK - IF Väster Grön Kilen Donsö
Omgång 2
2019-08-28 18:00 Älvsborg FF Vit - Hovås Billdal IF 4 Hagenplan 12
2019-08-28 18:00 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF 3 Hagenplan 11
2019-08-28 18:00 Västra Frölunda IF Grön - Södra Skärgårdens IK Garminvallen 12
2019-08-28 18:00 Västra Frölunda IF Rosa - Proletären FF Garminvallen 11
2019-08-28 18:10 Askims IK Svart - Hovås Billdal IF 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:10 Askims IK Röd - Hovås Billdal IF 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:15 Kungsladugårds BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF 1 Sjöbaren Arena
2019-08-28 18:15 Kungsladugårds BK Röd - Slottsskogen/Godhem IF 2 Sjöbaren Arena
2019-08-28 18:30 IF Väster Orange - Näsets SK Gul Önneredsplan 2
2019-08-28 18:30 IF Väster Grön - Näsets SK Grön Önneredsplan 2
Omgång 3
2019-09-04 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Askims IK Svart Billdalsvallen 3B
2019-09-04 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Askims IK Röd Billdalsvallen 3A
2019-09-04 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 1 - Älvsborg FF Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-04 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 2 - Älvsborg FF Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-04 18:00 Näsets SK Gul - Västra Frölunda IF Grön Ehrenborg Arena
2019-09-04 18:15 Proletären FF - Kungsladugårds BK Röd Välen gräs 5M5
2019-09-04 19:00 Näsets SK Grön - Västra Frölunda IF Rosa Ehrenborg Arena
2019-09-04 19:00 Hovås Billdal IF 2 - IF Väster Orange Billdalsvallen 3A
2019-09-04 19:00 Hovås Billdal IF 1 - IF Väster Grön Billdalsvallen 3B
2019-09-07 11:30 Södra Skärgårdens IK - Kungsladugårds BK Vit Kilen Donsö
Omgång 4
2019-09-10 18:30 Hovås Billdal IF 4 - Slottsskogen/Godhem IF 1 Billdalsvallen 3B
2019-09-10 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Slottsskogen/Godhem IF 2 Billdalsvallen 3A
2019-09-11 18:00 Älvsborg FF Vit - Södra Skärgårdens IK Hagenplan 12
2019-09-11 18:00 Älvsborg FF Svart - Proletären FF Hagenplan 11
2019-09-11 18:00 Västra Frölunda IF Grön - Hovås Billdal IF 2 Garminvallen 12
2019-09-11 18:00 Västra Frölunda IF Rosa - Hovås Billdal IF 1 Garminvallen 11
2019-09-11 18:10 Askims IK Svart - IF Väster Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:10 Askims IK Röd - IF Väster Grön Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:15 Kungsladugårds BK Vit - Näsets SK Gul Sjöbaren Arena
2019-09-11 18:15 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Grön Sjöbaren Arena
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 1 - Askims IK Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-18 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 2 - Askims IK Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-18 18:00 Näsets SK Gul - Älvsborg FF Vit Ehrenborg Arena
2019-09-18 18:00 Hovås Billdal IF 2 - Kungsladugårds BK Vit Billdalsvallen 3A
2019-09-18 18:00 Hovås Billdal IF 1 - Kungsladugårds BK Röd Billdalsvallen 3B
2019-09-18 18:10 Södra Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 4 Kilen Donsö
2019-09-18 18:15 Proletären FF - Hovås Billdal IF 3 Välen gräs 5M5
2019-09-18 18:30 IF Väster Orange - Västra Frölunda IF Grön Önneredsplan 2
2019-09-18 18:30 IF Väster Grön - Västra Frölunda IF Rosa Önneredsplan 2
2019-09-18 19:00 Näsets SK Grön - Älvsborg FF Svart Ehrenborg Arena
Omgång 6
2019-09-24 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Näsets SK Gul Billdalsvallen 3B
2019-09-24 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Näsets SK Grön Billdalsvallen 3A
2019-09-25 18:00 Älvsborg FF Vit - Hovås Billdal IF 2 Hagenplan 12
2019-09-25 18:00 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF 1 Hagenplan 11
2019-09-25 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 1 - Södra Skärgårdens IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-25 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 2 - Proletären FF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-25 18:10 Askims IK Svart - Västra Frölunda IF Grön Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:10 Askims IK Röd - Västra Frölunda IF Rosa Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:15 Kungsladugårds BK Vit - IF Väster Orange Sjöbaren Arena
2019-09-25 18:15 Kungsladugårds BK Röd - IF Väster Grön Sjöbaren Arena