Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Svart Ulf Johansson +46706269662 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Ulf Johansson +46706269662 Orange/Svart/Orange
Balltorps FF Mattias Bagge Röd, Svart, Svarta
Eriksbergs IF Blå Jonas Jandler +46708253757 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF Vit Jonas Jandler +46708253757 Blå/Vit/Blå/Blå
Guldhedens IK A Jonas Andersson 0736774156 Röd/Svart/Röd
Guldhedens IK B Jonas Andersson 0736774156 Röd/vit/vit
IF Warta Sören Hansen 0739024460 Svart. Vit /Vit/Vit
Kållered SK blå Joakim Sandgren 0704241692 Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Joakim Sandgren 0704241692 Blå/Blå/Blå
Näsets SK Gul Niklas Gustafsson 0708922449 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Niklas Gustafsson 0708922449 vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK Grön Niclas Landgren 0707752909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK Vit Niclas Landgren 0707752909 Vit/Vit/Vita
Södra Skärgårdens IK Simon Sjöström 0735449736 blå/vit randig/Blå/Blå
Öckerö IF Stefan Jansson 0705869833 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 15:30 Södra Skärgårdens IK - Azalea BK Vit Donsövallen 11
2019-04-27 12:00 IF Warta - Azalea BK Svart Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-04-27 12:00 Balltorps FF - Solängens BK Grön Förbovallen 12
2019-04-27 12:15 Eriksbergs IF Blå - Guldhedens IK B Rosenhill 11
2019-04-27 12:15 Eriksbergs IF Vit - Guldhedens IK A Rosenhill 12
2019-04-27 15:00 Näsets SK Vinröd - Kållered SK vit Åkered 32 gräs
2019-04-30 18:30 Öckerö IF - Solängens BK Vit Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-05-04 16:30 Näsets SK Gul - Kållered SK blå Stavdal Arena
Omgång 2
2019-05-01 13:45 Näsets SK Gul - Eriksbergs IF Blå Stavdal Arena
2019-05-01 15:00 Näsets SK Vinröd - Eriksbergs IF Vit Stavdal Arena
2019-05-04 10:00 Guldhedens IK A - Södra Skärgårdens IK Anders Svensson vallen
2019-05-04 11:15 Guldhedens IK B - IF Warta Anders Svensson vallen
2019-05-04 12:45 Azalea BK Svart - Balltorps FF Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-04 14:00 Azalea BK Vit - Öckerö IF Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-05 13:45 Kållered SK blå - Solängens BK Grön Kållered Sportcenter 12
2019-05-05 15:00 Kållered SK vit - Solängens BK Vit Kållered Sportcenter 12
Omgång 3
2019-05-12 12:00 Södra Skärgårdens IK - Näsets SK Gul Donsövallen 11
2019-05-12 12:00 IF Warta - Näsets SK Vinröd Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-05-12 12:00 Solängens BK Grön - Azalea BK Vit Eklandavallen 11
2019-05-12 12:15 Eriksbergs IF Blå - Kållered SK vit Rosenhill 11
2019-05-12 12:15 Eriksbergs IF Vit - Kållered SK blå Rosenhill 12
2019-05-12 12:15 Balltorps FF - Guldhedens IK A Förbovallen 12
2019-05-12 13:15 Solängens BK Vit - Azalea BK Svart Eklandavallen 12
2019-05-14 18:30 Öckerö IF - Guldhedens IK B Prästängen 3 9M9 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Guldhedens IK A - Solängens BK Vit Anders Svensson vallen
2019-05-18 11:15 Guldhedens IK B - Solängens BK Grön Anders Svensson vallen
2019-05-18 12:00 Kållered SK vit - Azalea BK Svart Förbovallen 1
2019-05-18 12:00 Kållered SK blå - Azalea BK Vit Förbovallen 1
2019-05-18 12:30 Näsets SK Gul - Balltorps FF Stavdal Arena
2019-05-18 13:45 Näsets SK Vinröd - Öckerö IF Stavdal Arena
2019-05-19 13:30 Eriksbergs IF Blå - Södra Skärgårdens IK Rosenhill 11
2019-05-19 13:30 Eriksbergs IF Vit - IF Warta Rosenhill 12
Omgång 5
2019-05-25 11:00 IF Warta - Kållered SK blå Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-26 12:00 Solängens BK Grön - Näsets SK Vinröd Eklandavallen 11
2019-05-26 12:00 Azalea BK Svart - Guldhedens IK A Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Azalea BK Vit - Guldhedens IK B Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-26 12:15 Balltorps FF - Eriksbergs IF Blå Förbovallen 12
2019-05-26 13:15 Solängens BK Vit - Näsets SK Gul Eklandavallen 12
2019-05-26 13:30 Södra Skärgårdens IK - Kållered SK vit Donsövallen 11
2019-05-28 18:30 Öckerö IF - Eriksbergs IF Vit Prästängen 3 9M9 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-07 13:00 Näsets SK Gul - Azalea BK Svart Stavdal Arena
2019-06-08 14:15 Näsets SK Vinröd - Azalea BK Vit Stavdal Arena
2019-06-16 12:00 IF Warta - Öckerö IF Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-06-16 13:30 Eriksbergs IF Blå - Solängens BK Vit Rosenhill 11
2019-06-16 13:30 Eriksbergs IF Vit - Solängens BK Grön Rosenhill 12
2019-06-16 13:30 Södra Skärgårdens IK - Balltorps FF Donsövallen 11
2019-06-16 13:45 Kållered SK blå - Guldhedens IK B Kållered Sportcenter 12
2019-06-16 15:00 Kållered SK vit - Guldhedens IK A Kållered Sportcenter 12