Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Magnus Thorén 0732578566 Blå, Blå, Blåa
Bergums IF 2 Magnus Thorén 0732578566 Blå, Blå, Blåa
Floda BoIF Blå Andreas Claesson 0704940546 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Floda BoIF Vit Andreas Claesson 0704940546 Blå/Vit/Blå
Lekstorps IF 1 Jens Mähler +46703358066 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF 2 Jens Mähler +46703358066 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS Lag 1 Robert Möllefors lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Robert Möllefors lila/vit/vit
Sjöviks SK John Eliasson 0707463806 Röda blå blå
Stenkullen GoIK Blå Jon Haraldsson Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Jon Haraldsson Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Johan Karlsson Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Grön Roger Nordstrand Röd/Blå/Röda
Öjersjö IF 3 Martin Pettersen Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF 6 Torbjörn Dahlin +46739481171 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-18 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Öjersjö IF 6 Stenkullens IP 21 KG
2019-08-18 18:15 Stenkullen GoIK Röd - Öjersjö IF 3 Stenkullens IP 22 KG
2019-08-21 18:30 Lerums IS Lag 2 - Bergums IF 1 Aspevallen C-yta
2019-08-21 18:30 Lerums IS Lag 1 - Bergums IF 2 Aspevallen C-yta
2019-08-21 18:30 Lekstorps IF 2 - Floda BoIF Blå LP Idrottsplats 12
2019-08-21 18:30 Lekstorps IF 1 - Floda BoIF Vit LP Idrottsplats 11
2019-08-22 18:30 Sjöviks SK - Sävedalens IF Grön Sjöviks IP 1
Omgång 2
2019-08-28 17:30 Öjersjö IF 6 - Floda BoIF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-28 17:30 Öjersjö IF 3 - Floda BoIF Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-28 17:45 Stenkullen GoIK Röd - Sjöviks SK Stenkullens IP 22 KG
2019-08-28 17:45 Bergums IF 2 - Lekstorps IF 2 Bergumsvallen 12 Gräs
2019-08-28 17:45 Bergums IF 1 - Lekstorps IF 1 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-08-28 19:00 Sävedalens IF Blå - Lerums IS Lag 2 Vallhamra Skola
2019-08-28 19:00 Sävedalens IF Grön - Lerums IS Lag 1 Vallhamra Skola
Omgång 3
2019-09-04 18:30 Lerums IS Lag 2 - Stenkullen GoIK Röd Aspevallen C-yta
2019-09-04 18:30 Lerums IS Lag 1 - Stenkullen GoIK Blå Aspevallen C-yta
2019-09-04 18:30 Lekstorps IF 2 - Sävedalens IF Blå LP Idrottsplats 12
2019-09-04 18:30 Lekstorps IF 1 - Sävedalens IF Grön LP Idrottsplats 11
2019-09-05 18:00 Floda BoIF Vit - Bergums IF 2 Flodala IP 32 KG
2019-09-05 18:00 Floda BoIF Blå - Bergums IF 1 Flodala IP 31 KG
2019-09-05 18:30 Sjöviks SK - Öjersjö IF 6 Sjöviks IP 1
Omgång 4
2019-09-11 17:30 Öjersjö IF 6 - Bergums IF 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-11 17:30 Öjersjö IF 3 - Bergums IF 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-11 17:45 Stenkullen GoIK Blå - Lekstorps IF 1 Stenkullens IP 21 KG
2019-09-11 18:45 Stenkullen GoIK Röd - Lekstorps IF 2 Stenkullens IP 22 KG
2019-09-11 18:45 Sävedalens IF Blå - Floda BoIF Vit Vallhamra Skola
2019-09-11 18:45 Sävedalens IF Grön - Floda BoIF Blå Vallhamra Skola
2019-09-12 18:30 Sjöviks SK - Lerums IS Lag 2 Sjöviks IP 1
Omgång 5
2019-09-18 17:45 Bergums IF 2 - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 12 Gräs
2019-09-18 17:45 Bergums IF 1 - Sävedalens IF Grön Bergumsvallen 11 Gräs
2019-09-18 18:20 Lerums IS Lag 2 - Öjersjö IF 6 Aspevallen C-yta
2019-09-18 18:20 Lerums IS Lag 1 - Öjersjö IF 3 Aspevallen C-yta
2019-09-18 18:30 Lekstorps IF 2 - Sjöviks SK LP Idrottsplats 12
2019-09-19 18:00 Floda BoIF Vit - Stenkullen GoIK Röd Flodala IP 32 KG
2019-09-19 18:00 Floda BoIF Blå - Stenkullen GoIK Blå Flodala IP 31 KG
Omgång 6
2019-09-29 09:00 Stenkullen GoIK Röd - Bergums IF 2 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:00 Stenkullen GoIK Blå - Bergums IF 1 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:00 Lerums IS Lag 2 - Lekstorps IF 2 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:00 Lerums IS Lag 1 - Lekstorps IF 1 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:00 Öjersjö IF 6 - Sävedalens IF Blå LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:00 Öjersjö IF 3 - Sävedalens IF Grön LP Idrottsplats 11
2019-09-29 09:40 Sjöviks SK - Floda BoIF Vit LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Lekstorps IF 2 - Öjersjö IF 6 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Lekstorps IF 1 - Öjersjö IF 3 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Floda BoIF Vit - Lerums IS Lag 2 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Floda BoIF Blå - Lerums IS Lag 1 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Sävedalens IF Blå - Stenkullen GoIK Röd LP Idrottsplats 11
2019-09-29 10:20 Sävedalens IF Grön - Stenkullen GoIK Blå LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:00 Bergums IF 2 - Sjöviks SK LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Öjersjö IF 6 - Stenkullen GoIK Röd LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Öjersjö IF 3 - Stenkullen GoIK Blå LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Bergums IF 2 - Lerums IS Lag 2 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Bergums IF 1 - Lerums IS Lag 1 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Floda BoIF Vit - Lekstorps IF 2 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 11:40 Floda BoIF Blå - Lekstorps IF 1 LP Idrottsplats 11
2019-09-29 12:00 Sävedalens IF Blå - Sjöviks SK LP Idrottsplats 11
2019-10-16 12:00 Lerums IS Lag 1 - Sävedalens IF Grön LP Idrottsplats 11