Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp E Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Grön Viktor Källtén 0739802687 Orange, Svart, Orange
Azalea BK Orange Juan Flores Castellon Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Rune Kleiberg Röd, Svart, Röd
Hovås Billdal IF 5 Andreas Ekfeldt Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 6 Anders Vilg 0705117278 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 7 Almir Abdurahmanovic Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 8 Anders Vilg 0705117278 Vit/vit/vit
Masthuggets BK 1 Nicholas Singleton 0709968496 Röd, Blå, Röda/blå
Masthuggets BK 2 Nicholas Singleton 0709968496 Röd, Blå, Röda/blå
Mossens BK Gul Annicka Danielsson 0739976937 Gul, Svart/Svart/Svart
Mossens BK Svart Annicka Danielsson 0739976937 Svart/Svart/Svart
Näsets SK Svart Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Sandarna BK Lejonen Johanna Leitsén 0727065918 Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK Röd Johanna Leitsén 0727065918 Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK Vit Johanna Leitsén 0727065918 Svart/Röd randig, svarta, röda
Slottsskogen/Godhem IF 3 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF 4 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Västra Frölunda IF Svart Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Vit Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Guld Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Ösets BK Lag 1 Joakim Dahlén 0708439064 gul/svart/gul/svart
Ösets BK Lag 2 Joakim Dahlén 0708439064 gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Västra Frölunda IF Vit - Hovås Billdal IF 6 Garminvallen 12
2019-08-21 18:00 Västra Frölunda IF Svart - Hovås Billdal IF 5 Garminvallen 11
2019-08-21 18:00 Mossens BK Svart - Masthuggets BK 2 Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-08-21 19:00 Älvsborg FF Guld - Azalea BK Orange Hagenplan 12
2019-08-21 19:00 Älvsborg FF Blå - Azalea BK Grön Hagenplan 11
2019-08-21 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Hovås Billdal IF 8 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-21 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Hovås Billdal IF 7 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-21 19:00 Mossens BK Gul - Masthuggets BK 1 Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-08-21 19:00 Näsets SK Vinröd - Sandarna BK Lejonen Stavdal Arena
2019-08-21 19:00 Näsets SK Svart - Sandarna BK Röd Stavdal Arena
2019-08-24 12:00 Ösets BK Lag 2 - Sandarna BK Vit Gröna Vallen 11
2019-08-24 13:00 Ösets BK Lag 1 - Guldhedens IK Gröna Vallen 11
Omgång 2
2019-08-28 18:00 Sandarna BK Lejonen - Mossens BK Svart Sannaplan 2
2019-08-28 18:00 Masthuggets BK 2 - Slottsskogen/Godhem IF 4 Masthuggsplan
2019-08-28 18:00 Hovås Billdal IF 8 - Västra Frölunda IF Vit Billdalsvallen 3A
2019-08-28 18:00 Hovås Billdal IF 7 - Västra Frölunda IF Svart Billdalsvallen 3B
2019-08-28 18:00 Azalea BK Orange - Ösets BK Lag 2 Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:00 Azalea BK Grön - Ösets BK Lag 1 Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-08-28 18:00 Sandarna BK Vit - Näsets SK Vinröd Sannaplan 2
2019-08-28 18:15 Guldhedens IK - Näsets SK Svart Anders Svensson vallen
2019-08-28 19:00 Sandarna BK Röd - Mossens BK Gul Sannaplan 2
2019-08-28 19:00 Masthuggets BK 1 - Slottsskogen/Godhem IF 3 Masthuggsplan
2019-08-28 19:00 Hovås Billdal IF 6 - Älvsborg FF Guld Billdalsvallen 3B
2019-08-28 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Älvsborg FF Blå Billdalsvallen 3A
Omgång 3
2019-09-04 18:00 Västra Frölunda IF Vit - Masthuggets BK 2 Garminvallen 12
2019-09-04 18:00 Västra Frölunda IF Svart - Masthuggets BK 1 Garminvallen 11
2019-09-04 18:00 Mossens BK Svart - Sandarna BK Vit Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-09-04 18:30 Älvsborg FF Guld - Hovås Billdal IF 8 Hagenplan 12
2019-09-04 18:30 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF 7 Hagenplan 11
2019-09-04 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Sandarna BK Lejonen Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-04 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Sandarna BK Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-04 19:00 Mossens BK Gul - Guldhedens IK Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-09-04 19:00 Näsets SK Vinröd - Azalea BK Orange Stavdal Arena
2019-09-04 19:00 Näsets SK Svart - Azalea BK Grön Stavdal Arena
2019-09-07 12:00 Ösets BK Lag 2 - Hovås Billdal IF 6 Gröna Vallen 11
2019-09-07 12:00 Ösets BK Lag 1 - Hovås Billdal IF 5 Gröna Vallen 12
Omgång 4
2019-09-11 17:45 Hovås Billdal IF 6 - Näsets SK Vinröd Billdalsvallen 3B
2019-09-11 17:45 Hovås Billdal IF 5 - Näsets SK Svart Billdalsvallen 3A
2019-09-11 18:00 Sandarna BK Lejonen - Västra Frölunda IF Vit Sannaplan 2
2019-09-11 18:00 Masthuggets BK 2 - Älvsborg FF Guld Masthuggsplan
2019-09-11 18:00 Azalea BK Orange - Mossens BK Svart Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:00 Azalea BK Grön - Mossens BK Gul Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-11 18:00 Sandarna BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF 4 Sannaplan 2
2019-09-11 18:15 Guldhedens IK - Slottsskogen/Godhem IF 3 Anders Svensson vallen
2019-09-11 18:45 Hovås Billdal IF 8 - Ösets BK Lag 2 Billdalsvallen 3A
2019-09-11 18:45 Hovås Billdal IF 7 - Ösets BK Lag 1 Billdalsvallen 3B
2019-09-11 19:00 Sandarna BK Röd - Västra Frölunda IF Svart Sannaplan 2
2019-09-11 19:00 Masthuggets BK 1 - Älvsborg FF Blå Masthuggsplan
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Västra Frölunda IF Vit - Sandarna BK Vit Garminvallen 12
2019-09-18 18:00 Västra Frölunda IF Svart - Guldhedens IK Garminvallen 11
2019-09-18 18:00 Mossens BK Svart - Hovås Billdal IF 6 Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-09-18 18:15 Älvsborg FF Guld - Sandarna BK Lejonen Hagenplan 12
2019-09-18 18:15 Älvsborg FF Blå - Sandarna BK Röd Hagenplan 11
2019-09-18 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Azalea BK Orange Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-18 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Azalea BK Grön Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-18 19:00 Mossens BK Gul - Hovås Billdal IF 5 Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-09-18 19:00 Näsets SK Vinröd - Hovås Billdal IF 8 Stavdal Arena
2019-09-18 19:00 Näsets SK Svart - Hovås Billdal IF 7 Stavdal Arena
2019-09-21 12:00 Ösets BK Lag 2 - Masthuggets BK 2 Gröna Vallen 11
2019-09-21 12:00 Ösets BK Lag 1 - Masthuggets BK 1 Gröna Vallen 12
Omgång 6
2019-09-25 17:00 Hovås Billdal IF 7 - Mossens BK Gul Billdalsvallen 3B
2019-09-25 17:00 Hovås Billdal IF 5 - Slottsskogen/Godhem IF 3 Billdalsvallen 3A
2019-09-25 18:00 Sandarna BK Lejonen - Ösets BK Lag 2 Sannaplan 2
2019-09-25 18:00 Masthuggets BK 2 - Näsets SK Vinröd Masthuggsplan
2019-09-25 18:00 Hovås Billdal IF 8 - Mossens BK Svart Billdalsvallen 3A
2019-09-25 18:00 Hovås Billdal IF 6 - Slottsskogen/Godhem IF 4 Billdalsvallen 3B
2019-09-25 18:00 Azalea BK Orange - Västra Frölunda IF Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:00 Azalea BK Grön - Västra Frölunda IF Svart Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-25 18:00 Sandarna BK Vit - Älvsborg FF Guld Sannaplan 2
2019-09-25 18:15 Guldhedens IK - Älvsborg FF Blå Anders Svensson vallen
2019-09-25 19:00 Sandarna BK Röd - Ösets BK Lag 1 Sannaplan 2
2019-09-25 19:00 Masthuggets BK 1 - Näsets SK Svart Masthuggsplan